Павлодар облысының аумағында жатаған у кекіре таралған алаңдар көлемінде карантиндік режимді алып тастау және Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі "Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен жатаған у кекіре және арам сояу бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 190/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 тамыздағы № 231/1 қаулысы
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының аумағында келесі жер учаскелерінде жатаған у кекіре таралған алаңдар көлемінде карантиндік режим алынып тасталсын:
1) Тереңкөл ауданы, Береговой ауылдық округі, "Асетов" фермерлік қожалығы, ауданы – 55 гектар;
2) Успен ауданы, Успен ауылдық округі, "Рассвет" шаруа қожалығы, ауданы – 320 гектар;
2. Павлодар облысының аумағында келесі жер учаскелерінде арам сояу таралған алаңдар көлемінде карантиндік режим алынып тасталсын:
1) Павлодар қаласы, Арғынбаева көшесінің бойы, мемлекеттік жер қоры, тыңайған жер, ауданы – 1,195 гектар;
2) Павлодар қаласы, Усольский шағын ауданы, № 44 балабақша мен жер үсті автотұрағының бойы, ауданы – 0,7 гектар;
3) Павлодар қаласы, қалалық жағажай, Естай көшесі жағынан, ауданы – 0,09 гектар;
4) Павлодар қаласы, қалалық жағажай, Естай көшесі жағына, ауданы – 1,4 гектар;
5) Павлодар қаласы, жаңа жағалау, жағалау бойындағы қоршаудың арты, ауданы – 0,612 гектар.
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі "Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен жатаған у кекіре және арам сояу бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 190/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6951 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об отмене карантинного режима на территории Павлодарской области в объемах площадей распространения горчака ползучего и внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 190/4 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему и повилики с введением карантинного режима на территории Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 18 августа 2025 года № 231/1
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить карантинный режим на территории Павлодарской области в объемах площадей распространения горчака ползучего на следующих земельных участках:
1) Район Тереңкөл, Береговой сельский округ, фермерское хозяйство "Асетов", площадь – 55 гектар;
2) Успенский район, Успенский сельский округ, крестьянское хозяйство "Рассвет", площадь – 320 гектар.
2. Отменить карантинный режим на территории Павлодарской области в объемах площадей распространения повилики на следующих земельных участках:
1) Город Павлодар, вдоль улицы Аргынбаева, земли государственного запаса, залежь, площадь – 1,195 гектар;
2) Город Павлодар, Усольский микрорайон, вдоль детского сада № 44 и наземной парковки, площадь – 0,7 гектар;
3) Город Павлодар, городской пляж, со стороны улицы Естая, площадь –0,09 гектар;
4) Город Павлодар, городской пляж, в сторону улицы Естая, площадь – 1,4 гектар;
5) Город Павлодар, новая набережная, за ограждением вдоль берега, площадь – 0,612 гектар.
3. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 190/4 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему и повилики с введением карантинного режима на территории Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6951) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области;
принятие иных необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.