2026-2028 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40/332 шешімі.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 46/371 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ефремовка ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 761 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 854 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 366 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 541 мың теңге;
2) шығындар – 44 156 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджете Ефремовского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 40/332.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12.05.2026 № 46/371 (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ефремовка на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 761 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 854 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 366 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 541 тысяча тенге;
2) затраты – 44 156 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -395 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 395 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 46/371 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ефремовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 23 075 мың теңгеде ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -395 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 395 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12.05.2026 № 46/371 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете села Ефремовка на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 23 075 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 46/371 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шұғаев
Павлодар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы
№ 40/332 шешіміне
1–қосымша
2026 жылға арналған Ефремовка ауылының бюджеті туралы (өзгерістермен)

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12.05.2026 № 46/371 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 19 декабря 2025 года
№ 40/332
О бюджете села Ефремовка на 2026 год (с изменениями)