Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы 2025 - 2027 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті туралы № 262/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 шілдедегі № 347/36 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы 2025-2027 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті туралы № 262/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47126,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8669,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38408,0 мың теңге;
2) шығындар – 50053,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2927,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2927,0 мың теңге;
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 262/28 "О бюджете Кызылтауского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28 июля 2025 года № 347/36
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 261/28 "О бюджете Кызылтауского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие измения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылтауского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 47126,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8669,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38408,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50053,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– 2927,0 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2927,0 тысяч тенге".