Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 38/317 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/226 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120 108 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 829 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 640 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 639 мың теңге;
2) шығындар – 121 565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 457 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 457 мың теңге.".
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/226 "О бюджете Заринского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 ноября 2025 года № 38/317
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/226 "О бюджете Заринского сельского округа на 2025 - 2027 годы", следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 829 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 640 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 639 тысяч тенге;
2) затраты – 121 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 457 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 457 тысяч тенге.".
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.