Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 26/220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 29/252 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 26/220 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204779 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 807 709 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 033 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 919 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 751 840 мың теңге;
2) шығындар – 4 835 153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -621 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 78 655 мың теңге ;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 79 276 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 823 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 823 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
2 366 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақасын көтеруге;
9 891 мың теңге – Ольгинка ауылы әкімі аппаратының жылумен жабдықтау нысанына жөндеу жұмыстарын жүргізуге;
484 460 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеу жөніндегі іс-шараларды жүргізуге;
47 410 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шараларды ұйымдастыруға;
15 790 мың теңге – елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге;
180 531 мың теңге – мәдениет және спорт саласындағы шығындарға;

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 26/220 "О Павлодарском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 15 апреля 2025 года № 29/252
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 26/220 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 204779) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 807 709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 033 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 919 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 751 840 тысяч тенге;
2) затраты – 4 835 153 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -621 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78 655 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 79 276 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 823 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 823 тысячи тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2025 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
2 366 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
9 891 тысяча тенге – на проведение ремонта объекта теплоснабжения аппарата акима села Ольгинка;
484 460 тысяч тенге – на проведение мероприятий по ремонту автомобильных дорог населенных пунктов;
47 410 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов;
15 790 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
180 531 тысяча тенге – на расходы в сфере культуры и спорта;

11 039
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
44 277
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44 277
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 277
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
901 246
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
39 407
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 407
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
861 839
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 181
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
817 658
02
Қорғаныс
81 246
1
Әскери мұқтаждар
15 756
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 756
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15 756
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
65 490
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
65 490
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 089
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
64 401
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
736 296
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
151 568
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
151 568
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
151 568
2
Әлеуметтік көмек
498 438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
498 438
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 443
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
103 685
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 117
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
126 125
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

11 039
5
Планирование и статистическая деятельность
44 277
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44 277
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
44 277
9
Прочие государственные услуги общего характера
901 246
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
39 407
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
39 407
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
861 839
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
44 181
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
817 658
02
Оборона
81 246
1
Военные нужды
15 756
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 756
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 756
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
65 490
122
Аппарат акима района (города областного значения)
65 490
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 089
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
64 401
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
736 296
1
Социальное обеспечение
151 568
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151 568
005
Государственная адресная социальная помощь
151 568
2
Социальная помощь
498 438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
498 438
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 443
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
103 685
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 117
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
126 125
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью