Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-15 "2024-2026 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 27-13 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 29-15 шешімімен
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-15 "2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 726 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 544 мың теңге; салықтық емес түсімдер – 848 мың теңге ; негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 042 мың теңге; трансферттер түсімі – 71 292 мың теңге; 2) шығындар – 111 118,6 мың теңге; 3) таза бюджеттік кредиттеу – 0: бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 392,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 392,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 ;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 392,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының төрағасы
С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2025 жылғы 28 наурыздағы
№ 27-13 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 25-15 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың
теңге)

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2024 года № 25-15 "Об утверждении бюджета Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 марта 2025 года № 27-13. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 29-15
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2024 года № 25-15 "Об утверждении бюджета Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 726 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 544 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 848 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 042 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 71 292 тысячи тенге;
2) затраты – 111 118,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 392,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 392,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 392,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 28 марта 2025 года № 27-13
Приложение 1 к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2024 № 25-15
Бюджет на 2025 год Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)