Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 желтоқсаңдағы № 18 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 24 шешімі
ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 18 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6754 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
38-тармақ "Орналасқан жері" бағаны келесі редакцияда жазылсын: Придорожное ауылы, Лесная көшесі, 2, "Мағжан Жұмабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің үй-жайы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Смағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев аудандық
сайлау комиссиясы
Төраға Ю. Портнягин ______________
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің
2025 жылғы "11 " желтоқсандағы
№ 24 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің
2020 жылғы "02" желтоқсандағы
№ 18 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында құрылған сайлау учаскелері
Учаскесі
Орналасқан жері
Шекаралары
1.
№ 200 сайлау учаскесі
Булаев қаласы,
Маяковский көшесі, 16, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Булаев мектеп-сәбижай-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31, 32 үйлері;
Шоферская көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а үйлері;
Пионерская көшесі, №: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54 үйлері;

О внесении изменения в решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 02 декабря 2020 года № 18 "Об образовании избирательных участков на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2025 года № 24
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 2 декабря 2020 года № 18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6754), следующие изменение:
в приложении:
в графу "Местонахождение", пункта 38 изложить в следующей редакции: село Придорожное, улица Лесная, 2, помещение медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Республика Казахстан
Северо-Казахстанская область
Магжана Жумабаева районная
избирательная комиссия
председатель Ю. Портнягин ______________
"3" декабря 2025 года
Приложение
к решению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от "11" декабря 2025 года №24
Приложение
к решению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от "02" декабря 2020 года № 18
Избирательные участки, образованные на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Участок
Местонахождение
Границы
1.
Избирательный участок
№ 200
город Булаево,
улица Маяковского, 16,
здание коммунального государственного учреждения "Булаевский комплекс школа-ясли-сад" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
город Булаево,
улица Юбилейная, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 31б, 32;
улица Шоферская, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
улица Пионерская, дома №: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54;

Восточная көшесі, №: 1, 1в, 1б, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 31б үйлері;
Деповская көшесі, №: 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 22, 26 үйлері;
Кәрім Сүтішев көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8 үйлері;
Чехов көшесі, №: 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 11, 11а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 29, 29а, 29б, 29в, 32, 35, 47 үйлері;
Московская көшесі, №: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40 үйлері;
Маяковский көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 32, 33, 33а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40 үйлері;
Островский көшесі, №: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 38а, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, 50 үйлері;
Молодежная көшесі, №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32;
Тельман көшесі, №: 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2д, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 9 үйлері;
Линейная көшесі, №: 4, 4а, 4г, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 28 үйлері;
Кирпичная көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлері;
Попов көшесі, №: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44 үйлері;
Олег Кошевой көшесі, №: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 18а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлері;
Заводская көшесі, №: 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30 үйлері;
Шоссейная көшесі, №: 1, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 25 үйлері;
Мағжан Жұмабаев көшесі, №: 2, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 42 үйлері;
Водопроводная көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Олег Кошевой қысқа көшесі, №: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 38, 44 үйлері;
Заводская қысқа көшесі, № 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16 үйлері.
2.
№ 201 сайлау учаскесі
Булаев қаласы,
Комаров көшесі, 16,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Булаев қаласы,

улица Восточная, дома №: 1, 1в, 1б, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 31б;
улица Деповская, дома №: 1а, 1б, 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 22, 26;
улица Карима Сутюшева, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8;
улица Чехова, дома №: 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 11, 11а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 29, 29а, 29б, 29в, 32, 35, 47;
улица Московская, дома №: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40;
улица Маяковского, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 32, 33, 33а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40;
улица Островского, дома №: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 38а, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, 50;
улица Молодежная, дома №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32;
улица Тельмана, дома №: 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2д, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 9;
улица Линейная, дома №: 4, 4а, 4г, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 28;
улица Кирпичная, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Попова, дома №: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44;
улица Олега Кошевого, дома №: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 18а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Заводская, дома №: 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30;
улица Шоссейная, дома №: 1, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 25;
улица Магжана Жумабаева, дома №: 2, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 42;
улица Водопроводная, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
проезд Олега Кошевого, дома №: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 38, 44;
проезд Заводской, дома №: 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16.
2.
Избирательный участок
№ 201
город Булаево,
улица Комарова, 16,
здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
город Булаево,

Пионерская көшесі, №: 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 9в, 10, 11, 11а, 13, 14, 16, 16а, 16б, 16в, 18, 18а, 18б, 20, 22, 22а, 22б, 24, 26, 26а, 28, 28а, 30 үйлері;
Целинная көшесі, №: 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 29, 29а, 29б, 31, 31а, 31в, 32, 33, 34, 34б, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78 үйлері;
Береговая көшесі, №: 80, 83 үйлері;
Абай Құнанбаев көшесі, №: 82, 86 үйлері;
Әлия Молдағұлова көшесі, №: 65, 69, 70, 71, 72, 73 үйлері;
Ыбырай Алтынсарин көшесі, №: 64, 69, 71 үйлері;
Комаров көшесі, №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 23, 25 үйлері;
Южная көшесі, №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6 в, 7, 8, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47 үйлері;
Спортивная көшесі, №: 4, 6 үйлері;
Школьная көшесі, №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Энергетиктер көшесі, №: 1, 2, 2а, 2в, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27 үйлері;
Мұхтар Әуэзов көшесі, №: 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 33 үйлері;
Ново-Целинная көшесі, №: 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Королев көшесі, №: 1, 1б, 2, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Королев қысқа көшесі, №: 11, 13 үйлері;
Пионерский қысқа көшесі, №: 1, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7а, 9, 10 үйлері;
Гоголь көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері;
Лихачев көшесі, №: 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 20 үйлері.
3.
№ 202 сайлау учаскесі
Булаев қаласы,
Сәбит Мұқанов көшесі, 34, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Батыр-Баян атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, №: 33, 33а, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 41а, 44, 46, 54, 56, 58, 60 үйлері;
Целинная көшесі, №: 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері;
Восточная көшесі, №: 3, 3а, 6, 8, 10, 12 үйлері;
Ленинградская көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9а, 12, 14, 14а үйлері;
Тарас Шевченко көшесі, №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 19а, 21 үйлері;

улица Пионерская, дома №: 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 9в, 10, 11, 11а, 13, 14, 16, 16а, 16б, 16в, 18, 18а, 18б, 20, 22, 22а, 22б, 24, 26, 26а, 28, 28а, 30;
улица Целинная, дома №: 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 29, 29а, 29б, 31, 31а, 31в, 32, 33, 34,34б, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Береговая, дома №: 80, 83;
улица Абая Кунанбаева, дома №: 82, 86;
улица Алии Молдагуловой, дома №: 65, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Ыбырая Алтынсарина, дома №: 64, 69, 71;
улица Комарова, дома №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 23, 25;
улица Южная, дома №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6 в, 7, 8, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47;
улица Спортивная, дома №: 4, 6;
улица Школьная, дома №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Энергетиков, дома №: 1, 2, 2а, 2в, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27;
улица Мухтара Ауэзова, дома №: 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 33;
улица Ново-Целинная, дома №: 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Королева, дома №: 1, 1б, 2, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
проезд Королева, дома №: 11, 13;
проезд Пионерский, дома №: 1, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7а, 9, 10;
улица Гоголя, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Лихачева, дома №: 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 20.
3.
Избирательный участок
№ 202
город Булаево,
улица Сабита Муканова, 34, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Батыр Баяна" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
город Булаево,
улица Юбилейная, дома №: 33, 33а, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 41а, 44, 46, 54, 56, 58, 60;
улица Целинная, дома №: 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Восточная, дома №: 3, 3а, 6, 8, 10, 12;
улица Ленинградская, дома №: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9а, 12, 14, 14а;
улица Тараса Шевченко, дома №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 19а, 21;

Пятилетка көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12 үйлері;
Комсомольская көшесі, №: 1, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 18 үйлері;
Чапаев көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Батыр Баян көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 14, 15, 23, 27 үйлері;
Ыбырай Алтынсарин көшесі, №: 1, 3, 4, 6, 7, 9, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67 үйлері;
Әлия Молдағұлова көшесі, № 1, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68 үйлері;
Абай Құнанбаев көшесі, №: 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22а, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80 үйлері;
Береговая көшесі, №: 5, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 67, 68, 69, 74, 75, 76, 77 үйлері;
Тахир Мусаев көшесі, № 2, 3, 4, 7, 7а, 8, 10, 11, 12, 13,14 үйлері;
Никулин көшесі, № 9, 13, 15, 16, 17, 18 үйлері;
Чкалов көшесі, № 1, 2, 5, 10, 13, 17, 19, 23 үйлері;
Семен Киреев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 34, 35, 37а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 47а, 47б, 48, 49, 51, 52а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72 үйлері;
Пушкин көшесі, №: 2, 3, 4, 7, 12, 13, 15, 18, 20, 20а, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 48, 49, 51, 53 үйлері;
Первомайская көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 10, 10а, 11, 11а, 12а, 14а, 16, 16а, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22б үйлері;
Сәбит Мұқанов көшесі, №: 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 15б,15в, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24а, 25, 26, 27, 29, 31, 31а, 31б, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 35в, 35г, 35д, 36, 37, 37а, 37б, 37в, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45б, 46, 46а, 46б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 57, 58а, 59, 61, 63, 64, 66, 70 үйлері;
Вокзальная көшесі, №: 1 үйі;

улица Пятилетка, дома №: 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12;
улица Комсомольская, дома №: 1, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 18;
улица Чапаева, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Батыра Баяна, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 14, 15, 23, 27;
улица Ыбырая Алтынсарина, дома №: 1, 3, 4, 6, 7, 9, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67;
улица Алии Молдагуловой, дома №: 1, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68;
улица Абая Кунанбаева, дома №: 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80;
улица Береговая, дома №: 5, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 67, 68, 69, 74, 75, 76, 77;
улица Тахира Мусаева, дома №: 2, 3, 4, 7, 7а, 8, 10, 11, 12, 13,14;
улица Никулина, дома №: 9, 13, 15, 16, 17, 18;
улица Чкалова, дома №: 1, 2, 5, 10, 13, 17, 19, 23;
улица Семена Киреева, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 34, 35, 37,37а, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 47а, 47б, 48, 49, 51, 52а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72;
улица Пушкина, дома №: 2, 3, 4, 7, 12, 13, 15, 18, 20, 20а, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 48, 49, 51, 53;
улица Первомайская, дома №: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 10, 10а, 11, 11а, 12а, 14а, 16, 16а, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22б;
улица Сабита Муканова, дома №: 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 15в, 15б, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24а, 25, 26, 27, 29, 31, 31а, 31б, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 35в, 35г, 35д, 36, 37, 37а, 37б, 37в, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45б, 46, 46а, 46б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54а, 54, 55, 57, 58а, 59, 61, 63, 64, 66, 70;
улица Вокзальная, дом №: 1;

Элеваторный көшесі, №: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері;
Рабочий көшесі, №: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлері;
Озерный көшесі, 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлері;
Привокзальная алаңы көшесі, №: 1, 2, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 16 18 үйлері;
Элеваторный тұйық көшесі, № 4, 5, 6 үйлері;
Элеваторный қысқа көшесі, № 3, 4, 5, 7, 8 үйлері;
Мәншүк Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері;
Набережный көшесі, № 3, 5, 11, 13, 15, 19, 19а, 27, 29, 33 үйлері.
4.
№ 203 сайлау учаскесі
Булаев қаласы,
Мир көшесі, 8Г,
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты
Булаев қаласы,
Батыр Баян көшесі, №: 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 73, 79, 79а үйлері;
Чапаев көшесі, №: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 68 үйлері;
Комсомольская көшесі, №: 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58 үйлері;
Пятилетка көшесі, №: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 36, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56 үйлері;
Тарас Шевченко көшесі, №: 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55 үйлері;
Ленинградская көшесі, №: 13, 15, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47 үйлері;
Тахир Мұсаев көшесі, № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 84б, 84в, 85, 86, 86а, 86б, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105 үйлері;
Никулин көшесі, № 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 98, 100, 100а үйлері;

улица Элеваторная, дома №: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Рабочая, дома №: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Озерная, дома №: 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Привокзальная площадь, дома №: 1, 2, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 16 18;
переулок Элеваторный, дома №: 4, 5, 6;
проезд Элеваторный, дома №: 3, 4, 5, 7, 8;
улица Маншук Маметовой, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Набережная, дома №: 3, 5, 11, 13, 15, 19, 19а, 27, 29, 33.
4.
Избирательный участок
№ 203
город Булаево,
улица Мира, 8Г, административное здание коммунального государственного учреждения "Отдел предпринимательства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
город Булаево,
улица Батыр Баяна, дома №: 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 73, 79, 79а;
улица Чапаева, дома №: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 68;
улица Комсомольская, дома №: 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58;
улица Пятилетка, дома №: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 36, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
улица Тараса Шевченко, дома №: 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Ленинградская, дома №: 13, 15, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица Тахира Мусаева, дома №: 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 84б, 84в, 85, 86, 86а, 86б, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Никулина, дома №: 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 98, 100, 100а;

