Баянауыл аудандық маслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы" 256/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 шілдедегі № 341/36 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53678,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 48370,0 мың теңге;
2) шығындар – 57638,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3960,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3960,8 мың теңге".
2. көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 256/28 "О бюджете Бирликского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28 июля 2025 года № 341/36
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 256/28 "О бюджете Бирликского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет бюджет Бирликского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 53678,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5308,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 48370,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57638,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3960,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3960,8 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.