Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 175/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 250/44 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №175/28 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 65 465 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 655 мың теңге;
салық емес түсімдер - 395 мың теңге;
басқа да салықтық емес түсімдер - 361 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 054 мың теңге;
2) шығындар – 72 165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6700;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6700.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 175/28 "О бюджете Караобинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2025 года № 250/44
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Караобинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 175/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1, соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах
1) доходы – 65 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 655 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 395 тысяч тенге;
прочие неналоговые поступления – 361 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 054 тысяч тенге;
2) затраты – 72 165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6700;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6700.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.