Чкалов көшесі, № 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 87а, 93, 95 үйлері;
1–Западная көшесі, № 2, 3, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43 үйлері;
2–Западная көшесі, №: 1, 2, 3а, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38 көшесі;
3–Западная көшесі, №: 3, 4, 6, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34 үйлері;
Жабаев көшесі, №: 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлері;
Зеленая көшесі, 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91 үйлері;
Медиков көшесі, №: 3, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 28 үйлері;
Луговая көшесі, №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а үйлері;
Мир көшесі, №: 8а, 8б, 10, 10а, 10б, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 39, 41, 41а, 45, 51, 51а, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлері;
Полевая көшесі, № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Новая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30 үйлері.
5.
№ 204 сайлау учаскесі
Булаев қаласы,
Строительная көшесі, 36, "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Кәсіптік даярлау және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемеснің ғимараты
Булаев қаласы,
Мичурин көшесі, №: 3, 5, 7, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 41 үйлері;
Привокзальная көшесі, №: 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 157, 167 үйлері;
Садовая көшесі, № 82, 84, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 134, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159 үйлері;

улица Чкалова, дома №: 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 87а, 93, 95;
улица 1–Западная, дома №: 2, 3, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43;
улица 2–Западная, дома №: 1, 2, 3а, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38;
улица 3–Западная, дома №: 3, 4, 6, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
улица Жабаева, дома №: 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Зеленая, дома №: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Медиков, дома №: 3, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
улица Луговая, дома №: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а;
улица Мира, дома №: 8а, 8б, 10, 10а, 10б, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 39, 41, 41а, 45, 51, 51а, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Полевая, дома № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Новая, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30.
5.
Избирательный участок
№ 204
город Булаево,
улица Строительная, 36,
здание коммунального государственного учреждения "Колледж профессиональной подготовки и сервиса акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан"
город Булаево,
улица Мичурина, дома №: 3, 5, 7, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 41;
улица Привокзальная, дома №: 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 157, 167;
улица Садовая, дома №: 82, 84, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 134, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159;

Степная көшесі, №: 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141 үйлері;
Буденный көшесі, №: 86, 88, 90, 90а, 90б, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169 үйлері;
Старо–Лесная көшесі, №: 98, 100, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 139а, 143, 145 үйлері;
Ново–Лесная көшесі, №: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 95а, 96а, 97, 99, 100, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113, 115а, 115, 119 үйлері;
Северная көшесі, №: 50, 50а, 52, 54, 56, 58 үйлері;
Дорожная көшесі, №: 13, 13б, 15, 15а, 17, 29 үйлері;
Урожайная көшесі, №: 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 15, 17, 19 үйлері;
Шухов көшесі, №: 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 32, 34, 35 үйлері;
Плеханов көшесі, №: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 33, 34, 35 үйлері;
Интернациональная көшесі, №: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 30 үйлері;
Панфилов көшесі, №: 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 26 үйлері;
Строительная көшесі, №: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 27б, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 36б, 39, 39а, 39б, 39в, 39г, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлері.
6.
№ 205 сайлау учаскесі
Булаев қаласы,
Буденный көшесі, 10,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№2 Булаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Булаев қаласы,
Привокзальная көшесі, №: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 25, 29, 31, 35, 37, 39, 45, 51, 53, 55, 61, 67, 73, 79, 83, 85, 89, 93, 97, 99, 103 үйлері;
Мичурин көшесі, №: 4, 6, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 40 үйлері;
Садовая көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 54, 55, 55а, 56, 56б, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 70а, 70б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 81а, 83, 85, 87, 89 үйлері;

улица Степная, дома №: 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
улица Буденного, дома №: 86, 88, 90, 90а, 90б, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169;
улица Старо–Лесная, дома №: 98, 100, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 139а, 143, 145;
улица Ново-Лесная, дома №: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 95а, 96а, 97, 99, 100, 103, 105, 107, 107а, 109, 111, 113, 115а, 115, 119;
улица Северная, дома №: 50, 50а, 52, 54, 56, 58;
улица Дорожная, дома №: 13, 13б, 15, 15а, 17, 29;
улица Урожайная, дома №: 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 15, 17, 19;
улица Шухова, дома №: 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 32, 34, 35;
улица Плеханова, дома №: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 18, 20 ,21, 22, 23, 24, 27, 29, 33, 34, 35;
улица Интернациональная, дома №: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 30;
улица Панфилова, дома №: 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 26;
улица Строительная, дома №: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 27б, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 36б, 39, 39а, 39б, 39в, 39г, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
6.
Избирательный участок
№ 205
город Булаево, улица Буденного, 10, здание коммунального государственного учреждения "Булаевская средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
город Булаево,
улица Привокзальная, дома №: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 25, 29, 31, 35, 37, 39, 45, 51, 53, 55, 61, 67, 73, 79, 83, 85, 89, 93, 97, 99, 103;
улица Мичурина, дома №: 4, 6, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 40;
улица Садовая, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 54, 55, 55а, 56, 56б, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 70а, 70б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 81а, 83, 85, 87, 89;

