2026-2028 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 34-1 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабының 1-тармағының 3-тармақшасына, 85-бабының 2-тармағына, 88-бабына, 91-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 468 001,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 312 722,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 400,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 325,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 127 554,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 274 183,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -15 148,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 34 600,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 748,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 208 966,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 208 966,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -208 966,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 34 600,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 243 566,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған аудан бюджетінде аудан бюджетіне облыстық бюджеттен табысталатын субвенция көлемі 1 112 503,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтер және Булаев қаласының бюджеттеріне аудандық бюджеттен табысталатын субвенциялар көлемі 452 388,0 мың теңге сомасында көзделгенін ескеріңіз, оның ішінде:
Авангард – 22 857,0 мың теңге;
Аққайың – 34 285,0 мың теңге;
Алтын дән – 21 260,0 мың теңге;
Бәйтерек – 17 115,0 мың теңге;
Бастомар – 35 724,0 мың теңге;
Возвышен – 11 202,0 мың теңге;
Қарақоға – 20 488,0 мың теңге;
Конюхов – 35 840,0 мың теңге;
Лебяжье – 33 384,0 мың теңге;

Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 34-1
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 7, пунктом 2 статьи 85, статьей 88, статьей 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 468 001,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 312 722,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 400,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 325,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 127 554,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 274 183,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -15 148,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 34 600,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 748,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 208 966,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 208 966,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -208 966,0 тысяч тенге:
поступление займов – 34 600,0 тысяч тенге;
погашение займов – 243 566,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете района на 2026 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 112 503,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2026 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и города Булаево, в сумме 452 388,0 тысяч тенге, в том числе:
Авангардскому – 22 857,0 тысяч тенге;
Аққайың – 34 285,0 тысяч тенге;
Алтын дән – 21 260,0 тысяч тенге;
Бәйтерек – 17 115,0 тысяч тенге;
Бастомарскому – 35 724,0 тысяч тенге;
Возвышенскому – 11 202,0 тысяч тенге;
Каракогинскому – 20 488,0 тысяч тенге;
Конюховскому – 35 840,0 тысяч тенге;
Лебяжинскому – 33 384,0 тысяч тенге;

Мағжан – 32 090,0 мың теңге;
Молодогвардейское – 26 607,0 мың теңге;
Ноғайбай би – 30 452,0 мың теңге;
Полудин – 25 850,0 мың теңге;
Таман– 23 051,0 мың теңге;
Ұзынкөл – 29 038,0 мың теңге;
Успенска – 22 514,0 мың теңге;
Чистов – 21 036,0 мың теңге;
Булаев қаласына – 9 595,0 мың теңге.
4. 2026-2028 жылдарға арналған аудан бюджеті түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес облыстық және республикалық бюджеттерден нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер ескерілсін.

Магжан – 32 090,0 тысяч тенге;
Молодогвардейскому – 26 607,0 тысяч тенге;
Ноғайбай би – 30 452,0 тысяч тенге;
Полудинскому – 25 850,0 тысяч тенге;
Тамановскому – 23 051,0 тысяч тенге;
Узынкольскому – 29 038,0 тысяч тенге;
Успенскому – 22 514,0 тысяч тенге;
Чистовскому – 21 036,0 тысяч тенге;
городу Булаево – 9 595,0 тысяч тенге.
4. Учесть в составе поступлений бюджета района на 2026-2028 годы целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного и республиканского бюджетов согласно приложению 4.

5. 2026 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 35 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2026 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу 243 566,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының төрағасы А. Рахметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2025 жылғы
22 желтоқсандағы № 34-1
шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2026 год в сумме 35 000,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете района на 2026 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 243 566,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Магжана Жумабаева А.Рахметова
Приложение 1
к решению маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 22 декабря 2025 года № 34-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2026 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

126 215,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 665,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 850,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700,0
02
Қорғаныс
37 003,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
37 003,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
24 203,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
12 800,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
597 818,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
597 818,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 533,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 785,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 445,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
75 000,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 919,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
480,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
247 115,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
97 816,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 110,0

126 215,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
122 665,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 850,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
700,0
02
Оборона
37 003,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
37 003,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
24 203,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
12 800,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
597 818,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
597 818,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95 533,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 785,0
005
Государственная адресная социальная помощь
36 445,0
006
Оказание жилищной помощи
12,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75 000,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 919,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
480,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
247 115,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
97 816,0
021
Капитальные расходы государственного органа
7 110,0

16 300,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
21 470,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
5 000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32 754,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
32 754,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
926 144,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 642,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 042,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 956,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
26 644,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
866 502,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 582,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
32 734,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
25 000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
240 310,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 930,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
139 131,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
367 815,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
156 275,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
057
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
2 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 773,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28 773,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
45 812,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 812,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
79 690,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

16 300,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
21 470,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5 000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32 754,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
32 754,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
926 144,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 642,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
27 042,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 956,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
26 644,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
866 502,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
59 582,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
32 734,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
25 000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
240 310,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 930,0
009
Поддержка культурно – досуговой деятельности
139 131,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
367 815,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
156 275,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000,0
057
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
2 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 773,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 773,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
45 812,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
44 812,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
79 690,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и ветеринарии

