Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті туралы" № 27/231 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 36/305 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті туралы" № 27/231 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/231 "О бюджете села Ольгинка на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 октября 2025 года № 36/305
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/231 "О бюджете села Ольгинка на 2025 - 2027 годы", следующие изменения: