Павлодар қаласының салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 1876/2 қаулысы
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 600-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 26 ноября 2025 года № 1876/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 600 Налогового кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Павлодар қаласының салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков
Павлодар қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 26 қарашадағы
№ 1876/2 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының салық салу объектісінің орналасқан
жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Р/с
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Квартал
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Павлодар қаласы

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения города Павлодара.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от 26 ноября 2025 года № 1876/2
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение
объекта налогообложения города Павлодара
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения
Квартал
Коэффициент зонирования
1
город Павлодар