1 085 651,0
Барлық трансферттер
1 051 051,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
667 026,0
оның ішінде:
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 66,6-74,6 км KTGY - 15 "Майбалық - Сейфолла - Таманское-Веселовка - Писаревка - Қарағанды-Надежка" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге
100 000,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 27-37,1 км KTGY -14 "Советское-Ұзынкөл-Возвышенка" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге
100 000,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының көшелерін орташа жөндеуге
50 000,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Медвежка ауылының Северная, Степная көшелерін; Булаев қаласының Школьная көшелерін орташа жөндеуге
50 000,0
Солтүстік Қазақстан облысы Ноғайбай би ауылдық округінің Қарағанды ауылында жасанды жабыны бар шағын футбол алаңын орнатуға
20 000,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышенка ауылындағы таза су резервуарын ағымдағы жөндеуге
9 919,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылдық округіндегі су мұнараларын ағымдағы жөндеуге
5 412,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бәйтерек ауылдық округінің Береке ауылындағы су қысымы құрылыстарын ағымдағы жөндеуге (таза су резервуарын орнату)
19 868,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Құралай ауылындағы сорғы стансасын ағымдағы жөндеуге және таза су резервуарын жөндеуге
18 036,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бинаш ауылында сумен жабдықтау объектісін ағымдағы жөндеуге (таза су резервуарын, сорғы тобын орнату)
20 519,0
санаторий-курорттық емдеуге
5 039,0
протездік-ортопедиялық құралдарға
19 891,0
сурдотехникалық құралдарға
1 253,0
тифлотехникалық құралдарға
5 444,0
арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар)
3 221,0
жаңа бастамаларға
4 328,0
психикалық кемістігі бар балаларға арналған санаторий-курорттық емдеуге
548,0
гигиеналық құралдарға (жөргектерге)
13 765,0
отбасын қолдау орталығын ағымдағы ұстауға
23 463,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәдениет мекемелерін ұстауға
5 000,0
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй коммуналдық тұрғын үй қорын сатып алуға
30 332,0
бас жоспарларды түзетуге және аудан орталықтарының егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларын әзірлеуге
3 413,0
Солтүстік Қазақстан облысының ауылдық елді мекендерін дамыту және салу схемаларын кезең-кезеңімен әзірлеу және түзету
12 207,0
Солтүстік Қазақстан облысының ауылдық елді мекендерін дамыту және салу схемаларын кезең-кезеңімен әзірлеу және түзету бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге (2024 жылғы жобалар)

1 085 651,0
Всего трансфертов
1 051 051,0
Целевые текущие трансферты
667 026,0
в том числе:
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KTGY-15 "Майбалык - Сейфолла - Таманское – Веселовка - Писаревка - Караганды - Надежка" км 66,6-74,6 района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
100 000,0
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KTGY-14 "Советское-Узынколь-Возвышенка" км 27-37,1 района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
100 000,0
на средний ремонт улиц города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
50 000,0
на средний ремонт улиц Северная, Степная села Медвежка;
улицы Школьная города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
50 000,0
на устройство мини-футбольного поля с искусственным покрытием в селе Караганды сельского округа Ногайбай би района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
20 000,0
на текущий ремонт резервуара чистой воды в селе Возвышенка района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
9 919,0
на текущий ремонт водонапорных башен в Полудинском сельском округе района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
5 412,0
на текущий ремонт водонапорных сооружений в селе Береке сельского округа Байтерек района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области (установка резервуара чистой воды)
19 868,0
на текущий ремонт насосной станции и ремонт резервуара чистой воды в селе Куралай района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
18 036,0
на текущий ремонт объекта водоснабжения (установка резервуара чистой воды, насосной группы) в селе Бинаш района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
20 519,0
на санаторно-курортное лечение
5 039,0
на протезно-ортопедические средства
19 891,0
на сурдотехнические средства
1 253,0
на тифлотехнические средства
5 444,0
на специальные средства передвижения (кресло-коляски)
3 221,0
на новые инициативы
4 328,0
на санаторно-курортное лечение для детей с ментальным нарушением
548,0
на гигиенические средства (подгузники)
13 765,0
на текущее содержание Центра поддержки семьи
23 463,0
на содержание учреждений культуры района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
5 000,0
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
30 332,0
на корректировку генеральных планов и разработка проектов детальной планировки районных центров
3 413,0
на поэтапную разработку и корректировку схем развития и застройки сельских населенных пунктов Северо-Казахстанской области
12 207,0
на проведение комплексной вневедомственной экспертизы по поэтапной разработке и корректировке схем развития и застройки сельских населенных пунктов Северо-Казахстанской области (проекты 2024 года)

15 000,0
жергілікті атқарушы органдар бойынша мемлекеттік қызметшілердің төменгі санаттарына лауазымдық жалақыларын арттыруға
130 368,0
Нысаналы даму трансферттері
348 025,0
оның ішінде:
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылындағы су қысымы құрылыстарының алаңын реконструкциялай отырып, тарату желілерін салуға
57 035,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылындағы Булаев топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су құбырлары мен бұрмаларының тарату желілерін реконструкциялауға "Успенка ауылында су құбыры құрылыстары алаңын салу"
37 868,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
163 122,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
70 000,0
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының Чехов көшесіндегі жолдарды реконструкциялауға
20 000,0
Бюджеттік кредиттер
34 600,0
оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
34 600,0

15 000,0
на повышение должностных окладов низовым категориям государственных служащих по местным исполнительным органам
130 368,0
Целевые трансферты на развитие:
348 025,0
в том числе:
на строительство разводящих сетей с реконструкцией площадки водонапорных сооружений в селе Каракога района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
57 035,0
на реконструкцию разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу в селе Успенка района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Строительство площадки водопроводных сооружений в селе Успенка"
37 868,0
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Каракога района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
163 122,0
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Ногайбай района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
70 000,0
на реконструкцию дорог по улице Чехова города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
20 000,0
Бюджетные кредиты
34 600,0
в том числе:
для реализации мер социальной поддержки специалистов
34 600,0