Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-6 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 32-10 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы №29-6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Восходауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 602,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 273,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6,7теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 323 мың теңге;
2) шығындар – 108 653,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50,6 тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–50,6мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50,6мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы "17" карашадағы
№32-10 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 12 мамырдағы
№29-6 шешіміне 1 қосымша
Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
мың теңге
І.Кірістер

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12мая 2025 года № 29-6 "Об утверждении бюджета Восходского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 32-10
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 №29-6 "Об утверждении бюджетаВосходского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Восходского сельского округа Акжарского района 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и3 к настоящему решению соответственно на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –108602,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9273,1тысяч тенге;
неналоговые поступления –6,7тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0тысяч тенге;
поступления трансфертов –99323,0тысяч тенге;
2) затраты –108653,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –50,6тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Акжарского районного маслихата Северо-Казахсттанской области М. Жусупбеков
Приложение к решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
От "17" ноября 2025года №32-10
Приложение 1к решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 12 мая 2025года № 29-6
Бюджет Восходского сельского округа Акжарского района на 2025 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
I. Доходы