Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Сәтбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" № 263/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 380/40 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Сәтбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" № 263/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Сәтбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 613,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5696,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
трансферттер түсімі – 50 917,0 мың теңге;
2) шығындар – 58891,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2278,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2278,0 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"02" желтоқсандағы
№ 380/40 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы
№ 263/28 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Сәтбаев ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мыңтеңге)
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 263/28 "О бюджете Сатпаевского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 2 декабря 2025 года № 380/40
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 263/28 "О бюджете Сатпаевского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сатпаевского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 56 613,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 696,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 50 917,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58 891,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2278,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2278,0 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Председатель Бянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата от "02"
декабря 2025 года № 380/40
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 263/28
Бюджет Сатпаевского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5