2026-2028 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 408/42 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 - бабының 3 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64784,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9779,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55005,0 мың теңге;

О бюджете Узунбулакского сельского округа на 2026–2028 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 408/42.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответсвтии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Узунбулакского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениями 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 64784,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9779,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 55005,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 67984,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3200,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3200,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 22.04.2026 № 447/48 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2) затраты – 67984,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3200,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3200,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22.04.2026 № 447/48 (вводится в действие с 01.01.2026).