Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы" № 264/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 шілдедегі № 348/36 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы" № 264/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51925,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44558,0 мың теңге;
2) шығындар – 58126,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6201,8 мың теңгеге тен;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6201,8 мың теңгеге тең".

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 264/28 "О бюджете Торайгырского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28 июля 2025 года № 348/36
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 264/28 "О бюджете Торайгырского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 51925,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7367,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 44558,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58126,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6201,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6201,8 тысяч тенге".