2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Тылдық қамтамасыз ету департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты салтанатты, күнделікті, далалық және арнайы киім нысанының ескі үлгілерін берілген және кию мерзімін ескере отырып, тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде кезең-кезеңімен іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын;
2) осы бұйрықтың қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ететін Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігінің аппарат басшысының міндетін атқарушыға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі генерал-майор
Ш. Әрінов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі

2. Департаменту тылового обеспечения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) принятие мер по реализации настоящего приказа поэтапно в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, с учетом выдачи и срока носки старых образцов парадной, повседневной, полевой и специальной формы одежды;
2) направление электронной копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан генерал-майор
Ч. Аринов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан