Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 тамыздағы № 210/36 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 134 852 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 253 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 781 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 1 849 633 мың теңге;
2) шығындар – 3 499 870 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 287 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 90 436 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 149 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 394 305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 394 305 мың теңге.";
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған аудан бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджеттерінеберілетін субвенциялардыңкөлемі жалпы 380 486 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Ақтоғай – 92 495 мың теңге;
Ақжол – 44 598 мың теңге;
Жалаулы – 44 989 мың теңге;
Жолболды – 45 064 мың теңге;
Қараоба – 49 525 мың теңге;
Қожамжар – 51 236 мың теңге;
Мүткенов – 52 579 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2025 жылғы
20 тамыз № 210/36 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
19 желтоқсандағы
№ 168/27 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыны
бы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 19 декабря 2024 года № 168/27 "Об Актогайском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 20 августа 2025 года № 210/36
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" от 19 декабря 2024 года № 168/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 134 852 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 253 438 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 781 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 1 849 633 тысяч тенге;
2) затраты-3 499 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 287 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90 436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 149 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета-394 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 394 305 тысяч тенге";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 380486 тысяч тенге, в том числе:
Актогайский – 92 495 тысяч тенге;
Акжол – 44 598 тысяч тенге;
Жалаулинский – 44 989 тысяч тенге;
Жолболдинский – 45 064 тысяч тенге;
Караобинский – 49 525 тысяч тенге;
Кожамжарский – 51 236 тысяч тенге;
Муткеновский – 52 579 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 20
августа 2025 года № 210/36
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 19
декабря 2024 года № 168/27
Актогайский районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5