2026-2028 жылдарға арналған Май ауданының Малайсары ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/35 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 15 наурыздағы Бюджет кодексінің 91 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемелекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Малайсары ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 241328 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7478 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 233850 мың теңге;
2) шығындар – 241328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;

О бюджете Малайсаринского сельского округа Майского района на 2026-2028 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2025 года № 4/35
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 15 марта 2025 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закон Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий",Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Малайсаринского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 241328 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления– 7478 тысячи тенге;
неналоговые поступления– равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –233850 тысяч тенге;
2) затраты –241328 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. Малайсары ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 40497 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Учесть в бюджетеМалайсаринского сельского округа на 2026 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 40497 тысячи тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.