Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 28/4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының
2025 жылғы 18 сәуірдегі
№ 28/4 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2/3 7-бабына.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 6/13 7-бабына.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2/3 7-бабына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 қазандағы № 22/5 шешімі.

Об отмене некоторых решений маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2025 года № 28/4
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова
Приложение
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 18 апреля 2025 года № 28/4
Перечень отмененных решений маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
1) Решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 14 апреля 2023 года № 2/3;
2) Решение маслихата Жамбылского района "О внесении изменений в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2023 года № 2/3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 11 августа 2023 года № 6/13;
3) Решение маслихата Жамбылского района "О внесении изменений в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2023 года № 2/3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 18 октября 2024 года № 22/5.