Степная көшесі, №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 үйлері;
Буденный көшесі, №: 1, 2, 2д, 3, 4, 5, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 107а, 109 үйлері;
Старо-Лесная көшесі, №: 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 32а, 33, 33а, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90а, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105 үйлері;
Ново-Лесная көшесі, №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 25а, 26, 29, 30, 31, 31а, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 51а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 57, 59, 59а, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 65а, 67, 68а, 69, 71, 72, 73, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87 үйлері;
Северная көшесі, №: 1, 1а, 1б, 1д, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 53, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлері;
Дорожная көшесі, №: 1, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлері;
Кутузов көшесі, №: 2, 2а, 2б, 3, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 20, 22 үйлері;
Суворов көшесі, №: 3, 4, 5, 5а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 35, 40 үйлері;
Шоқан Уәлиханов №: 1, 3, 6, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 33, 35, 36, 38, 41, 44, 46, 47, 49 үйлері;
Горький көшесі, №: 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 28, 29, 31, 34, 36, 38, 40 үйлері;

улица Степная, дома №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
улица Буденного, дома №: 1, 2, 2д, 3, 4, 5, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 107а, 109;
улица Старо-Лесная, дома №: 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 32а, 33, 33а, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90а, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Ново-Лесная, дома №: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 25а, 26, 29, 30, 31, 31а, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 51а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 57, 59, 59а, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 65а, 67, 68а, 69, 71, 72, 73, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87;
улица Северная, дома №: 1, 1а, 1б, 1д, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 53, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Дорожная, дома №: 1, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Кутузова, дома №: 2, 2а, 2б, 3, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 20, 22;
улица Суворова, дома №: 3, 4, 5, 5а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 35, 40;
улица Шокана Уалиханова, дома №: 1, 3, 6, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 33, 35, 36, 38, 41, 44, 46, 47, 49;
улица Горького, дома №: 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 28, 29, 31, 34, 36, 38, 40;

Толстой көшесі, №: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15 үйлері;
Столбовая көшесі, №: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20 ,25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49 үйлері;
Лермонтов көшесі, №: 3, 4, 6, 9, 11, 12, 14 үйлері;
Сенная көшесі, №: 5, 7, 9, 15 үйлері;
Амангелді көшесі, №: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері;
Некрасов көшесі, №: 3, 4, 5 үйлері;
Школьный тұйық көшесі, №: 3, 4, 6 үйлері.
7.
№ 206 сайлау учаскесі
Булаев қаласы,
Нефтеплощадка көшесі, 15,
"Мағжан Жумабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашалық жүргізү құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің үй-жайы
Булаев қаласы,
Нефтеплощадка көшесі, №: 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Заготскот көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26 үйлері.
8.
№ 207 сайлау учаскесі
Медвежка ауылы,
Школьная көшесі, 19,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Медвежка орта мектебі" коммуналдық мемекеттік мекемесінің ғимараты
Медвежка ауылы
9.
№ 208 сайлау учаскесі
Полтавка ауылы,
Тахир Мусаев көшесі, 25А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Полтавка орта мектебі" коммуналдық мемекеттік мекемесінің ғимараты
Полтавка ауылы
10.
№ 209 сайлау учаскесі
Достық ауылы,
Мир көшесі, 12,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Хлебороб негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Достық ауылы, Рощин ауылы
11.
№ 210 сайлау учаскесі
Александров ауылы,
Шоқан Уәлиханов көшесі, 2А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Александровка негізгі мектебі" коммуналдық мемекеттік мекемесінің ғимараты
Александров ауылы
12.
№ 211 сайлау учаскесі
Бастомар ауылы,
5 көшесі, 20,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бастомар орта мектебі" коммуналдық мемекеттік мекемесінің ғимараты
Бастомар ауылы
13.
№212 сайлау учаскесі
Возвышен ауылы,
Мағжан Жұмабаев көшесі, 34.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Возвышен Мәдениет үйінің ғимараты
Возвышен ауылы, Малая Возвышенка ауылы
14.
№ 214 сайлау учаскесі
Золотая Нива ауылы,
Новосельская көшесі, 8, "Мағжан Жумабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашалық жүргізү құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің үй-жайы
Золотая Нива ауылы
15.
№ 215 сайлау учаскесі
Қарағанды ауылы,
Рабочая көшесі, 18А,
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Бос уақытты ұйымдастыру орталығының ғимараты
Қарағанды ауылы
16.
№ 216 сайлау учаскесі
Қарақоға ауылы,
Николай Жигалов көшесі, 11, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимараты
Қарақоға ауылы
17.
№ 217 сайлау учаскесі
Чистое ауылы,

