2026-2028 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 396/42 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237 630,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 167 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 510,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 68 120,0 мың теңге;
2) шығындар – 240 196,9 мың теңге;

О бюджете Баянаульского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 396/42.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в бюджет Баянаульского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1 - соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 237 630 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 167 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 510 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно к нулю;
поступления трансфертов – 68 120 тысяч тенге;
2) затраты – 240 196,9 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2566,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 566,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 22.04.2026 № 438/48 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының

3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 2566,9 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2566,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22.04.2026 № 438/48 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение №1 к решению
Баянаульского районного
маслихата