Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 4 шешімі
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1546 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
1) № 341, 342, 346, 347 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) жаңадан ашылған № 675, 676 сайлау учаскелері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы шешімді ресми жарияланған кейін Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісу ауданының әкімі Л. Жылқыбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласы
аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы
А. Қалықова
Алматы қаласы
Жетісу ауданы әкімінің
2025 15 желтоқсандағы
№ "4" шешіміне
1 қосымша
№ 341 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 102 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Потанин көшесі, № 226 үй)
Шекаралары: Герцен көшесінен батысқа қарай Баянауыл көшесінің солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылының шығыс жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағымен шығысқа қарай Герцен көшесіне дейін; Герцен көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Баянауыл көшесіне дейін.
№ 342 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 102 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Потанин көшесі, № 226 үй)
Шекаралары: Герцен көшесінен оңтүстікке қарай шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінен шығысқа қарай солтүстік жағымен Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінен солтүстікке қарай батыс жағымен одан әрі Гурьевская, Айтықов көшесімен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылынан оңтүстік жағымен батысқа қарай Герцен көшесіне дейін.
№ 346 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 101 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Жансүгіров көшесі, № 352 үй)

О внесении изменений и дополнений в решение акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года №03 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 15 декабря 2025 года № 4
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1546 следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному решению:
1) изменить границы избирательных участков № 341, 342, 346, 347 согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) дополнить вновь образованными избирательными участками № 675, 676 согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Аппарату акима Жетысуского района города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Жетысуского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жетысуского района Л. Жылкыбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Территориальной
избирательной комиссии города Алматы
А. Калыкова
Приложение 1
к решению акима
Жетысуского района
города Алматы №4
от "15" декабря 2025 года
Избирательный участок № 341 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 102", город Алматы, улица Потанина, дом № 226)
Границы: от улицы Герцена на запад по северной стороне улицы Баянаульская до проспекта Суюнбая; по восточной стороне проспекта Суюнбая до проспекта Рыскулова; по южной стороне проспекта Рыскулова на восток до улицы Герцена; по западной стороне улицы Герцена на юг до улицы Баянаульская.
Избирательный участок № 342 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 102", город Алматы, улица Потанина, дом № 226)
Границы: от улицы Герцена на юг по восточной стороне до улицы Баянаульская; от улицы Баянаульская на восток по северной стороне до улицы Семиреченская; от улицы Семиреченская на север по западной стороне далее по улице Гурьевская, Айтыкова до проспекта Рыскулова; от проспекта Рыскулова по южной стороне на запад до улицы Герцена.
Избирательный участок № 346 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 101", город Алматы, улица Жансугурова, дом № 352)

Шекаралары: Сұлтанқарасу өзенінен Бурундай көшесімен оңтүстікке қарай Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінің батыс жағымен Палладин көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінен Палладин көшесінің солтүстік жағымен Айнабұлақ-3 шағынауданының шығыс шекарасына дейін; Айнабұлақ-3 шағынауданының шекарасы бойымен солтүстікке қарай Ермолова көшесіне дейін; Ермолова көшесінің батыс жағымен Мещерский көшесіне дейін; Мещерский көшесімен одан әрі Сұлтанқарасу өзенінің бойымен Бурундайская көшесіне дейін.
№ 347 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 101 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Жансүгіров көшесі, № 352 үй)
Шекаралары: Палладин көшесі 110/1 үйден Айнабұлақ-3 шағынауданы шекарасының шығыс жағымен, Палладин көшесі 174 үйге дейін; Палладин көшесі 174 үйден солтүстік жағымен одан әрі шығысқа қарай Анна Никольская көшесімен Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінен батыс жағымен солтүстікке қарай Жансүгіров көшесі 392 үйге дейін; Жансүгіров көшесі 352 үйден оңтүстік жағымен батысқа қарай Палладина көшесі 110/1 үйге дейін.
Алматы қаласы
Жетісу ауданы әкімінің
2025 жылғы
15 желтоқсандағы
№ "4" шешіміне
2 қосымша
№ 675 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 102 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Потанин көшесі, № 226 үй)
Шекаралары: Бондаренко көшесінен Жангелдин көшесінің шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінен оңтүстік жағымен Қыдырбекұлы көшесіне дейін; Қыдырбекұлы көшесінің батыс жағымен Леваневский көшесіне дейін; Леваневский көшесінен Шерхан Мұртаза көшесіне дейін; Шерхан Мұртаза көшесінің батыс жағымен Бондаренко көшесіне дейін; Бондаренко көшесінің солтүстік жағымен Жангелдин көшесіне дейін.
№ 676 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 101 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Жансүгіров көшесі, № 352 үй)
Шекаралары: Палладин көшесі 184 үйден бастап Айнабұлақ шағынауданының шығыс шекарасы бойымен Мағжан Жұмабаев көшесіне дейін; Мағжан Жұмабаев көшесінен солтүстік жағымен шығысқа қарай Мұқатай Беспаков көшесіне дейін; Мұқатай Бепаков көшесінен шығыс жағымен оңтүстікке қарай Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесінен солтүстік жағымен шығысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінен батыс жағымен Анна Никольская көшесіне дейін; Анна Никольская көшесінен оңтүстік жағымен батысқа қарай, одан кейин Сельская көшесінен Палладина көшесі 184 үйге дейін.

Границы: от речки Султанкарасу по улице Бурундайская на юг до улицы Жансугурова; по западной стороне улицы Жансугурова до улицы Палладина; от улицы Жансугурова по северной стороне улицы Палладина до восточной границы микрорайона Айнабулак-3; вдоль границы микрорайона Айнабулак-3 на север до улицы Ермоловой; по западной стороне улицы Ермоловой до улицы Мещерского; по улице Мещерского далее вдоль речки Султанкарасу до улицы Бурундайская.
Избирательный участок № 347 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 101", город Алматы, улица Жансугурова, дом № 352)
Границы: от улицы Палладина дом 110/1 по восточной стороне границы микрорайона Айнабулак-3, до улицы Палладина дом 174; от улицы Палладина дом 174 по северной стороне далее на восток по улице Анны Никольской до улицы Жансугурова; от улицы Жансугурова по западной стороне на север до улицы Жансугурова дом 392; от улицы Жансугурова дом 352 по южной стороне на запад до улицы Палладина дом 110/1.
Приложение 2
к решению акима
Жетысуского района
города Алматы №4
от "15" декабря 2025 года
Избирательный участок № 675 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 102", город Алматы, улица Потанина, дом № 226)
Границы: от улицы Бондаренко по восточной стороне улицы Жангельдина до улицы Баянаульская; от улицы Баянаульская по южной стороне до улицы Кыдырбекулы; по западной стороне улицы Кыдырбекулы до улицы Леваневского; от улицы Леваневского до улицы Шерхан Муртазы; по западной стороне улицы Шерхан Муртазы до улицы Бондаренко; по северной стороне улицы Бондаренко до улицы Жангельдина.
Избирательный участок № 676 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 101", город Алматы, улица Жансугурова, дом № 352)
Границы: от улицы Палладина дом 184 вдоль восточной границы микрорайона Айнабулак до улицы Магжана Жумабаева; от улицы Магжана Жумабаева по северной стороне на восток до улицы Мукатая Беспакова; от улицы Мукатая Беспакова по восточной стороне на юг до улицы Омарова; от улицы Омарова по северной стороне на восток до улицы Жансугурова; от улицы Жансугурова по западной стороне на север до улицы Анны Никольской; от улицы Анны Никольской по южной стороне на запад, далее по улице сельская до улицы Палладина дом 184.