улица Толстого, дома №: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15;
улица Столбовая, дома №: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20 ,25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49;
улица Лермонтова, дома №: 3, 4, 6, 9, 11, 12, 14;
улица Сенная, дома №: 5, 7, 9, 15;
улица Амангельды, дома №: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Некрасова, дома №: 3, 4, 5;
переулок Школьный, дома №: 3, 4, 6.
7.
Избирательный участок
№ 206
город Булаево,
улица Нефтеплощадка, 15, помещение медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева"
город Булаево,
улица Нефтеплощадка, дома №: 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Заготскот, дома №: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26.
8.
Избирательный участок
№ 207
село Медвежка,
улица Школьная, 19,
здание коммунального государственного учреждения "Медвежинская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Медвежка
9.
Избирательный участок
№ 208
село Полтавка,
улица Тахира Мусаева, 25А, здание коммунального государственного учреждения "Полтавская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Полтавка
10.
Избирательный участок
№ 209
село Достык,
улица Мира, 12,
здание коммунального государственного учреждения "Хлеборобская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Достык
село Рощино
11.
Избирательный участок
№ 210
село Александровка,
улица Шокана Уалиханова, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Александровская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Александровка
12.
Избирательный участок
№ 211
село Бастомар,
5 улица, 20,
здание коммунального государственного учреждения "Бастомарская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Бастомар
13.
Избирательный участок
№ 212
село Возвышенка,
улица Магжана Жумабаева, 34, здание Возвышенского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области"
село Возвышенка,
село Малая Возвышенка
14.
Избирательный участок
№ 214
село Золотая Нива, улица Новосельская, 8, помещение медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева"
село Золотая Нива
15.
Избирательный участок
№ 215
село Караганды,
улица Рабочая, 18 А
здание Центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Караганды
16.
Избирательный участок
№ 216
село Каракога,
улица Николая Жигалова, 11, здание Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Каракога
17.
Избирательный участок
№ 217
село Чистое,

Центральная көшесі, 2/2, "Мағжан Жумабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашалық жүргізү құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты
Чистое ауылы
18.
№ 218 сайлау учаскесі
Образец ауылы,
Школьная көшесі, 2,
"Нұр-Агро 2050" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Образец ауылы тұрғындарының бос уақытын өткізу орталығының ғимараты (келісім бойынша)
Образец ауылы
19.
№ 219 сайлау учаскесі
Ноғайбай ауылы,
Ноғайбай көшесі, 31, "Ноғайбай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ноғайбай ауылы тұрғындарының бос уақытын өткізу орталығының ғимараты (келісім бойынша)
Ноғайбай ауылы
20.
№ 220 сайлау учаскесі
Конюхов ауылы,
Центральная көшесі, 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Конюхово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Конюхов ауылы,
21.
№ 221 сайлау учаскесі
Куломзин ауылы,
2 көшесі, 20,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Куломзин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Куломзин ауылы
22.
№ 222 сайлау учаскесі
Лебяжье ауылы,
Коммунистическая көшесі, 9,
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Бос уақытты ұйымдастыру орталығының ғимараты
Лебяжье ауылы
23.
№ 223 сайлау учаскесі
Құралай ауылы,
Орталық көшесі, 29,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Қызыл Қазақстан орталау мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Құралай ауылы
24.
№ 224 сайлау учаскесі
Жастар ауылы,
Мир көшесі, 3,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Молодежное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жастар ауылы
25.
№ 225 сайлау учаскесі
Сарытомар ауылы,
Клубная көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Мағжан ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Сарытомар Мәдениет үйінің ғимараты
Сарытомар ауылы
26.
№ 226 сайлау учаскесі
Молодогвардейское ауылы, Школьная көшесі, 2,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Молодогвардейское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Молодогвардейское ауылы
27.
№ 227 сайлау учаскесі
Надежка ауылы,
Ново-Лесная көшесі, 41, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ноғайбай би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Надежка Мәдениет үйінің ғимараты
Надежка ауылы
28.
№ 229 сайлау учаскесі
Еремеевка ауылы,

