"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 127 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 маусымдағы № 173 қаулысы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 6 мамырдағы № 127 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 131325 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2- тармағы және 2- қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің міндетін атқарушы Д. Шақанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық сайлау
комиссияның төрағасы
________________ С.Т. Алдаева
2025 жылғы "18" маусым
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 18 маусымдағы
№ 173 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 6 мамырдағы
№ 127 қаулысына
1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Архангельское ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
2
Новкаменка ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
3
Асаново ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Асаново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
4
Плоское акылы
Медициналық пункт маңындағы аумақ
5
Большая Малышка ауылы
Ауылдын орталық алаңының аумағы
6
Долматово ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
7
Барневка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Барневка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
8
Бескөл ауылы
Орталық алаң маңындағы аумақ
9
Бәйтерек ауылы
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
10
Подгорное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Подгорное негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
11
Приишимка ауылы
Медициналық пункт маңындағы аумақ
12
Чапаево ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
13
Бугровое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бугровое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
14
Вагулино ауылы
"СК-Вагулинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесіне қарама қарсысындағы ауылдың орталық алаңының аумағы
15
Красноярка ауылы
Ауылдық гүлзар аумағы
16
Кустовое ауылы
"СК-Вагулинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесіне маңындағы аумақ
17
Желяково ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
18
Виноградовка ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
19
Сумное ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
20
Боголюбово ауылы
"Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
21
Вознесенка ауылы
Ауылдық клуб маңындағы аумақ
22
Надежка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Надежка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
23
Пресновка ауылы
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
24
Глубокое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Глубокое негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
25
Налобино ауылы
Ауылдың орталық алаңының аумағы
26
Новоникольск ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Новоникольское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
27
Трудовое ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
28
Петерфельд ауылы
"Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
29
Кондратовка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Кондратовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
30
Прибрежное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Озерное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
31
Тепличное ауылы
"Добро" дүкені маңындағы аумақ
32
Шаховское ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Шаховское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
33
Рассвет ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Рассвет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
34
Водопроводное ауылы
Медициналық пункт маңындағы аумақ
35
Красная Горка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Красная горка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
36
Семипалатное ауылы
Мәдени демалыс орталығы ғимаратының маңындағы аумақ
37
Пеньково ауылы
"Пеньково ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы аумақ
38
Белое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Белое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
39
Березовка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Березовка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
40
Знаменское ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Совхоз орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
41
Метлишино ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
42
Новоникольское ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ
43
Соколовка ауылы
Жеңіс алаңының маңындағы аумақ
44
Якорь ауылы
"Якорь ауылдық мәдениет Үй" мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы аумақ
45
Ольшанка ауылы
Бұрынғы бастауыш мектебінің ғимаратының маңындағы аумақ

О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2019 года № 127 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 июня 2025 года № 173
Акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" от 6 мая 2019 года № 127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 131325) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 2 и приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Д. Шаканов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кызылжарской
районной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
_______________С.Т. Алдаева
"18" июня 2025 года
Приложение
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 18 июня 2025 года № 173
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 6 мая 2019 года № 127
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
п/н
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Архангельское
Территория центральной площади села
2
село Новокаменка
Территория, прилегающая к сельскому клубу
3
село Асаново
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Асановская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
4
село Плоское
Территория, прилегающая к медицинскому пункту
5
село Большая Малышка
Территория центральной площади села
6
село Долматово
Территория, прилегающая к сельскому клубу
7
село Барневка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Барневская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
8
село Бесколь
Территория, прилегающая к Центральной площади села
9
село Байтерек
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
10
село Подгорное
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Подгорненская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
11
село Приишимка
Территория, прилегающая к зданию медицинского пункта
12
село Чапаево
Территория, прилегающая к сельскому клубу
13
село Бугровое
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Бугровская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
14
село Вагулино
Территория центральной площади села напротив конторы товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Вагулинское"
15
село Красноярка
Территория сквера села
16
село Кустовое
Территория, прилегающая к зданию конторы товарищества с ограниченной ответственностью "СК-Вагулинское"
17
село Желяково
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
18
село Виноградовка
Территория центральной площади села
19
село Сумное
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
20
село Боголюбово
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
21
село Вознесенка
Территория, прилегающая к сельскому клубу
22
село Надежка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Надеждинская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
23
село Пресновка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа"
24
село Глубокое
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Глубоковская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
25
село Налобино
Территория центральной площади села
26
село Новоникольское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Новоникольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
27
село Трудовое
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
28
село Петерфельд
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа"
29
село Кондратовка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Кондратовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
30
село Прибрежное
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Озерная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
31
село Тепличное
Территория, прилегающая к магазину "Добро"
32
село Шаховское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Шаховская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
33
село Рассвет
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Рассветская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
34
село Водопроводное
Территория, прилегающая к зданию медицинского пункта
35
село Красная Горка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Красногоровская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
36
село Семипалатное
Территория, прилегающая к зданию Центру культурного досуга
37
село Пеньково
Территория, прилегающая к зданию государственного учреждения "Пеньковский сельский Дом культуры"
38
село Белое
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Беловская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
39
село Березовка
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Березовская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
40
село Знаменское
Территория, прилегающая к зданию коммунального государственного учреждения "Совхозная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
41
село Метлишино
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
42
село Новоникольское
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы
43
село Соколовка
Территория, прилегающая к площади Победы
44
село Якорь
Территория, прилегающая к зданию государственного учреждения "Якорьский сельский Дом культуры"
45
село Ольшанка
Территория, прилегающая к зданию бывшей начальной школы