Павлодар облысының ұйымдарында 2026 жылға мүгедектігі бар адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 323/1 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 107-бабына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 7 маусымдағы "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 207 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 17 қазандағы "Ата-анасынан кәмелетке толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 446 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы:
мүгедектігі бар адамдар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Павлодарской области на 2026 год
Постановление акимата Павлодарской области от 10 декабря 2025 года № 323/1
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 107 Социального кодекса Республики Казахстан, приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 июня 2023 года № 207 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" и приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 17 октября 2023 года № 446 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства:
лицам с инвалидностью согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
лицам, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
лицам, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. "Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтіқ құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді;
осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области после его официального опубликования.

149
3
4
20
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
165
3
5
21
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
79
2
1
22
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 35 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
113
3
3
23
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
157
3
5
24
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Малайсары батыр атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
71
2
1
25
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Мұзафар Әлімбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
3
4
26
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Қалижан Бекхожин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
89
2
2
27
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Ахмет Байтұрсынұлы атындағы инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
162
3
5
28
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Жұмабек Тәшенев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
120
3
4
29
Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101
3
3
30
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар химия-механикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
78
2
1
31
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
92
2
2
32
Павлодар облысы білім беру басқармасының "Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия интернаты" мемлекеттік мекемесі
125
3
4
33
Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар сервис және тамақтану колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
55
2
1
34
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыка-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

149
3
4
20
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
165
3
5
21
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
79
2
1
22
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
113
3
3
23
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
157
3
5
24
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Малайсары батыра города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
71
2
1
25
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Музафара Алимбаева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
127
3
4
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Калижана Бекхожина города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
89
2
2
27
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа инновационного типа имени Ахмет Байтұрсынұлы города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
162
3
5
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Жумабека Ташенева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
120
3
4
29
Коммунальное государственное учреждение "Лицей-интернат БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" для одаренных юношей" управления образования Павлодарской области
101
3
3
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский-химико-механический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
78
2
1
31
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
92
2
2
32
Государственное учреждение "Областная казахская гимназия-интернат для одаренных детей имени И.Алтынсарина" управления образования Павлодарской области
125
3
4
33
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский колледж сервиса и питания" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
55
2
1
34
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной казахский музыкально-драматический театр имени Жусупбека Аймаутова" управление культуры, развития языков и архивного дела павлодарской области, акимата Павлодарской области

150
3
4
35
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласының тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімінің "ERTIS SU PVL" шаруашылық жүргізу құқындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
102
3
3
36
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
3
4
37
Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Б. Ахметов атындағы жоғары педагогикалық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
120
3
4
38
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
3
4
39
"МиТ-ФАРМ+" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
93
2
2
40
Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Облыстық психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
2
2
41
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Аманжол Шамкенов атындағы лицей-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
162
3
5
42
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Қамал Макпалеев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
141
3
4
43
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
162
3
5
44
"Павлодар политехникалық жоғары колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2
1
45
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы - Мектепке дейінгі экоцентр орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
2
1
46
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 102 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
65
2
1
47
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Мұхтар Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
186
3
5
48
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 30 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
69
2
1
49
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
2
1
50
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 48 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
52
2
1
51
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

150
3
4
35
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "ERTIS SU PVL" отдела жилищной инспекции и коммунального хозяйства города Павлодара, акимата города Павлодара
102
3
3
36
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Султанмахмута Торайгырова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
128
3
4
37
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Педагогический высший колледж им.Б. Ахметова" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
120
3
4
38
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
127
3
4
39
Товарищество с ограниченной ответственностью "МиТ-ФАРМ+"
93
2
2
40
Коммунальное государственное учреждение "Областной кабинет психолого-педагогической коррекции" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
96
2
2
41
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Аманжола Шамкенова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
162
3
5
42
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Камала Макпалеева города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
141
3
4
43
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышұлы" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
162
3
5
44
Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский политехнический высший колледж"
50
2
1
45
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли сад № 3 города Павлодара -Дошкольный экоцентр" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
59
2
1
46
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли сад № 102 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
65
2
1
47
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Мухтара Ауезова города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
186
3
5
48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 30 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
69
2
1
49
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
60
2
1
50
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 48 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
52
2
1
51
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

169
3
5
52
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 36 экологиялық бағыттағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
164
3
5
53
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 41 дене шынықтыру-сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
170
3
5
54
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Шапық Шөкин атындағы жалпы орта білім беру гимназия-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
227
3
7
55
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101
3
3
56
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 39 инновациялық үлгідегі гимназия сыныптары бар жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
170
3
5
57
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 82 арнайы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
52
2
1
58
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 27 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
52
2
1
59
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 28 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
57
2
1
60
Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Дәрігерлік-дене шынықтыру диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
2
1
61
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 32 жалпы негізгі білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
2
1
62
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
62
2
1
63
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
196
3
6
64
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
2
1
65
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 10 сәбилер бақшасы - "ZamanStar" білім беру-дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
63
2
1
66
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
92
2
2
67
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 14 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

169
3
5
52
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 36 экологической направленности города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
164
3
5
53
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа № 41 с физкультурно-оздоровительной направленностью" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
3
5
54
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия имени Шапыка Шокина города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
227
3
7
55
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная профильная школа дифференцированного обучения № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
101
3
3
56
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39 инновационного типа с гимназическими классами города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
3
5
57
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный ясли-сад № 82 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
52
2
1
58
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 27 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
52
2
1
59
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 28 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
57
2
1
60
Коммунальное государственное казенное предприятие "Врачебно-физкультурный диспансер" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
59
2
1
61
Коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 32 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
54
2
1
62
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
62
2
1
63
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
196
3
6
64
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
59
2
1
65
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара-образовательно-развивающий центр "Zamanstar" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
63
2
1
66
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
92
2
2
67
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области