Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 36/303 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/228 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 251 767 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 508 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 236 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 838 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230 185 мың теңге;
2) шығындар – 252 725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -958 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 958 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/228 "О бюджете Кенесского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 октября 2025 года № 36/303
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Кенесского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 27/228 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 251 767 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 508 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 236 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 838 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230 185 тысяч тенге;
2) затраты – 252 725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -958 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 958 тысяч тенге.".