Солтүстік Қазақстан облысының 2026 – 2028 жылдарға арналған облыстық бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 17-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 2-тармақшасына, 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының 2026 – 2028 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 426 069 625 мың теңге:
салықтық түсімдер – 30 690 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 351 339 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 465 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 2 984 279 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 390 041 569 мың теңге;
2) шығындар – 425 416 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 963 230 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 757 200 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 793 970 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -309 706 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -309 706 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 309 706 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 107 200 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 797 494 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2026 жылға облыстық бюджетке аудандардың және Петропавл қаласының бюджеттерінен түсетін түсімдердің жалпы сомасын бөлу мынадай мөлшерлерде белгіленсін:
әлеуметтік салық бойынша:
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандары, Петропавл қаласы – 100 пайыз.
3. Аудандардың және Петропавл қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке 2026 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 48 143 753 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Айыртау ауданынан – 73 294 мың теңге;
Есіл ауданынан – 86 881 мың теңге;
Қызылжар ауданынан – 996 221 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданнан – 934 866 мың теңге;

Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2026 – 2028 годы
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 31/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 7, статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 426 069 625 тысяч тенге:
налоговые поступления – 30 690 973 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 351 339 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 465 тысяч тенге;
специальные поступления – 2 984 279 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 390 041 569 тысяч тенге;
2) затраты – 425 416 101 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 963 230 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 757 200 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 793 970 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -309 706 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -309 706 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 309 706 тысяч тенге:
поступление займов – 18 107 200 тысяч тенге;
погашение займов – 17 797 494 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Установить на 2026 год распределение общей суммы поступлений в областной бюджет из бюджетов районов и города Петропавловска в следующих размерах:
по социальному налогу:
районы Айыртауский, Акжарский, Аккайынский, Есильский, Жамбылский, Магжана Жумабаева, Кызылжарский, Мамлютский, имени Габита Мусрепова, Тайыншинский, Тимирязевский, Уалихановский, Шал акына, город Петропавловск – 100 процентов.
3. Предусмотреть бюджетные изъятия, передаваемые из бюджетов районов и города Петропавловска в областной бюджет на 2026 год в сумме 48 143 753 тысячи тенге, в том числе:
Айыртауского района – 73 294 тысячи тенге;
Есильского района – 86 881 тысяча тенге;
Кызылжарского района – 996 221 тысяча тенге;
района имени Габита Мусрепова – 934 866 тысяч тенге;

Тайынша ауданынан – 1 930 463 мың теңге;
Петропавл қаласынан – 44 122 028 мың теңге.
4. Облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне берілетін 2026 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 5 021 810 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ақжар ауданына – 963 561 мың теңге;
Аққайың ауданына – 239 998 мың теңге;
Жамбыл ауданына – 276 934 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев ауданына – 1 112 503 мың теңге;
Мамлют ауданына – 566 812 мың теңге;
Тимирязев ауданына – 404 713 мың теңге;
Уәлиханов ауданына – 851 405 мың теңге;
Шал ақын ауданына – 605 884 мың теңге;
5. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жағынан жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
Республикалық бюджеттен көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысының 2026 – 2028 жылдарға арналған облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
6. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға;
2) жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
3) арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін.
Көрсетілген нысаналы даму трансферттерін республикалық бюджеттен бөлу "Солтүстік Қазақстан облысының 2026 – 2028 жылдарға арналған облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
7. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер ескерілсін, оның ішінде:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
2) ауыл халқының кірісін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге;
3) агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға.
Көрсетілген сомаларды бөлу "Солтүстік Қазақстан облысының 2026 – 2028 жылдарға арналған облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
8. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың және Петропавл қаласының бюджеттеріне нысаналы трансферттер көзделсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысының 2026 – 2028 жылдарға арналған облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.

Тайыншинского района – 1 930 463 тысячи тенге;
города Петропавловска – 44 122 028 тысяч тенге.
4. Предусмотреть бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов на 2026 год в сумме 5 021 810 тысячи тенге, в том числе:
Акжарскому району – 963 561 тысяча тенге;
Аккайынскому району – 239 998 тысяч тенге;
Жамбылскому району – 276 934 тысячи тенге;
району Магжана Жумабаева – 1 112 503 тысячи тенге;
Мамлютскому району – 566 812 тысяч тенге;
Тимирязевскому району – 404 713 тысяч тенге;
Уалихановскому району – 851 405 тысяч тенге;
району Шал акына – 605 884 тысячи тенге.
5. Учесть в областном бюджете на 2026 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2026 – 2028 годы".
6. Учесть в областном бюджете на 2026 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
1) на развитие систем теплоснабжения;
2) на развитие теплоэнергетической системы;
3) для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков.
Распределение указанных целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2026 – 2028 годы".
7. Учесть в областном бюджете на 2026 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета, в том числе:
1) для реализации мер социальной поддержки специалистов;
2) на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения;
3) на инвестиционные проекты в агропромышленном комплексе.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2026 – 2028 годы".
8. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год целевые трансферты бюджетам районов и города Петропавловска.
Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2026 – 2028 годы".

9. Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резервінің көлемі 5 720 562 мың теңге сомада бекітілсін.
10. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және орман шаруашылығы салаларындағы мамандарға, сондай-ақ облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

9. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2026 год в сумме 5 720 562 тысячи тенге.
10. Предусмотреть специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и лесного хозяйства, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из областного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. Аудан бюджеттерінде ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетуге шығыстар көзделсін.
12. Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органы борышының лимиті 2026 жылы 204 151 175 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.

11. Предусмотреть в бюджетах районов расходы на оказание социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
12. Установить лимит долга местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области в 2026 году в размере 204 151 175 тысяч тенге.

13. Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органының "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің лимиті 2026 жылы 48 408 248 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
14. Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органының мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің лимиті 2026 жылы 92 503 569 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
15. 2026 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтыны белгіленсін.

13. Установить лимит государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области в 2026 году в размере 48 408 248 тысяч тенге.
14. Установить лимит государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области в 2026 году в размере 92 503 569 тысяч тенге.
15. Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2026 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 4 к настоящему решению.

4 215
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыға (қамқоршыға) берілетін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
268 456
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
12 435 150
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру
17 349 294
204
Жеке орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
1 298 395
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
8 157 905
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
6 910 042
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 247 863
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
100 000
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100 000
05
Денсаулық сақтау
11 787 099
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 534 798
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
273 296
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
349 269
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
25 048
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
156 597
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
223
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 000
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
517 500
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
874 842
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
156 200
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 130 242
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
399 696
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 569 022
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
362
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
37 501
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
594 068
031
Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер

4 215
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты
(детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
268 456
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12 435 150
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
17 349 294
204
Размещение государственного образовательного заказа в частных организациях среднего образования
1 298 395
285
Управление физической культуры и спорта области
8 157 905
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
6 910 042
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
1 247 863
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
100 000
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
100 000
05
Здравоохранение
11 787 099
253
Управление здравоохранения области
9 534 798
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
273 296
006
Услуги по охране материнства и детства
349 269
007
Пропаганда здорового образа жизни
25 048
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
156 597
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
223
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 000
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
517 500
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
874 842
029
Областные базы специального медицинского снабжения
156 200
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 130 242
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
399 696
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
2 569 022
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
362
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
37 501
256
Управление координации занятости и социальных программ области
594 068
031
Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное социальное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами

594 068
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 658 233
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 658 233
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
24 900 982
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
22 853 458
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
351 184
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 607 533
003
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
187 977
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 369
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
195 062
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4 923 906
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
561 206
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
801 608
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
63 489
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
356
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
42 000
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
5 892 695
062
Біліктілік жүйесін дамыту
5 903
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 312 197
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу

594 068
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 658 233
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 658 233
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
24 900 982
256
Управление координации занятости и социальных программ области
22 853 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
351 184
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в
медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 607 533
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
187 977
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 369
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных
медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
195 062
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических
медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
4 923 906
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
561 206
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
801 608
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
63 489
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
356
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
42 000
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
5 892 695
062
Развитие системы квалификаций
5 903
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 312 197
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи

580 199
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
38 000
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
65 349
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
90 000
114
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
5 011 743
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
240 562
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
52 729
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
122 575
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
193 276
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 306 837
015
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 770 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
51 665
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
143 702
033
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
2 262
034
Қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыру
34 979
035
Иелері халықтың әлеуметтік осал топтарына жататын үй жануарларын сәйкестендіру
18 897
075
Облыс аумағында ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
74 259
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
93 621 973
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 503 995
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 848 882
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
14 800 000

580 199
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
38 000
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
65 349
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
90 000
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
100 000
719
Управление ветеринарии области
5 011 743
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
240 562
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
52 729
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
122 575
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
193 276
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 306 837
015
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 770 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 665
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
143 702
033
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
2 262
034
Вакцинация и стерилизация бродячих животных
34 979
035
Идентификация домашних животных, владельцы которых относятся к социально уязвимым слоям населения
18 897
075
Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области
74 259
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
93 621 973
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
1 503 995
002
Субсидирование развития семеноводства
3 848 882
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
14 800 000

008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
1 000 000
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
79 742
043
Суарудың су үнемдейтін технологияларын енгізуге бағытталған инвестициялық салымдар кезінде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлер шеккен шығыстардың бір бөлігін субсидиялау
232 961
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
100 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
3 227
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
14 200 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
20 039 868
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
1 754 123
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
15 268 699
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
18 000 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 790 476
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5 730 882
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 616 859
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
183 917
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 308 724
114
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
3 124 218
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
114 023
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 673
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
12
Көлiк және коммуникация
25 471 365
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
25 471 365
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
183 993
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 000 000
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1 900 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
1 000 000
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
79 742
043
Субсидирование части расходов, понесенных сельскохозяйственным товаропроизводителем при инвестиционных вложениях, направленных на внедрение водосберегающих технологий орошения
232 961
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
100 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 227
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
14 200 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
20 039 868
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
1 754 123
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
15 268 699
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
18 000 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 790 476
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5 730 882
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 616 859
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
183 917
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 308 724
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
3 124 218
728
Управление государственного
архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
114 023
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
113 673
003
Капитальные расходы государственного органа
350
12
Транспорт и коммуникации
25 471 365
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
25 471 365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
183 993
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 000 000
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1 900 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов

257
Облыстың қаржы басқармасы
7 818 189
008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
135 421
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
7 682 768
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
9
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 31/2 шешіміне
4-қосымша
2026 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Арнаулы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Жеке орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру
Денсаулық сақтау
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Салауатты өмір салтын насихаттау
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 31/2 шешіміне
5-қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бөлінісінде бюджеттік бағдарламалар паспорттарының нысаналы индикаторлары мен түпкілікті нәтижелерінің тізбесі
ФТ
ББӘ
ББ
Атауы
2026 жыл
2027 жыл
2028 жыл
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер

257
Управление финансов области
7 818 189
008
Погашение долга местного исполнительного органа
135 421
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
7 682 768
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
9
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 12 декабря 2025 года № 31/2
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2026 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Размещение государственного образовательного заказа в частных организациях среднего образования
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
Здравоохранение
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
Приложение 5 к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 12 декабря 2025 года № 31/2
Перечень целевых индикаторов и конечных результатов паспортов бюджетных программ в разрезе администраторов бюджетных программ
ФГ
АБП
БП
Наименование
2026 год
2027 год
2028 год
01
Государственные услуги общего характера

288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
Нысаналы индикатор:
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Тауфик Мұхамед Рахимов атындағы көшесі мекенжайында сот-медициналық мәйітхана салу" объектісі бойынша ЖСҚ әзірлеу (бірлік)
1
Түпкілікті нәтижелер:
Сараптаманың оң қорытындысын алу (бірлік)
1
Нысаналы индикатор:
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын емхана салу (Қайта қолдану)" жобасын пайдалануға беру (объект)
1
Түпкілікті нәтижелер:
Қызылжар ауданының тұрғындары үшін алғашқы медициналық-санитарлық көмектің қолжетімділігі (%)
100
Нысаналы индикатор:
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылына Қызылжар аудандық ауруханасы үшін ас блогын салу" жобасын пайдалануға беру (объект)
1
Түпкілікті нәтижелер:
Санитарлық нормаларды сақтай отырып, пациенттерді сапалы және қауіпсіз тамақпен қамтамасыз ету (%)
100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
261
Облыстың білім басқармасы
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
Нысаналы индикатор:
Осы санаттағы балалардың жалпы санынан жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар тәрбиеленушілерінің үлесі (%)
24,4
23,2
22,6
Түпкілікті нәтижелер:
Осы санаттағы балалардың жалпы санынан жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар тәрбиеленушілерінің үлесі (%)
24,4
23,2
22,6
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
077
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
Нысаналы индикатор:
Сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету, жаңалықтар телехабарларын тарату (мемлекеттік және орыс тілдерінде) (бірлік)
1
1
1
Түпкілікті нәтижелер:
Теледидарда сурдоаударманы қамтамасыз ету және ұйымдастыру (%)
100
100
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
Нысаналы индикатор:
Сапалы ауыз суға қол жеткізу (%)
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Ауыз су құнын арзандату (%)
100
100
100
038
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
Нысаналы индикатор:
Автоматтандырылған мониторинг жүйесін орнату арқылы Петропавл қаласының Омутки көлінен ағынды суды шығаруды жаңғырту
(адам)
22 000
Түпкілікті нәтижелер:
"Автоматтандырылған мониторинг жүйесін орнату арқылы Петропавл қаласының Омутки көлінен ағынды суды шығаруды жаңғырту" жобасын іске асыру (адам)
22 000

