2026 - 2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 229/26 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 - 2028 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 505534287 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 78742753 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5352467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
арнайы түсімдер – 16741139 мың теңге;
трансферттер түсімі – 404697928 мың теңге;
2) шығындар – 504435542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -8821284 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11408250 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20229534 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1062569 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1062569 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 8857460 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -8857460 мың теңге.
2. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2026 жылға келесі мөлшерлерде үлестіру белгіленсін:
Ақтоғай, Аққулы, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 0 пайыз.
3. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерден облыстық бюджетке салықтардан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2026 жылға келесі мөлшерлерде үлестіру белгіленсін:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Тереңкөл, Аққулы, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз.
4. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте қалалық бюджеттерден облыстық бюджетке жалпы 384677371 мың теңге сомада бюджеттік алымдар ескерілсін, соның ішінде:
Ақсу -
1300280 мың теңге;
Павлодар -
352564850 мың теңге;
Екібастұз -
30812241 мың теңге.

Об областном бюджете на 2026 - 2028 годы
Решение Павлодарского областного маслихата от 8 декабря 2025 года № 229/26
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 505534287 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –78742753 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5352467 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
специальные поступления – 16741139 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 404697928 тысяч тенге;
2) затраты – 504435542 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -8821284 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11408250 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20229534 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1062569 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1062569 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 8857460 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -8857460 тысяч тенге.
2. Установить на 2026 год распределение общей суммы поступлений от социального налога в районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
Актогайскому, Аққулы, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам: Аксу, Павлодару, Экибастузу – 0 процентов.
3. Установить на 2026 год распределение общей суммы поступлений от социального налога в областной бюджет из районных (городов областного значения) бюджетов в следующих размерах:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Тереңкөл, Аққулы, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городам: Аксу, Павлодару, Экибастузу – 100 процентов.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год бюджетные изъятия в областной бюджет из городских бюджетов в общей сумме 384677371 тысяча тенге, в том числе:
Аксу -
1300280 тысяч тенге;
Павлодара -
352564850 тысяч тенге;
Экибастуза -
30812241 тысяча тенге.

5. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 17721904 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Аққулы -
1765761 мың теңге;
Ақтоғай -
2147176 мың теңге;
Баянауыл -
1139390 мың теңге;
Железин -
962797 мың теңге;
Ертіс -
1536362 мың теңге;
Май -
1006180 мың теңге;
Павлодар -
1935945 мың теңге;
Тереңкөл -
1537564 мың теңге;
Успен -
1736535 мың теңге;
Шарбақты -
3954194 мың теңге.
6. 2026 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламалар паспорттарының нысаналы индикаторларының және түпкілікті нәтижелерінің тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
8. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
643459 мың теңге – мәдениет объектілерін жөндеуге;
3009188 тысяч тенге – халықтың әлеуметтік-осал топтарына арналған коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға;
9108639 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
347092 тысячи тенге – Ертіс ауылын жылумен жабдықтау желісін күрделі жөндеуге.
9. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
400000 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және қайта жаңартуға;
583446 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
2766383 мың теңге – кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
166651 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
1481169 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту;
8889218 мың теңге – қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
1172134 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
5936675 мың теңге – жылу энергетикалық жүйені дамытуға;
5675187 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
4298958 мың теңге – қалаларды және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға;
1385112 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
444947 мың теңге – көлік инфрақұрылымын дамытуға.

5. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в общей сумме 17721904 тысячи тенге, в том числе:
Аққулы -
1765761 тысяча тенге;
Актогайский -
2147176 тысяч тенге;
Баянаульский -
1139390 тысяч тенге;
Железинский -
962797 тысяч тенге;
Иртышский -
1536362 тысячи тенге;
Майский -
1006180 тысяч тенге;
Павлодарский -
1935945 тысяч тенге;
Тереңкөл -
1537564 тысячи тенге;
Успенский -
1736535 тысяч тенге;
Щербактинский -
3954194 тысячи тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2026 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Утвердить перечень целевых индикаторов и конечных результатов паспортов бюджетных программ областных администраторов бюджетных программ на 2026-2028 годы, согласно приложению 5 к настоящему решению.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
643459 тысяч тенге – на ремонт объектов культуры;
3009188 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения;
9108639 тысяч тенге – на капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения, улиц населенных пунктов;
347092 тысячи тенге – на капитальный ремонт сетей теплоснабжения в селе Иртышск.
9. Учесть, что в областном бюджете на 2026 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
400000 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
583446 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
2766383 тысячи тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства;
166651 тысяча тенге – на развитие объектов спорта;
1481169 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
8889218 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах;
1172134 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
5936675 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
5675187 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
4298958 тысяч тенге – на развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
1385112 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
444947 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры.

10. Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерінің көлемі 2026 жылға келесі мөлшерлерде белгіленсін:
8930493 мың теңге – жылу энергетикалық жүйені дамытуға.
11. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттердің және бюджеттік кредиттердің көрсетілген сомасын үлестіру облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады:
908250 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыоу үшін.

10. Установить на 2026 год объемы целевых трансфертов на развитие из вышестоящего бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
8930493 тысячи тенге – на развитие теплоэнергетической системы.
11. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год кредитование районным (городов областного значения) бюджетам в следующем размере:
908250 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов.

12. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттердің және бюджеттік кредиттердің көрсетілген сомасын үлестіру облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
13. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 22871093 мың теңге сомасында бекітілсін.
14. 2026 жылға жергілікті атқарушы органның борыш лимиті 229105624 мың теңге сомасында белгіленсін.
15. 2026 жылға жергілікті атқарушы органның мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелер лимиті 120210326 мың теңге сомасында белгіленсін.

12. Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов районным (городов областного значения) бюджетам определяется на основании постановления акимата области.
13. Утвердить на 2026 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 22871093 тысячи тенге.
14. Установить на 2026 год лимит долга местного исполнительного органа в сумме 229105624 тысячи тенге.
15. Установить на 2026 год лимит государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства местного исполнительного органа в сумме 120210326 тысяч тенге.

16. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

16. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из областного бюджета, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2 574 107
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
3 503
098
Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер
1 191 659
271
Облыстың құрылыс басқармасы
930 599
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
930 599
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 367 378
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 367 378
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 367 378
4
Емханалар
338 891
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
338 891
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
338 891
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
177 882
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
177 882
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
177 882
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 743 824
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 743 824
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
296 007
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
331 283
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
10 489
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
75 865
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
525 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 504 680
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 715 598
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
10 466 008
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 999 540
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 667 309
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
426 596
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 574 107
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
3 503
098
Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами
1 191 659
271
Управление строительства области
930 599
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
930 599
3
Специализированная медицинская помощь
1 367 378
253
Управление здравоохранения области
1 367 378
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 367 378
4
Поликлиники
338 891
253
Управление здравоохранения области
338 891
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
338 891
5
Другие виды медицинской помощи
177 882
253
Управление здравоохранения области
177 882
029
Областные базы специального медицинского снабжения
177 882
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 743 824
253
Управление здравоохранения области
7 743 824
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
296 007
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
331 283
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
10 489
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
75 865
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
525 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 504 680
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 715 598
1
Социальное обеспечение
10 466 008
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 999 540
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 667 309
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
426 596
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

3 434 383
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
747 832
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
590 086
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 117 156
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
16 178
261
Облыстың білім басқармасы
2 466 468
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 293 538
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
172 930
2
Әлеуметтiк көмек
12 333 815
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
12 333 815
003
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
143 330
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 190 485
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
915 775
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
915 775
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 283
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
378 154
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
51 622
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
83 095
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
21 592
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
140 029
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
42 858 751
1
Тұрғын үй шаруашылығы
22 542
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 542
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
22 542
2
Коммуналдық шаруашылық
37 476 516
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
37 476 516
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 215
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

3 434 383
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
747 832
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
590 086
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 117 156
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
16 178
261
Управление образования области
2 466 468
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 293 538
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
172 930
2
Социальная помощь
12 333 815
256
Управление координации занятости и социальных программ области
12 333 815
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
143 330
068
Программа занятости
12 190 485
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
915 775
256
Управление координации занятости и социальных программ области
915 775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
241 283
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
378 154
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
51 622
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
83 095
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
21 592
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
140 029
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
42 858 751
1
Жилищное хозяйство
22 542
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 542
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
22 542
2
Коммунальное хозяйство
37 476 516
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
37 476 516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
151 215
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

395 165
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13 063
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
1 094 242
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213 682
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
237 101
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
643 459
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 164 780
1
Отын және энергетика
1 164 780
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 164 780
041
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 164 780
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 476 827
1
Ауыл шаруашылығы
37 229 019
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
31 413 533
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
391 049
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 225 819
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
500 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
3 200 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
317 734
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
52 706
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
53 552
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 120 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 281 427
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
24 293
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 595 996
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
9 533 157
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 117 800
719
Облыстың ветеринария басқармасы
5 815 486
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

395 165
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 063
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
1 094 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков и архивного дела
213 682
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
237 101
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
643 459
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 164 780
1
Топливо и энергетика
1 164 780
271
Управление строительства области
1 164 780
041
Развитие теплоэнергетической системы
1 164 780
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 476 827
1
Сельское хозяйство
37 229 019
255
Управление сельского хозяйства области
31 413 533
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
391 049
002
Субсидирование развития семеноводства
4 225 819
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
500 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
3 200 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
317 734
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 706
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
53 552
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 120 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 281 427
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
24 293
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 595 996
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
9 533 157
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 117 800
719
Управление ветеринарии области
5 815 486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

218 052
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
22 225
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
3 871
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
7 208
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
67 534
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
31 864
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
29 573
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 911 432
015
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 376 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 143
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
52 569
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
92 015
2
Су шаруашылығы
639 012
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
600 000
023
Суарудың су үнемдейтін технологияларын енгізуге бағытталған инвестициялық салымдар кезінде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлер шеккен шығыстардың бір бөлігін субсидиялау
600 000
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
39 012
006
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39 012
3
Орман шаруашылығы
2 123 759
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
2 123 759
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
2 079 699
009
Жануарлар дүниесін қорғау
44 060
4
Балық шаруашылығы
468 956
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
468 956
010
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
421 900
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

218 052
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
22 225
009
Организация санитарного убоя больных животных
3 871
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
7 208
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
67 534
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
31 864
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
29 573
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 911 432
015
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 376 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 143
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
52 569
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
92 015
2
Водное хозяйство
639 012
255
Управление сельского хозяйства области
600 000
023
Субсидирование части расходов, понесенных сельскохозяйственным товаропроизводителем при инвестиционных вложениях, направленных на внедрение водосберегающих технологий орошения
600 000
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
39 012
006
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
39 012
3
Лесное хозяйство
2 123 759
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
2 123 759
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
2 079 699
009
Охрана животного мира
44 060
4
Рыбное хозяйство
468 956
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
468 956
010
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
421 900
034
Субсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства

023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
Нысаналы индикатор:
Қалалық немесе ауылдық жерге жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне көтерме жәрдемақы беру, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Қалалық немесе ауылдық жерге жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне көтерме жәрдемақы беру, %
100
100
100
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа да медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Нысаналы индикатор:
Өлім-жітімнің стандартталған коэффициентін 1000 адамға төмендету
6,84
6,79
6,74
Ұлттық бағдарламаларға енгізілген барлық вакциналармен иммундаумен қамтылған халықтың нысаналы тобының үлесі, %.
95
95
95
Түпкілікті нәтижелер:
Снижение стандартизованного коэффициента смертности, на 1000 чел.
6,84
6,79
6,74
Доля целевой группы населения, охваченная иммунизацией всеми вакцинами, включенными в национальные программы, %.
95
95
95
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
Нысаналы индикатор:
Төтенше жағдайлар кезінде резервті дәрілік заттармен және медициналық мақсаттағы бұйымдармен қамтамасыз ету, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Төтенше жағдайлар кезінде резервті дәрілік заттармен және медициналық мақсаттағы бұйымдармен қамтамасыз ету, %
100
100
100
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
Нысаналы индикатор:
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі: қала/ауыл.
94,9/ 66,8
95,1/ 67
95,3/ 67,2
Денсаулық сақтау инфрақұрылымы объектілерінің жабдықтармен (медициналық, зертханалық) жарақтандырылуы, %
88,0
88,0
88,0
Түпкілікті нәтижелер:
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі: қала/ауыл.
94,9/ 66,8
95,1/ 67
95,3/ 67,2
Денсаулық сақтау инфрақұрылымы объектілерінің жабдықтармен (медициналық, зертханалық) жарақтандырылуы, %
88
88
88
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
Нысаналы индикатор:
Сотталған азаматтардың сапалы медициналық көмек көрсету құқығын іске асыруды қамтамасыз ету,%.
100
100
100
Халықтың осал және әлеуметтік қолайсыз топтарына (БОМЖ, АИТВ-мен ауыратын адамдар, есірткі пайдаланатын адамдар, бұрынғы тұтқындар, сыртқы және ішкі көшіп-қонушылар, тұрмысы төмен адамдар) туберкулезбен ауыратын науқастарды бақылауға азаматтық секторды тарту
1
1
1
Түпкілікті нәтижелер:
Сотталған азаматтардың сапалы медициналық көмек көрсету құқығын іске асыруды қамтамасыз ету,%.
100
100
100
Халықтың осал және әлеуметтік қолайсыз топтарына (АИТВ-мен ауыратын адамдарға, есірткі пайдаланатын адамдарға, бұрынғы тұтқындарға, сыртқы және ішкі көшіп-қонушыларға, тұрмысы төмен адамдарға) туберкулезбен ауыратын науқастарды бақылауға азаматтық секторды тарту
1
1
1

023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
Целевой индикатор:
Предоставление подъемного пособия медицинским и фармацевтическим работникам, направленным для работы в городскую или сельскую местность, %
100
100
100
Конечные результаты:
Предоставление подъемного пособия медицинским и фармацевтическим работникам, направленным для работы в городскую или сельскую местность, %
100
100
100
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Целевой индикатор:
Снижение стандартизованного коэффициента смертности, на 1000 чел.
6,84
6,79
6,74
Доля целевой группы населения, охваченная иммунизацией всеми вакцинами, включенными в национальные программы, %.
95
95
95
Конечные результаты:
Снижение стандартизованного коэффициента смертности, на 1000 чел.
6,84
6,79
6,74
Доля целевой группы населения, охваченная иммунизацией всеми вакцинами, включенными в национальные программы, %.
95
95
95
029
Областные базы специального медицинского снабжения
Целевой индикатор:
Обеспечение резерва лекарственными средствами и изделиями медицинского назначения при чрезвычайных ситуациях, %
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение резерва лекарственными средствами и изделиями медицинского назначения при чрезвычайных ситуациях, %
100
100
100
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными благами и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов: город/ село.
94,9/ 66,8
95,1/ 67
95,3/ 67,2
Оснащенность объектов инфраструктуры здравоохранения оборудованием (медицинским, лабораторным), %
88,0
88,0
88,0
Конечные результаты:
Уровень обеспеченности социальными благами и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов: город/ село.
94,9/ 66,8
95,1/ 67
95,3/ 67,2
Оснащенность объектов инфраструктуры здравоохранения оборудованием (медицинским, лабораторным), %
88
88
88
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
Целевой индикатор:
Обеспечение реализации права осужденным гражданам на оказание качественной медицинской помощи,%.
100
100
100
Привлечение гражданского сектора в контроле над туберкулезными больными на уязвимые и социально-неблагополучные группы населения (БОМЖ, лица, живущие с ВИЧ, лица, употребляющие наркотики, бывшие заключенные, внешние и внутренние мигранты, малоимущие)
1
1
1
Конечные результаты:
Обеспечение реализации права осужденным гражданам на оказание качественной медицинской помощи,%.
100
100
100
Привлечение гражданского сектора в контроле над туберкулезными больными на уязвимые и социально-неблагополучные группы населения (БОМЖ, лицам живущим с ВИЧ, лицам употребляющим наркотики, бывшие заключенные, внешние и внутренние мигранты, малоимущие), кол-во
1
1
1

041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Нысаналы индикатор:
Азаматтардың тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлеміне құқықты іске асыруын қамтамасыз ету, %
100
100
100
Уақтылы дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету, %
100
100
100
Жедел медициналық көмек шақыруды берген сәттен бастап шақыру орнына келген уақытты сақтау, %
90,5
90,5
90,5
Түпкілікті нәтижелер:
Азаматтардың тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлеміне құқықты іске асыруын қамтамасыз ету, %
100
100
100
Уақтылы дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету, %
100
100
100
Жедел медициналық көмек шақыруды берген сәттен бастап шақыру орнына келген уақытты сақтау, %
90,5
90,5
90,5
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
Нысаналы индикатор:
Жыныстық қалауы бұзылған адамдарда декомпенсация жай-күйінің алдын алу мақсатында химиялық кастрациялауға арналған препараттармен қамтамасыз ету, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Жыныстық қалауы бұзылған адамдарда декомпенсация жай-күйінің алдын алу мақсатында химиялық кастрациялауға арналған препараттармен қамтамасыз ету,%
100
100
100
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
Нысаналы индикатор:
Білім мен дағдыларды тәуелсіз бағалаудан табысты өткен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын бітірушілердің үлесі
98,5
98,5
98,6
Түпкілікті нәтижелер:
Білім мен дағдыларды тәуелсіз бағалаудан табысты өткен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын бітірушілердің үлесі
98,5
98,5
98,6
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
Нысаналы индикатор:
Өңірлердің медицина қызметкерлерімен қамтамасыз етілуінің ең төменгі нормативтеріне сәйкес ауыл халқын медицина қызметкерлерімен қамтамасыз ету деңгейін арттыру
71,8
71,8
71,9
Түпкілікті нәтижелер:
Өңірлердің медицина қызметкерлерімен қамтамасыз етілуінің ең төменгі нормативтеріне сәйкес ауыл халқын медицина қызметкерлерімен қамтамасыз ету деңгейін арттыру
71,8
71,8
71,9
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор:
Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-
Түпкілікті нәтижелер:
Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-

041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
Целевой индикатор:
Обеспечение реализации гражданами права на гарантированный объем бесплатной медицинской помощи, %
100
100
100
Своевременное лекарственное обеспечение, %
100
100
100
Соблюдение времени от момента передачи вызова скорой медицинской помощи и прибытия к месту вызова, %
90,5
90,5
90,5
Конечные результаты:
Обеспечение реализации гражданами права на гарантированный объем бесплатной медицинской помощи, %
100
100
100
Своевременное лекарственное обеспечение, %
100
100
100
Соблюдение времени от момента передачи вызова скорой медицинской помощи и прибытия к месту вызова, %
90,5
90,5
90,5
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
Целевой индикатор:
Обеспечение препаратами для химической кастрации в целях предупреждения состояния декомпенсации у лиц, страдающих расстройством сексуального предпочтения, %
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение препаратами для химической кастрации в целях предупреждения состояния декомпенсации у лиц, страдающих расстройством сексуального предпочтения,%
100
100
100
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
Целевой индикатор:
Доля выпускников программам технического и профессионального, послесреднего образования, успешно прошедших независимую оценку знаний и навыков
98,5
98,5
98,6
Конечные результаты:
Доля выпускников программам технического и профессионального, послесреднего образования, успешно прошедших независимую оценку знаний и навыков
98,5
98,5
98,6
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
Целевой индикатор:
Повышение уровня обеспеченности медицинскими работниками сельского населения в соответствии с минимальными нормативами обеспеченности медицинскими работниками регионов
71,8
71,8
71,9
Конечные результаты:
Повышение уровня обеспеченности медицинскими работниками сельского населения в соответствии с минимальными нормативами обеспеченности медицинскими работниками регионов
71,8
71,8
71,9
255
Управление сельского хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
Целевой индикатор:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области сельского хозяйства
-
-
-
Конечные результаты:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области сельского хозяйства
-
-
-

051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялау
Нысаналы индикатор:
Еңбек өнімділігінің жинақталған өсу индексі, 2022 жылға қатысты (республика бойынша),%
120
127
134,1
Түпкілікті нәтижелер:
Еңбек өнімділігінің жинақталған өсу индексі, 2022 жылға қатысты (республика бойынша),%
120
127
134,1
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
Нысаналы индикатор:
Еңбек өнімділігінің жинақталған өсу индексі, 2022 жылға қатысты (республика бойынша),%
120
127
134,1
Түпкілікті нәтижелер:
Еңбек өнімділігінің жинақталған өсу индексі, 2022 жылға қатысты (республика бойынша),%
120
127
134,1
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
Нысаналы индикатор:
Еңбек өнімділігінің жинақталған өсу индексі, 2022 жылға қатысты (республика бойынша),%
120
127
134,1
Түпкілікті нәтижелер:
Еңбек өнімділігінің жинақталған өсу индексі, 2022 жылға қатысты (республика бойынша),%
120
127
134,1
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
Нысаналы индикатор:
АӨК-дегі қайта өңделген өнімнің үлесі, %, республика бойынша
70
70 төмен емес
70 төмен емес
Түпкілікті нәтижелер:
АӨК-дегі қайта өңделген өнімнің үлесі, %, республика бойынша
70
70 төмен емес
70 төмен емес
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор:
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-
Түпкілікті нәтижелер:
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету
Нысаналы индикатор:
Жалпы үлгідегі арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуді қамту, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Жалпы үлгідегі арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуді қамту, %
100
100
100

051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
Целевой индикатор:
Индекс накопленного роста производительности труда, по отношению к 2022 году (по республике),%
120
127
134,1
Конечные результаты:
Индекс накопленного роста производительности труда, по отношению к 2022 году (по республике),%
120
127
134,1
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Целевой индикатор:
Индекс накопленного роста производительности труда, по отношению к 2022 году (по республике),%
120
127
134,1
Конечные результаты:
Индекс накопленного роста производительности труда, по отношению к 2022 году (по республике),%
120
127
134,1
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
Целевой индикатор:
Индекс накопленного роста производительности труда, по отношению к 2022 году (по республике),%
120
127
134,1
Конечные результаты:
Индекс накопленного роста производительности труда, по отношению к 2022 году (по республике),%
120
127
134,1
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
Целевой индикатор:
Доля переработанной продукции в АПК, %, по республике
70
не менее 70
не менее 70
Конечные результаты:
Доля переработанной продукции в АПК, %, по республике
70
не менее 70
не менее 70
256
Управление координации занятости и социальных программ области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
Целевой индикатор:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области занятости и социальных программ
-
-
-
Конечные результаты:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области занятости и социальных программ
-
-
-
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Целевой индикатор:
Охват оказания специальными социальными услугами престарелых и инвалидов в центрах оказания специальных социальных услуг общего типа, %
100
100
100
Конечные результаты:
Охват оказания специальными социальными услугами престарелых и инвалидов в центрах оказания специальных социальных услуг общего типа, %
100
100
100

003
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
Протездеу, протездік-ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету және оларды пайдалануға үйрету бойынша медициналық қызметтер көрсету
Нысаналы индикатор:
Мүгедектігі бар адамдарды техникалық оңалту құралдарымен, дәрілік препараттармен қамтамасыз ету,%
95
95
95
Түпкілікті нәтижелер:
Мүгедектігі бар адамдарды техникалық оңалту құралдарымен, дәрілік препараттармен қамтамасыз ету, %
95
95
95
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Нысаналы индикатор:
Оңалту орталығында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуді қамту, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Оңалту орталығында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуді қамту, %
100
100
100
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Нысаналы индикатор:
Психоневрологиялық аурулары бар мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуді қамту, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Психоневрологиялық аурулары бар мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуді қамту, %
100
100
100
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету
Нысаналы индикатор:
Оңалту орталықтарында мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуді қамту, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Оңалту орталықтарында мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуді қамту, %
100
100
100
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
Нысаналы индикатор:
Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуді қамту,%
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуді қамту, %
100
100
100

003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
Целевой индикатор:
Обеспечение лиц с инвалидностью техническими средствами реабилитации, лекарственными препаратами,%
95
95
95
Конечные результаты:
Обеспечение лиц с инвалидностью техническими средствами реабилитации, лекарственными препаратами,%
95
95
95
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Целевой индикатор:
Охват оказания специальными социальными услугами для детей с инвалидностью в реабилитационном центре, %
100
100
100
Конечные результаты:
Охват оказания специальными социальными услугами для детей с инвалидностью в реабилитационном центре, %
100
100
100
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Целевой индикатор:
Охват оказания специальными социальными услугами для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, %
100
100
100
Конечные результаты:
Охват оказания специальными социальными услугами для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, %
100
100
100
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
Целевой индикатор:
Охват оказания специальными социальными услугами для лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах,%
100
100
100
Конечные результаты:
Охват оказания специальными социальными услугами для лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах,%
100
100
100
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
Целевой индикатор:
Охват оказания специальными социальными услугами для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в центрах оказания специальных социальных услуг,%
100
100
100
Конечные результаты:
Охват оказания специальными социальными услугами для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в центрах оказания специальных социальных услуг,%
100
100
100

016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
Нысаналы индикатор:
Жергілікті атқарушы органдардың сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
12
12
12
Түпкілікті нәтижелер:
Жергілікті атқарушы органдардың сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
100
100
100
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор:
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-
Түпкілікті нәтижелер:
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
Нысаналы индикатор:
Әзірленген құжаттама бойынша оң қорытынды алған және олар бойынша конкурс жариялаған жобалар саны
1
1
1
Түпкілікті нәтижелер:
Әзірленген құжаттама бойынша оң қорытынды алған және олар бойынша конкурс жариялаған жобалар саны
1
1
1
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
Нысаналы индикатор:
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген, тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит алған денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және АӨК саласындағы мамандарға, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну
91
82
77
Түпкілікті нәтижелер:
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген, тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит алған денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және АӨК саласындағы мамандарға, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну
91
82
77
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
Нысаналы индикатор:
Бекітілген құжаттаманың саны және олар бойынша конкурс жариялау
5
5
5
Түпкілікті нәтижелер:
Бекітілген құжаттаманың саны және олар бойынша конкурс жариялау
5
5
5

016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
Целевой индикатор:
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей и займам из республиканского бюджета
12
12
12
Конечные результаты:
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей и займам из республиканского бюджета, %
100
100
100
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
Целевой индикатор:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
-
-
-
Конечные результаты:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
-
-
-
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
Целевой индикатор:
Количество проектов, получивших положительные заключения по разработанной документации и объявление конкурса по ним
1
1
1
Конечные результаты:
Количество проектов, получивших положительные заключения по разработанной документации и объявление конкурса по ним
1
1
1
007
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Целевой индикатор:
Предоставление мер социальной поддержки специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и АПК, госслужащих аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, получивших бюджетные кредиты на приобретение или строительство жилья, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пункты, ед.
91
82
77
Конечные результаты:
Предоставление мер социальной поддержки специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и АПК, госслужащих аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, получивших бюджетные кредиты на приобретение или строительство жилья, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пункты, ед.
91
82
77
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
Целевой индикатор:
Количество утвержденной документации и объявление конкурса по ним
5
5
5
Конечные результаты:
Количество утвержденной документации и объявление конкурса по ним
5
5
5

261
Облыстың білім басқармасы
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор:
Білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру, оның ішінде 13 аумақтық орган
-
-
-
Түпкілікті нәтижелер:
Білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру, оның ішінде 13 аумақтық орган
-
-
-
003
Арнаулы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Нысаналы индикатор:
Орта білім беру ұйымдарында инклюзивті білім беру үшін жағдай жасаған білім беру ұйымдарының үлесі, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Орта білім беру ұйымдарында инклюзивті білім беру үшін жағдай жасаған білім беру ұйымдарының үлесі, %
100
100
100
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
Нысаналы индикатор:
Жоғары жылдамдықты Интернетпен қамтылған мектептердің үлесі (1 мектепке кемінде 20 Мбит/с, егер мектепте 400-ден астам оқушы болса - 20 оқушыға 1 Мбит/с), %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Жоғары жылдамдықты Интернетпен қамтылған мектептердің үлесі (1 мектепке кемінде 20 Мбит/с, егер мектепте 400-ден астам оқушы болса - 20 оқушыға 1 Мбит/с), %
100
100
100
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізу
Нысаналы индикатор:
Оқулықтармен қамтамасыз етілуі, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Оқулықтармен қамтамасыз етілуі, %
100
100
100
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Нысаналы индикатор:
Орта білім беру ұйымдарында инклюзивті білім беру үшін жағдай жасаған білім беру ұйымдарының үлесі, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Орта білім беру ұйымдарында инклюзивті білім беру үшін жағдай жасаған білім беру ұйымдарының үлесі, %
100
100
100
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
Нысаналы индикатор:
Зияткерлік, спорттық және мәдени-бұқаралық іс-шараларда қамтылған балалардың саны, мың бала
123
123
123
Түпкілікті нәтижелер:
Зияткерлік, спорттық және мәдени-бұқаралық іс-шараларда қамтылған балалардың саны, мың бала
123
123
123
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
Нысаналы индикатор:
Даму мүмкіндіктері шектеулі балаларды арнайы психологиялық-педагогикалық қолдаумен және ерте түзетумен қамту, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Даму мүмкіндіктері шектеулі балаларды арнайы психологиялық-педагогикалық қолдаумен және ерте түзетумен қамту,%
100
100
100

261
Управление образования области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
Целевой индикатор:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области образования, в т.ч. 13 территориальных органов
-
-
-
Конечные результаты:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области образования, в т.ч. 13 территориальных органов
-
-
-
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Целевой индикатор:
Доля организаций образования, создавших условия для инклюзивного образования в организациях среднего образования, %
100
100
100
Конечные результаты:
Доля организаций образования, создавших условия для инклюзивного образования в организациях среднего образования, %
100
100
100
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
Целевой индикатор:
Доля школ, охваченных высокоскоростным Интернетом (не менее 20 Мбит/с - на 1 школу, если в школе более 400 учащихся - 1 Мбит/с на 20 учащихся), %
100
100
100
Конечные результаты:
Доля школ, охваченных высокоскоростным Интернетом (не менее 20 Мбит/с - на 1 школу, если в школе более 400 учащихся - 1 Мбит/с на 20 учащихся), %
100
100
100
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
Целевой индикатор:
Обеспеченность учебниками,%
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспеченность учебниками,%
100
100
100
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Целевой индикатор:
Доля организаций образования, создавших условия для инклюзивного образования в организациях среднего образования,%
100
100
100
Конечные результаты:
Доля организаций образования, создавших условия для инклюзивного образования в организациях среднего образования,%
100
100
100
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
Целевой индикатор:
Количество детей, охваченных в интеллектуальных, спортивных и культурно-массовых мероприятиях, тыс. детей
123
123
123
Конечные результаты:
Количество детей, охваченных в интеллектуальных, спортивных и культурно-массовых мероприятиях, тыс. детей
123
123
123
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
Целевой индикатор:
Охват детей с ограниченными возможностями развития специальной психолого-педагогической поддержкой и ранней коррекции, %
100
100
100
Конечные результаты:
Охват детей с ограниченными возможностями развития специальной психолого-педагогической поддержкой и ранней коррекции,%
100
100
100

015
Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
Нысаналы индикатор:
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар тәрбиеленушілерінің осы санаттағы балалардың жалпы санынан үлесі, %
23,7
22,8
22,5
Түпкілікті нәтижелер:
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар тәрбиеленушілерінің осы санаттағы балалардың жалпы санынан үлесі,%
23,7
22,8
22,5
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
Нысаналы индикатор:
Педагог қызметкерлердің тамыз конференциясында "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын жыл сайын беру, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Педагог қызметкерлердің тамыз конференциясында "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын жыл сайын беру, %
100
100
100
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
Нысаналы индикатор:
Жастарды талап етілетін мамандықтар бойынша колледждерде тегін оқытумен қамту (9-сынып түлектері), %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Жастарды талап етілетін мамандықтар бойынша колледждерде тегін оқытумен қамту (9-сынып түлектері), %
100
100
100
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
Нысаналы индикатор:
ТжКБ ұйымдарын бітіргеннен кейінгі бірінші жылы жұмысқа орналасқан бітірушілердің үлесі, %
94
94
94
Түпкілікті нәтижелер:
ТжКБ ұйымдарын бітіргеннен кейінгі бірінші жылы жұмысқа орналасқан бітірушілердің үлесі, %
94
94
94
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
Нысаналы индикатор:
Орта білім беру ұйымдары педагогтарының жалпы санынан педагог-шебердің, педагог-зерттеушінің, педагог-сарапшының және педагог-модератордың біліктілік деңгейі бар педагогтардың үлесі, %
80
83
86
Түпкілікті нәтижелер:
Орта білім беру ұйымдары педагогтарының жалпы санынан педагог-шебердің, педагог-зерттеушінің, педагог-сарапшының және педагог-модератордың біліктілік деңгейі бар педагогтардың үлесі, %
80
83
86
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
Нысаналы индикатор:
Балаларды қосымша біліммен қамту, %
98,8
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Балаларды қосымша біліммен қамту, %
98,8
100
100
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
Нысаналы индикатор:
Бітіргеннен кейін одан әрі жұмысқа орналастыра отырып, ЖОО-да оқу үшін білім беру гранттарын алуға конкурстық негізде мектеп бітірушілерді тарту, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Бітіргеннен кейін одан әрі жұмысқа орналастыра отырып, ЖОО-да оқу үшін білім беру гранттарын алуға конкурстық негізде мектеп бітірушілерді тарту, %
100
100
100

015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
Целевой индикатор:
Доля воспитанников организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей от общего числа детей данной категории, %
23,7
22,8
22,5
Конечные результаты:
Доля воспитанников организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей от общего числа детей данной категории,%
23,7
22,8
22,5
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
Целевой индикатор:
Ежегодное присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" на августовской конференции педагогических работников, %
100
100
100
Конечные результаты:
Ежегодное присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" на августовской конференции педагогических работников, %
100
100
100
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
Целевой индикатор:
Охват молодежи бесплатным обучением в колледжах по востребованным специальностям (выпускники 9 классов), %
100
100
100
Конечные результаты:
Охват молодежи бесплатным обучением в колледжах по востребованным специальностям (выпускники 9 классов),%
100
100
100
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
Целевой индикатор:
Доля трудоустроенных выпускников в первый год после окончания организаций ТиПО, %
94
94
94
Конечные результаты:
Доля трудоустроенных выпускников в первый год после окончания организаций ТиПО, %
94
94
94
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
Целевой индикатор:
Доля педагогов с квалификационным уровнем педагога-мастера, педагога-исследователя, педагога-эксперта и педагога-модератора от общего количества педагогов организаций среднего образования, %
80
83
86
Конечные результаты:
Доля педагогов с квалификационным уровнем педагога-мастера, педагога-исследователя, педагога-эксперта и педагога-модератора от общего количества педагогов организаций среднего образования,%
80
83
86
055
Дополнительное образование для детей и юношества
Целевой индикатор:
Охват детей дополнительным образованием, %
98,8
100
100
Конечные результаты:
Охват детей дополнительным образованием,%
98,8
100
100
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
Целевой индикатор:
Привлечение выпускников школ на конкурсной основе на получение образовательные гранты для обучения в ВУЗах, с дальнейшим трудоустройством после окончания,%
100
100
100
Конечные результаты:
Привлечение выпускников школ на конкурсной основе на получение образовательные гранты для обучения в ВУЗах, с дальнейшим трудоустройством после окончания,%
100
100
100

067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
Нысаналы индикатор:
Ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын 42% -ға жақсарту, %
42,1
42,1
42,1
Түпкілікті нәтижелер:
Ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын 42% -ға жақсарту, %
42,1
42,1
42,1
081
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
Нысаналы индикатор:
2 жастан 6 жасқа дейінгі балаларды сапалы мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту, %
98,8
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
2 жастан 6 жасқа дейінгі балаларды сапалы мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту, %
98,8
100
100
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
Нысаналы индикатор:
Орта білім беру ұйымдарында инклюзивті білім беру үшін жағдай жасаған білім беру ұйымдарының үлесі, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Орта білім беру ұйымдарында инклюзивті білім беру үшін жағдай жасаған білім беру ұйымдарының үлесі, %
100
100
100
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
Нысаналы индикатор:
Балалардың құқықтық қорғалу деңгейі, %
93,5
94,1
95,1
Түпкілікті нәтижелер:
Балалардың құқықтық қорғалу деңгейі, %
93,5
94,1
95,1
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған Қазақстан азаматтарына берілетін біржолғы ақшалай қаражат төлемі
Нысаналы индикатор:
баланы (балаларды), жетім баланы (балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуді қамтамасыз ету, %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
баланы (балаларды), жетім баланы (балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуді қамтамасыз ету, %
100
100
100
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыға (қамқоршыға) берілетін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
Нысаналы индикатор:
Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмағандарды қамқоршылық және қорғаншылықты басқарудың жергілікті органдарымен бірлесіп ,қажет болған жағдайда оларды балалар үйлеріне немесе мектеп-интернаттар орналастырудың 80% ұйымдастыру, %
80
80
80
Түпкілікті нәтижелер:
Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмағандарды қамқоршылық және қорғаншылықты басқарудың жергілікті органдарымен бірлесіп ,қажет болған жағдайда оларды балалар үйлеріне немесе мектеп-интернаттар орналастырудың 80% ұйымдастыру, %
80
80
80

067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Целевой индикатор:
Улучшение на 42% материально-технической базы подведомственных организаций образования, %
42,1
42,1
42,1
Конечные результаты:
Улучшение на 42% материально-технической базы подведомственных организаций образования,%
42,1
42,1
42,1
081
Дошкольное воспитание и обучение
Целевой индикатор:
Охват детей качественным дошкольным воспитанием и обучением от 2 до 6 лет, %
98,8
100
100
Конечные результаты:
Охват детей качественным дошкольным воспитанием и обучением от 2 до 6 лет,%
98,8
100
100
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
Целевой индикатор:
Доля организаций образования, создавших условия для инклюзивного образования в организациях среднего образования,%
100
100
100
Конечные результаты:
Доля организаций образования, создавших условия для инклюзивного образования в организациях среднего образования,%
100
100
100
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
Целевой индикатор:
Уровень правовой защищенности детей, %
93,5
94,1
95,1
Конечные результаты:
Уровень правовой защищенности детей,%
93,5
94,1
95,1
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
Целевой индикатор:
обеспечение выплаты единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей), сироту и ребенка (детей), оставшиеся без попечения родителей,%
100
100
100
Конечные результаты:
обеспечение выплаты единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей), сироту и ребенка (детей), оставшиеся без попечения родителей,%
100
100
100
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
Целевой индикатор:
Организация совместно с местными органами управления опеки и попечительства несовершеннолетних, оставшихся без попечения родителей, при необходимости 80% их устройства в детские дома или школы - интернаты,%
80
80
80
Конечные результаты:
Организация совместно с местными органами управления опеки и попечительства несовершеннолетних, оставшихся без попечения родителей, при необходимости 80% их устройства в детские дома или школы - интернаты,%
80
80
80

092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
Нысаналы индикатор:
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған мекемелер тәрбиеленушілерінің 80% әлеуметтік жетімдіктің алдын алу және отбасылық орналасуды ілгерілету, %
80
80
80
Түпкілікті нәтижелер:
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған мекемелер тәрбиеленушілерінің 80% әлеуметтік жетімдіктің алдын алу және отбасылық орналасуды ілгерілету%
80
80
80
200
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Нысаналы индикатор:
2 жастан 6 жасқа дейінгі балаларды сапалы мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту,%
98,8
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
2 жастан 6 жасқа дейінгі балаларды сапалы мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту,%
98,8
100
100
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
Нысаналы индикатор:
2 жастан 6 жасқа дейінгі балаларды сапалы мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту, %
98,8
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
2 жастан 6 жасқа дейінгі балаларды сапалы мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамту,%
98,8
100
100
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру
Нысаналы индикатор:
Толық жинақталған мектептердің жалпы санынан жан басына қаржыландыруға көшкен мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін күндізгі жалпы білім беретін мектептердің үлесі, %
91,8
97,8
97,8
Түпкілікті нәтижелер:
Толық жинақталған мектептердің жалпы санынан жан басына қаржыландыруға көшкен мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін күндізгі жалпы білім беретін мектептердің үлесі, %
91,8
97,8
97,8
204
Жеке орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
Нысаналы индикатор:
5 орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру, орг.
5
5
5
Түпкілікті нәтижелер:
5 орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру, орг.
5
5
5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор:
Көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-
Түпкілікті нәтижелер:
Көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру үшін жағдайларды қамтамасыз ету және ұйымдастыру
-
-
-
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Нысаналы индикатор:
Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстауды ұйымдастыру, км
1 089,9
1 089,9
1 089,9
Түпкілікті нәтижелер:
Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстауды ұйымдастыру, км
1 089,9
1 089,9
1 089,9

092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
Целевой индикатор:
Предотвращение социального сиротства и продвижение семейного устройства 80% воспитанников учреждений для детей - сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, %
80
80
80
Конечные результаты:
Предотвращение социального сиротства и продвижение семейного устройства 80% воспитанников учреждений для детей - сирот и детей, оставшихся без попечения родителей%
80
80
80
200
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания
Целевой индикатор:
Охват детей качественным дошкольным воспитанием и обучением от 2 до 6 лет,%
98,8
100
100
Конечные результаты:
Охват детей качественным дошкольным воспитанием и обучением от 2 до 6 лет,%
98,8
100
100
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Целевой индикатор:
Охват детей качественным дошкольным воспитанием и обучением от 2 до 6 лет, %
98,8
100
100
Конечные результаты:
Охват детей качественным дошкольным воспитанием и обучением от 2 до 6 лет,%
98,8
100
100
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
Целевой индикатор:
Доля государственных дневных общеобразовательных дневных общеобразовательных школ, перешедших на подушевое финансирование, от общего количества полнокомплектных школ , %
91,8
97,8
97,8
Конечные результаты:
Доля государственных дневных общеобразовательных дневных общеобразовательных школ, перешедших на подушевое финансирование, от общего количества полнокомплектных школ, %
91,8
97,8
97,8
204
Размещение государственного образовательного заказа в частных организациях среднего образования
Целевой индикатор:
Размещение государственного образовательного заказа в 5 организациях среднего образования, орг.
5
5
5
Конечные результаты:
Размещение государственного образовательного заказа в 5 организациях среднего образования, орг.
5
5
5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
Целевой индикатор:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области транспорта и коммуникаций
-
-
-
Конечные результаты:
Обеспечение и организация условий для реализации государственной политики в области транспорта и коммуникаций
-
-
-
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
Целевой индикатор:
Организация содержания автомобильных дорог областного значения, км
1 089,9
1 089,9
1 089,9
Конечные результаты:
Организация содержания автомобильных дорог областного значения, км
1 089,9
1 089,9
1 089,9

012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
Нысаналы индикатор:
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша алдын алу және диагностикалау бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуді қамтамасыз ету
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша алдын алу және диагностикалау бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуді қамтамасыз ету
100
100
100
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Нысаналы индикатор:
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" мемлекеттік ақпараттық жүйесіне техникалық қызмет көрсетуді қамтамасыз ету
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" мемлекеттік ақпараттық жүйесіне техникалық қызмет көрсетуді қамтамасыз ету
100
100
100
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
Нысаналы индикатор:
Профилактикалық және диагностикалық іс-шаралардың жоспарына сәйкес ауыл шаруашылық жануарларына вакцинация жүргізуді қамтамасыз ету
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Профилактикалық және диагностикалық іс-шаралардың жоспарына сәйкес ауыл шаруашылық жануарларына вакцинация жүргізуді қамтамасыз ету
100
100
100
015
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
Нысаналы индикатор:
Құрылыспен - типтік мал көмінділерімен қамтамасыз ету, %
63,78
100
100
Тұрғын емес ғимаратпен/блок-модульдік ветеринариялық станциялармен қамтамасыз ету, %
69,23
100
100
Тұрғын емес ғимаратпен/Блок-модульді ветеринариялық пункттермен қамсыздандыру, %
73,23
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Құрылыспен - типтік мал көмінділерімен қамтамасыз ету, %
63,78
100
100
Тұрғын емес ғимаратпен/блок-модульдік ветеринариялық станциялармен қамтамасыз ету, %
69,23
100
100
Тұрғын емес ғимаратпен/Блок-модульді ветеринариялық пункттермен қамсыздандыру, %
73,23
100
100
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
Нысаналы индикатор:
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдауды қамтамасыз ету
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдауды қамтамасыз ету
100
100
100
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
Нысаналы индикатор:
Жануарлардың энзоотикалық ауруларын алдын алу және диагностикалау бойынша ветеринарлық препараттарды сатып алуды қамтамасыз ету (жылқыларға сақау)
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Жануарлардың энзоотикалық ауруларын алдын алу және диагностикалау бойынша ветеринарлық препараттарды сатып алуды қамтамасыз ету (жылқыларға сақау)
100
100
100

012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
Целевой индикатор:
Обеспечение проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
100
100
100
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
Целевой индикатор:
Обеспечение технического обслуживания государственной информационной системы "Идентификация сельскохозяйственных животных"
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение технического обслуживания государственной информационной системы "Идентификация сельскохозяйственных животных"
100
100
100
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
Целевой индикатор:
Обеспечение проведением вакцинацией сельскохозяйственных животных согласно плану профилактических и диагностических мероприятий
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение проведением вакцинацией сельскохозяйственных животных согласно плану профилактических и диагностических мероприятий
100
100
100
015
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Целевой индикатор:
Обеспечение сооружением - типовым скотомогильниками, %
63,78
100
100
Обеспечение нежилым зданием/ блок-модульным ветеринарными станциями, %
69,23
100
100
Обеспечение нежилым зданием / блок-модульными ветеринарными пунктами с загонами и расколами, %
73,23
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение сооружением - типовым скотомогильниками, %
63,78
100
100
Обеспечение нежилым зданием/ блок-модульным ветеринарными станциями, %
69,23
100
100
Обеспечение нежилым зданием / блок-модульными ветеринарными пунктами с загонами и расколами, %
73,23
100
100
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
Целевой индикатор:
Обеспечение транспортировки ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение транспортировки ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
100
100
100
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
Целевой индикатор:
Обеспечение приобретением ветеринарных препаратов (мыта для лошадей) по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение приобретением ветеринарных препаратов (мыта для лошадей) по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
100
100
100