Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 20 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 148 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 20 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4057 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы каулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Д.С. Тасмағанбетов жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Смағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 04 қыркүйектегі
№ 148 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 31 қаңтардағы
№ 20 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының атауы мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
1
KTGY – 1
Октябрьское – Зарослое – Гаврино
2
KTGY – 2
Булаев – Октябрьское – Конюхово – Куломзино
3
KTGY – 3
Лебяжье ауылына кіреберіс жол
4
KTGY – 4
Советское – Ұзынкөл – Возвышенка
5
KTGY – 5
Майбалық – Сейфолла – Таманское
6
KTGY – 6
Писаревка – Қарағанды – Надежка
7
KTGY – 7
Веселовка ауылына кіреберіс жол
8
KTGY – 8
Қоскөл ауылына кіреберіс жол
9
KTGY – 9
Уваковское ауылына кіреберіс жол
10
KTGY – 10
Ноғайбай ауылына кіреберіс жол
11
KTGY – 11
Успенка ауылына кіреберіс жол
12
KTGY – 12
Бастомар ауылына кіреберіс жол
13
KTGY – 13
Александровка ауылына кіреберіс жол
14
KTGY – 14
Полтавка ауылына кіреберіс жол
15
KTGY – 15
Жастар ауылына кіреберіс жол
16
KTGY – 16
Ұзынкөл ауылына кіреберіс жол
17
KTGY – 17
Полудино ауылына кіреберіс жол
18
KTGY – 18
Бәйтерек ауылына кіреберіс жол
19
KTGY – 19
Ганькино ауылына кіреберіс жол
20
KTGY – 20
Новотроицкое ауылына кіреберіс жол
21
KTGY – 21
Пролетарка ауылына кіреберіс жол
22
KTGY – 22
Чистовское ауылына кіреберіс жол
23
KTGY – 23
Лебяжье – Құралай
24
KTGY – 24
Дүйсеке кіреберіс жол
25
KTGY – 25
Образец ауылына кіреберіс жол
26
KTGY – 26
Чистое ауылына кіреберіс жол
27
KTGY – 27
Жастар – Сарытомар
28
KTGY – 28
Рощино ауылына кіреберіс жол
29
KTGY – 29
Сулышоқ ауылына кіреберіс жол
30
KTGY – 30
Суворовка ауылына кіреберіс жол
31
KTGY – 31
Хлебороб ауылына кіреберіс жол
32
KTGY – 32
Чистовское – Тищенко
33
KTGY – 33
Чистовское – Урожайное
34
KTGY – 34
Рявкино ауылына кіреберіс жол
35
KTGY – 35
Береке ауылына кіреберіс жол
36
KTGY – 36
Малая Возвышенка ауылына кіреберіс жолы
37
KTGY – 37
Таманское – Пулеметовка
38
KTGY – 38
Булаев қаласының айналма жолы

О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2017 года № 20 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2025 года № 148
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-​Казахстанской области "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 31 января 2017 года № 20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4057) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Тасмаганбетова Д. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 04 сентября 2025 года
№ 148
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 31 января 2017 года
№ 20
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
1
KTGY – 1
Октябрьское – Зарослое – Гаврино
2
KTGY – 2
Булаево – Октябрьское – Конюхово – Куломзино
3
KTGY – 3
подъездная дорога к селу Лебяжье
4
KTGY – 4
Советское – Узынколь – Возвышенка
5
KTGY – 5
Майбалык – Сейфолла – Таманское
6
KTGY – 6
Писаревка – Караганды - Надежка
7
KTGY – 7
подъездная дорога к селу Веселовка
8
KTGY – 8
подъездная дорога к селу Косколь
9
KTGY – 9
подъездная дорога к селу Уваковское
10
KTGY – 10
подъездная дорога к селу Ногайбай
11
KTGY – 11
подъездная дорога к селу Успенка
12
KTGY – 12
подъездная дорога к селу Бастомар
13
KTGY – 13
подъездная дорога к селу Александровка
14
KTGY – 14
подъездная дорога к селу Полтавка
15
KTGY – 15
подъездная дорога к селу Жастар
16
KTGY – 16
подъездная дорога к селу Узынколь
17
KTGY – 17
подъездная дорога к селу Полудино
18
KTGY – 18
подъездная дорога к селу Байтерек
19
KTGY – 19
подъездная дорога к селу Ганькино
20
KTGY – 20
подъездная дорога к селу Новотроицкое
21
KTGY – 21
подъездная дорога к селу Пролетарка
22
KTGY – 22
подъездная дорога к селу Чистовское
23
KTGY – 23
Лебяжье – Куралай
24
KTGY – 24
подъездная дорога к селу Дюсеке
25
KTGY – 25
подъездная дорога к селу Образец
26
KTGY – 26
подъездная дорога к селу Чистое
27
KTGY – 27
Жастар – Сарытомар
28
KTGY – 28
подъездная дорога к селу Рощино
29
KTGY – 29
подъездная дорога к селу Сулышок
30
KTGY – 30
подъездная дорога к селу Суворовка
31
KTGY – 31
подъездная дорога к селу Хлебороб
32
KTGY – 32
Чистовское – Тищенко
33
KTGY – 33
Чистовское – Урожайное
34
KTGY – 34
подъездная дорога к селу Рявкино
35
KTGY – 35
подъездная дорога к селу Береке
36
KTGY – 36
подъездная дорога к селу Малая Возвышенка
37
KTGY – 37
Таманское – Пулеметовка
38
KTGY – 38
Объезд города Булаево