2026-2028 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40/342 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 219 273 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 64 384 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152 469 мың теңге;

О бюджете Черноярского cельского округа на 2026-2028 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 40/342
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Черноярского cельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 219 273 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 384 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 420 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 152 469 тысяч тенге;

2) шығындар – 219 273 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. Черноярка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 37 716 мың теңгеде ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шұғаев
Павлодар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы

2) затраты – 219 273 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Учесть в бюджете Черноярского cельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 37 716 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 19 декабря 2025 года