Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 30/5 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2025 жылғы 26 қарашадағы
№ 30/5 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/19 шешімі.
2."Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/19 "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 4/16 шешімі.
3. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/19 "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 29/4 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 ноября 2025 года № 30/5
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского областного маслихата В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского областного маслихата
от 26 ноября 2025 года № 30/5
Перечень утративших силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 апреля 2023 года № 2/19 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Северо-Казахстанского областного маслихата".
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 30 июня 2023 года № 4/16 "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 апреля 2023 года № 2/19 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Северо-Казахстанского областного маслихата".
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2025 года № 29/4 "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 апреля 2023 года № 2/19 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Северо-Казахстанского областного маслихата".