улица Центральная 2/2,
здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева"
село Чистое
18.
Избирательный участок
№ 218
село Образец,
улица Школьная, 2,
здание центра досуга населения товарищества с ограниченной ответственностью "Нұр-Агро 2050" (по согласованию)
село Образец
19.
Избирательный участок
№ 219
село Ногайбай,
улица Ногайбай, 31,
здание центра досуга населения товарищества с ограниченной ответственностью "Ногайбай" (по согласованию)
село Ногайбай
20.
Избирательный участок
№ 220
село Конюхово,улица Центральная, 25,
здание коммунального государственного учреждения "Конюховская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Конюхово,
21.
Избирательный участок
№ 221
село Куломзино, 2 улица, 20,
здание коммунального государственного учреждения "Куломзинская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Куломзино
22.
Избирательный участок
№ 222
село Лебяжье, улица Коммунистическая, 9, здание Центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
село Лебяжье
23.
Избирательный участок
№ 223
село Куралай,улица Орталық, 29,
здание коммунального государственного учреждения "Красно-Казахстанская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Куралай
24.
Избирательный участок
№ 224
село Жастар,улица Мира, 3,
здание коммунального государственного учреждения "Молодежная начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Жастар
25.
Избирательный участок
№ 225
село Сарытомар,улица Клубная, 2,
здание Сарытомарского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Мағжан района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Сарытомар
26.
Избирательный участок
№ 226
село Молодогвардейское,улица Школьная, 2,
здание коммунального государственного учреждения "Молодогвардейская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Молодогвардейское
27.
Избирательный участок
№ 227
село Надежка,улица Ново-Лесная, 41,
здание Надеждинского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Ноғайбай би района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Надежка
28.
Избирательный участок
№ 229

1 көшесі, 13 "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Еремеевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еремеевка ауылы,
Дүйсеке ауылы
29.
№ 230 сайлау учаскесі
Бинаш ауылы,
2 көшесі, 27, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бинаш орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бинаш ауылы
30.
№ 231 сайлау учаскесі
Гаврин ауылы,
Центральная көшесі, 14, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Гаврин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бұрынғы ғимараты
Гаврин ауылы
31.
№ 232 сайлау учаскесі
Октябрьское ауылы,
2 көшесі, 4,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Октябрьское ауылы, Суворовка ауылы, Зарослое ауылы
32.
№ 233 сайлау учаскесі
Хлебороб ауылы,
3 көшесі, 1,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Хлебороб орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Хлебороб ауылы
33.
№ 234 сайлау учаскесі
Писаревка ауылы,
4 көшесі, 29,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Писарев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Писаревка ауылы
34.
№ 235 сайлау учаскесі
Веселовка ауылы,
3 көшесі, 10,
"Мағжан Жұмабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашалық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты
Веселовка ауылы
35.
№ 236 сайлау учаскесі
Полудино ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 59, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Полудин мәдениет үйінің ғимараты
Полудин ауылы
36.
№ 238 сайлау учаскесі
Ганькино ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 6, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ганькино орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ганькино ауылы, Ганькино станциясы
37.
№ 240 сайлау учаскесі
Советское ауылы,
Дубинин көшесі, 2,
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Алтын дән ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимараты
Советское ауылы
38.
№ 241 сайлау учаскесі
Придорожное ауылы,
Лесная көшесі, 2,
"Мағжан Жумабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашалық жүргізү құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің үй-жайы
Придорожное ауылы
39.
№ 242 сайлау учаскесі
Майбалық ауылы,
Степная көшесі, 10А,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Майбалық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Майбалық ауылы
40.
№ 243 сайлау учаскесі
Таман ауылы,
Школьная көшесі, 21,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Таман мектеп-сәбижай-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Таман ауылы
41.
№ 244 сайлау учаскесі
Пулеметовка ауылы, Центральная көшесі, 28, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Пулеметовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Пулеметовка ауылы
42.
№ 245 сайлау учаскесі
Ұзынкөл ауылы,

