Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 26/220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 шілдедегі № 33/282 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 26/220 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204779 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4 890 811 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 033 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 24 416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 376 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 831 069 мың теңге;
2) шығындар - 5 235 515 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -621 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 78 655 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 79 276 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -344 083 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 344 083 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
2 366 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақасын көтеруге;
9 891 мың теңге – Ольгинка ауылы әкімі аппаратының жылумен жабдықтау нысанына жөндеу жұмыстарын жүргізуге;
492 911 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеу жөніндегі іс-шараларды жүргізуге;
49 342 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шараларды ұйымдастыруға;
14 628 мың теңге – елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге;
179 736 мың теңге – мәдениет және спорт саласындағы шығындарға;
269 998 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 26/220 "О Павлодарском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 июля 2025 года № 33/282
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 26/220 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 204779) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 890 811 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 033 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 24 416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 376 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 831 069 тысяч тенге;
2) затраты – 5 235 515 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -621 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 78 655 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 79 276 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -344 083 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 344 083 тысячи тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2025 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
2 366 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
9 891 тысяча тенге – на проведение ремонта объекта теплоснабжения аппарата акима села Ольгинка;
492 911 тысяч тенге – на проведение мероприятий по ремонту автомобильных дорог населенных пунктов;
49 342 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов;
14 628 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
179 736 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры и спорта;
269 998 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";

64 401
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
698 553
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
151 568
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
151 568
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
151 568
2
Әлеуметтік көмек
463 337
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
463 337
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 443
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108 404
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 117
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
126 125
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
210 248
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
83 648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83 648
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 979
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 444
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
16 685
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 274
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 266
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
642 306
1
Тұрғын үй шаруашылығы
366 459
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
366 459
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
16 073
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
350 386
2
Коммуналдық шаруашылық
262 480
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
262 480
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
221 204
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

64 401
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
698 553
1
Социальное обеспечение
151 568
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151 568
005
Государственная адресная социальная помощь
151 568
2
Социальная помощь
463 337
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
463 337
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 443
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108 404
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 117
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
126 125
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
210 248
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
83 648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 648
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 979
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 444
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
16 685
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 274
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 266
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
642 306
1
Жилищное хозяйство
366 459
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
366 459
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16 073
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
350 386
2
Коммунальное хозяйство
262 480
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
262 480
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
221 204
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)