"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 24/394 шешімі. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 27/430 шешімімен
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/276 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 108 241 мың теңге:
салықтық түсімдер - 7 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 240 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 795 мың теңге;
трансферттер түсімі - 99 685 мың теңге;
2) шығындар - 108 537,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 296,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 296,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 296,2 мың теңге.";
1-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1.1. Ясновка ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджетінде шығындар 2025 жылдың 1 қаңтарына пайдаланылмаған (толығымен пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді 0,4 мың теңге сомасында қайтару 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
1-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1.2 Ясновка ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджетінде шығындар 2025 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 295,8 мың теңге сомасында қайтару 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 23/376 "Об утверждении бюджета Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 марта 2025 года № 24/394. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 27/430
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 23/376 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 108 241 тысяч тенге:
налоговые поступления - 7 521 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 240 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 795 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 99 685 тысяч тенге;
2) затраты - 108 537,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 296,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 296,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов- 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 296,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1.1. Предусмотреть в расходах бюджета Ясновского сельского округа на 2025 год возврат неиспользованных целевых трансфертов из районного бюджета, сложившихся на 1 января 2025 года в сумме 0,4 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1.2. Предусмотреть в бюджете Ясновского сельского округа на 2025 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2025 года в сумме 295,8 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.