Жергілікті аукымдағы техногендік сипаттағы төтенше алды жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 20 тамыздағы № 17 шешімі
Қазакстан Республикасының "Қазакстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі баскару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына. Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағынын 2) тармакшасына, Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар министрі міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ қабылдадым:
1. Аксу каласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше алды жағдай жариялансын.
2. Төтенше алды жағдайды жоюдың басшысы болып "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. К. Азаматов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аксу каласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алгашкы ресми жарияланған күнінен бастап қолданыска енгізіледі.
Б. Шәріпов

Об объявлении предчрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 20 августа 2025 года № 17
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" от 10 мая 2023 года № 240, РЕШИЛ:
1. Объявить предчрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Аксу.
2. Руководителем ликвидации предчрезвычайной ситуации назначить руководителя ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу" Азаматова Б. К.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Б. Шарипов