село Еремеевка,1 улица, 13,
здание коммунального государственного учреждения "Еремеевская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Еремеевка,
село Дюсеке
29.
Избирательный участок
№ 230
село Бинаш,2 улица, 27,
здание коммунального государственного учреждения "Беняшская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Бинаш
30.
Избирательный участок
№ 231
село Гаврино,улица Центральная, 14,
бывшее здание коммунального государственного учреждения "Гавринская начальная школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
село Гаврино
31.
Избирательный участок
№ 232
село Октябрьское,2 улица, 4,
здание коммунального государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Октябрьское,
село Суворовка,
село Зарослое
32.
Избирательный участок
№ 233
село Хлебороб,3 улица, 1,
здание коммунального государственного учреждения "Хлеборобовская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Хлебороб
33.
Избирательный участок
№ 234
село Писаревка,4 улица, 29,
здание коммунального государственного учреждения "Писаревская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Писаревка
34.
Избирательный участок
№ 235
село Веселовка,3 улица, 10,
здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева"
село Веселовка
35.
Избирательный участок
№ 236
село Полудино, улица Абай Құнанбаев, 59, здание Полудинского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Полудино
36.
Избирательный участок
№ 238
село Ганькино, улица Тәуелсіздік, 6, здание коммунального государственного учреждения "Ганькинская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Ганькино,
станция Ганькино
37.
Избирательный участок
№ 240
село Советское,улица Дубинина, 2,здание Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Алтын дән района Магжана ЖумабаеваСеверо-Казахстанской области"
село Советское
38.
Избирательный участок
№ 241
село Придорожное, улица Лесная, 2, помещение медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева".
село Придорожное
39.
Избирательный участок
№ 242
село Майбалык, улица Степная, 10А,
здание коммунального государственного учреждения "Майбалыкская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Майбалык
40.
Избирательный участок
№ 243
село Таманское, улица Школьная, 21,
здание коммунального государственного учреждения "Таманский комплекс школа-ясли-сад" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Таманское
41.
Избирательный участок
№ 244
село Пулеметовка, улица Центральная, 28,
здание коммунального государственного учреждения "Пулеметовская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Пулеметовка
42.
Избирательный участок
№ 245

10 көшесі, 1,
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ұзынкөл Мәдениет үйінің ғимараты
Ұзынкөл ауылы
43.
№ 246 сайлау учаскесі
Шандақ ауылы,
3 көшесі, 6,
"Мағжан Жумабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашалық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты
Шандақ ауылы
44.
№ 247 сайлау учаскесі
Қоскөл ауылы,
2 көшесі, 8,
"Рика KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (келісім бойынша)
Қоскөл ауылы
45.
№ 248 сайлау учаскесі
Успенка ауылы,
Садовая көшесі, 26,
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Успенка Мәдениет үйінің ғимараты
Успенка ауылы
46.
№ 250 сайлау учаскесі
Сулышоқ ауылы,
1 көшесі, 23,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Еңбекші қазақ орталау мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сулышоқ ауылы, Уваковское ауылы,
Қоскөл ауылы
47.
№ 252 сайлау учаскесі
Бәйтерек ауылы,
Молодежная көшесі, 16, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Фурманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бәйтерек ауылы, Рявкино ауылы
48.
№ 253 сайлау учаскесі
Береке ауылы,
1 көшесі, 14,
"Мағжан Жумабаев ауданының аудандық ауруханасы" шаруашалық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
Береке ауылы
49.
№ 254 сайлау учаскесі
Новотроицкое ауылы, Центральная көшесі, 34 "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Колос орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Новотроицкое ауылы
50.
№ 255 сайлау учаскесі
Пролетарка ауылы,
2 көшесі, 1,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Пролетарка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Пролетарка ауылы
51.
№ 256 сайлау учаскесі
Чистов ауылы,
Школьная көшесі, 1,
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Чистов ауылы, Урожайное ауылы
52.
№ 257 сайлау учаскесі
Тищенко ауылы,
2 көшесі, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бос уақытты ұйымдастыру орталығының ғимараты
Тищенко ауылы, Украинка ауылы

село Узынколь,10 улица, 1,
здание Узынкольского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Узынколь
43.
Избирательный участок
№ 246
село Шандак,3 улица, 6,
здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева"
село Шандак
44.
Избирательный участок
№ 247
село Косколь,2 улица, 8,
здание товарищества с ограниченной ответственностью "Рика KZ"
(по согласованию)
село Косколь
45.
Избирательный участок
№ 248
село Успенка, улица Садовая, 26,
здание Успенского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Успенка
46.
Избирательный участок
№ 250
село Сулышок,1 улица, 23,
здание коммунального государственного учреждения "Енбекши-казахская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Сулышок
село Уваковское,
село Косколь
47.
Избирательный участок
№ 252
село Байтерек, улица Молодежная, 16,
здание коммунального государственного учреждения "Фурмановская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Байтерек,
село Рявкино
48.
Избирательный участок
№ 253
село Береке,1 улица, 14,
здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Магжана Жумабаева"
село Береке
49.
Избирательный участок
№ 254
село Новотроицкое, улица Центральная, 34,
здание коммунального государственного учреждения "Колосовская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Новотроицкое
50.
Избирательный участок
№ 255
село Пролетарка,2 улица, 1,
здание коммунального государственного учреждения "Пролетарская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Пролетарка
51.
Избирательный участок
№ 256
село Чистовское, улица Школьная, 1,
здание коммунального государственного учреждения "Чистовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
село Чистовское,
село Урожайное
52.
Избирательный участок
№ 257
село Тищенко,2 улица, 1,
здание Центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
село Тищенко,
село Украинка