Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 75 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 11-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишим ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.  "КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылдық округі, Новоишим ауылы мекенжайында орналасқан, әуе желілерін қайта құру және оған қызмет көрсету үшін жалпы ауданы 0,0021 га жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін КТП 10/0,4 кВ № 5-4, фидерларден ӘЖ-0,4 кВ қайта жаңарту және қызмет көрсету үшін 1, 2, 3, 4
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 09.06.2025 № 83 (қол қойылған күннен бастап күшіне енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Букпин

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 мая 2025 года № 75
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1 Установить товариществу с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" публичный сервитут на земельный участок общей площадью 0,0021 гектар, сроком на 49 лет, расположенный по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, Новоишимский сельский округ, село Новоишимское , для реконструкции и обслуживания воздушных линий для реконструкции и обслуживания ВЛ-0,4 кВ от КТП 10/0,4 кВ № 5-4, фидер 1, 2, 3, 4
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 09.06.2025 № 83 (вводится в действие со дня его подписания).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Букпин