Ақтоғай ауданында 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 244 қаулысы
Қазақстан Республикасының әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер- Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сала және экономика мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Арынов
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша 2025 жылғы
4 желтоқсандағы № 244
Бір қызмет алушыға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер
Түрі
Күніне бір қызмет алушыға тариф, теңге
Бір қызмет алушыға тариф, ай сайын, теңге
1.
Үйде қызмет көрсету жағдайында

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год по Актогайскому району
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 4 декабря 2025 года № 244
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по вопросам социальной сферы и экономики.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
Приложение к
постановлению акимата
Актогайского района
от 4 декабря 2025 года № 244
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя
Типы
Тариф на одного услугополучателя в день, в тенге
Тарифов на одного услугополучателя, в ежемесячного в тенге
1.
В условиях надомного обслуживания