Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 мамырдағы № 165/34 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 205039 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 508 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 120 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 849 мың теңге;
2) шығындар – 142 465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -957 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 957 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 451 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 308 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 659 мың теңге;
2) шығындар – 116 442 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 991 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 236 495 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
трансферттер түсімі – 223 803 мың теңге;
2) шығындар – 236 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 мың теңге;

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 135/28 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 15 мая 2025 года № 165/34
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 135/28 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 - 2027 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан по № 205039) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 539 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 849 тысяч тенге;
2) затраты – 142 465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -957 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 957 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 451 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 308 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 659 тысяч тенге;
2) затраты – 116 442 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 991 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 236 495 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 440 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 223 803 тысяч тенге;
2) затраты – 236 954 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 тысяч тенге;