Мәслихаттың 2024 жылғы 6 наурыздағы № 106 "Қостанай облысының Федоров ауданында коммуналдық қалдықтарды басқару жөніндегі 2024-2028 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2025 жылғы 6 тамыздағы № 195 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының Федоров ауданында коммуналдық қалдықтарды басқару жөніндегі 2024-2028 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" 2024 жылғы 6 наурыздағы № 106 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында Бағдарлама паспортында "Әзірлеу негіздері" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
Әзірлеу негіздері
Қазақстан Республикасының 2021 жылғы 2 қаңтардағы № 400-VI Экология кодексі
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин

О внесении изменения в решение маслихата от 6 марта 2024 года № 106 "Об утверждении Программы по управлению коммунальными отходами в Федоровском районе Костанайской области на 2024-2028 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 6 августа 2025 года № 195
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 6 марта 2024 года № 106 "Об утверждении Программы по управлению коммунальными отходами в Федоровском районе Костанайской области на 2024-2028 годы" следующее изменение:
в приложении к указанному решению в Паспорте программы строку "Основания для разработки" изложить в новой редакции:
Основания для разработки
Экологический кодекс Республики Казахстан от 2 января 2021 года № 400-VI
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин