Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 25 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына,"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округ әкімі ШЕШТІМ:
1. "Нур-Байкен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка ауылдық округі, Тоқсан би ауылы мекенжайы бойынша орналасқан жер учаскелерін алып қоймастан, ЭБЖ-ға бөлу үшін ӘЖ-10кВ жалпы алаңы 1,4256 гектар жер учаскесіне 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 июня 2025 года № 25
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Нур-Байкен" публичный сервитут на земельный участок общей площадью 1,4256 гектар без изъятия земельных участков, сроком на 5 лет, расположенный по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, Нежинский сельский округ, село Токсан би, для отвода под ЛЭП ВЛ-10кВ.