2026-2028 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40/341 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 127 762 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 292 мың теңге;
2) шығындар – 131 153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете Чернорецкого cельского округа на 2026-2028 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 40/341.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Чернорецкого cельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 762 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 227 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 101 292 тысячи тенге;
2) затраты – 131 153 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 391 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 391 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 46/378 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Чернорецк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 98 542 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 391 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 391 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12.05.2026 № 46/378 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Чернорецкого cельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 98 542 тысячи тенге.