288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
Целевой индикатор:
Разработка проектно-сметной документации по объекту: "Строительство судебно-медицинского морга по адресу: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица имени Тауфика Мухамед Рахимова" (единиц)
1
Конечные результаты:
Получение положительного заключения экспертизы (единиц)
1
Целевой индикатор:
Ввод в эксплуатацию проекта "Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в селе Бесколь Кызылжарского района Северо-Казахстанской области (Повторное применение)" (объект)
1
Конечные результаты:
Доступность первичной медико-санитарной помощи для населения Кызылжарского района (%)
100
Целевой индикатор:
Ввод в эксплуатацию проекта "Строительство пищеблока для Кызылжарской районной больницы в селе Бесколь, Кызылжарского района, Северо-Казахстанской области" (объект)
1
Конечные результаты:
Обеспечение качественным и безопасным питанием пациентов с соблюдением санитарных норм (%)
100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
261
Управление образования области
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
Целевой индикатор:
Доля воспитанников организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, от общего числа детей данной категории (%)
24,4
23,2
22,6
Конечные результаты:
Доля воспитанников организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, от общего числа детей данной категории (%)
24,4
23,2
22,6
263
Управление внутренней политики области
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
Целевой индикатор:
Обеспечение сопровождения сурдопереводом, транслирование новостных телепередач (на государственном и русском языках) (единиц)
1
1
1
Конечные результаты:
Обеспечение и организация сурдоперевода на телевидении (%)
100
100
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и
жилищно-коммунального хозяйства области
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
Целевой индикатор:
Доступ к качественной питьевой воде (%)
100
100
100
Конечные результаты:
Удешевление стоимости питьевой воды (%)
100
100
100
038
Развитие коммунального хозяйства
Целевой индикатор:
Модернизация водовыпусков сточных вод с озера Омутки город Петропавловск путем установки автоматизированной системы мониторинга (человек)
22 000
Конечные результаты:
Реализация проекта "Модернизация водовыпусков сточных вод с озера Омутки город Петропавловск путем установки автоматизированной системы мониторинга" (человек)
22 000

26,3
26,7
27,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
Нысаналы индикатор:
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында Промышленная көшесі, 2-жылу электр орталығы ауданында арнайы экономикалық аймақ үшін сыртқы инженерлік желі өткізу (№ 3 субаймақ) Теміржол жолдары. Сметалық құжаттаманы түзету)" объектісін пайдалануға беру (объект)
1
Түпкілікті нәтижелер:
Петропавл қаласындағы № 3 субаймаққа сыртқы инженерлік желімен арнайы-экономикалық аймақты қамтамасыз ету (%)
100
Нысаналы индикатор:
"Қазақстан Республикасы Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы орналасқан жері бойынша Петропавл қаласындағы арнайы экономикалық аймақ үшін 110/10 киловатт қосалқы станция салу (түзету)" объектісін пайдалануға беру (объект)
1
Түпкілікті нәтижелер:
Петропавл қаласындағы № 3 субаймаққа сыртқы инженерлік желімен арнайы-экономикалық аймақты қамтамасыз ету (%)
100
Нысаналы индикатор:
Солтүстік қазақстан облысы Петропавл қаласында "Qyzyljar" арнайы экономикалық аймағының инженерлік инфрақұрылымын салу" объектісін пайдалануға беру, № 3 субаймақ (телефондандыру және жолдар) (объект)
1
Түпкілікті нәтижелер:
Петропавл қаласындағы № 3 субаймаққа сыртқы инженерлік желімен арнайы-экономикалық аймақты қамтамасыз ету (%)
100

26,3
26,7
27,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
Целевой индикатор:
Ввод в эксплуатацию объекта "Строительство внешних инженерных сетей для специальной экономической зоны в районе улица Промышленная,
Теплоэлектроцентраль-2 в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области (субзона № 3). Пути железнодорожные. Корректировка сметной документации" (объект)
1
Конечные результаты:
Обеспечение специальной экономической зоны внешними инженерными сетями в
городе Петропавловске к субзоне № 3 (%)
100
Целевой индикатор:
Ввод в эксплуатацию объекта "Cтроительство подстанция 110/10 киловатт для специальной экономической зоны в
городе Петропавловск по месту расположения: Республика Казахстан, Северо- Казахстанская область, город Петропавловск (корректировка)" (объект)
1
Конечные результаты:
Обеспечение специальной экономической зоны внешними инженерными сетями в
городе Петропавловске к субзоне № 3 (%)
100
Целевой индикатор:
Ввод в эксплуатацию объекта "Строительство инженерной инфраструктуры специальной экономической зоны "Qyzyljar", субзона № 3 (телефонизация и дороги) в городе Петропавловск, СКО (объект)
1
Конечные результаты:
Обеспечение специальной экономической зоны внешними инженерными сетями в
городе Петропавловске к субзоне № 3 (%)
100