"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 27/429 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № 34/509 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 27/429 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 656 540 мың теңге:
салықтық түсімдер - 204 485 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 852 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 450 202 мың теңге;
2) шығындар - 659 809,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 269,2 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - - 3 269,2 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 269,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3 269,2 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған бюджетте аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделсін, оның ішінде:
еңбекақы төлеу қоры және ағымдағы шығындарға;
көшелерді жарықтандыруға;
ауылды абаттандыру;
Явленка ауылының жолдарын ағымдағы күтіп ұстауға;
Ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге.
Аудандық бюджеттен берілетін аталған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 27/429 "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2025 года № 34/509
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы" от 8 мая 2025 года № 27/429 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 656 540 тысяч тенге:
налоговые поступления - 204 485 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 852 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 450 202 тысяч тенге;
2) затраты - 659 809,2 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 3 269,2 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит профицит бюджета - - 3 269,2 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 269,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3 269,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
фонд оплаты труда и текущие расходы;
освещение улиц;
благоустройство села;
текущее содержание дорог села Явленка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов, передаваемых из районного бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.