Ақсу қаласы әкімі шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 11 маусымдағы № 11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ қабылдадым:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 05 мамырдағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 9 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Шарипов

О признании утратившим силу решения акима города Аксу
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 11 июня 2025 года № 11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Аксу № 9 от 05 мая 2025 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Б. Шарипов