Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, қайта өңдеуге арналған тауарларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының аумағына өнім өндіру мақсатында импортталатын тауарлардың, сондай-ақ осындай тауарларды импорттайтын Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің тізбелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 126 бұйрығы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 134-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, қайта өңдеуге арналған тауарларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының аумағына өнім өндіру мақсатында импортталатын тауарлардың тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, қайта өңдеуге арналған тауарларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының аумағына өнім өндіру мақсатында тауарларды импорттайтын Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Салық және кеден саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыру үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
С. Жумангарин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
2025 жылғы 28 қарашадағы
№ 126 Бұйрығына 1 қосымша
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, қайта өңдеуге арналған тауарларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының аумағына өнім өндіру мақсатында импортталатын тауарлардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрінің 05.08.2026 № 125 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с №
Атауы
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы (ЕАЭО СЭҚ ТН коды)
1
2
3
1.
Глюкоза шәрбаты және мальтодекстрин шәрбаты

Об утверждении Перечней, импортируемых на территорию Республики Казахстан товаров для целей производства продукции, за исключением товаров, импортируемых с территории государств – членов Евразийского экономического союза, предназначенных для переработки, а также налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 ноября 2025 года № 126
Вводится в действие с 1 января 2026 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 134 Налогового кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Перечень импортируемых на территорию Республики Казахстан товаров для целей производства продукции, за исключением товаров, импортируемых с территории государств – членов Евразийского экономического союза, предназначенных для переработки согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Перечень налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих на территорию Республики Казахстан товары для целей производства продукции за исключением товаров, импортируемых с территории государств – членов Евразийского экономического союза, предназначенных для переработки согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту налоговой и таможенной политики Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа его направление для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
С. Жумангарин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Заместитель Премьер-
Министра – Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
от 28 ноября 2025 года № 126
Приложение 1 к приказу
Перечень импортируемых на территорию Республики Казахстан товаров для целей производства продукции, за исключением товаров, импортируемых с территории государств – членов Евразийского экономического союза, предназначенных для переработки
№ п/п
Наименование
Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (код ТН ВЭД ЕАЭС)
1
2
3
1.
Сироп глюкозы и сироп мальтодекстрина

Қағаз өндірісіне арналған катиондық бояу Cromabasic Brown TP4258-19 Lig, т
3204 13 000 0
19.
Өзге де бояғыш заттар; осы топқа 3-ескертпеде1) көрсетілген, 3203, 3204 немесе 3205 тауар позициясындағы препараттардан өзгеше препараттар; белгілі бір немесе белгісіз химиялық құрамы бар фосфор ретінде пайдаланылатын бейорганикалық өнімдер, өзге де
3206 49 700 0
20.
Синтетикалық полимерлер немесе химиялық түрлендірілген табиғи полимерлер негізіндегі, дисперсті немесе сулы емес ортада ерітілген бояулар мен лактар (эмальдар мен политураларды қоса алғанда) / осы топқа 4-ескертпеде2) көрсетілген ерітінділер
3208 10 100 0
21.
Синтетикалық полимерлер немесе химиялық түрлендірілген табиғи полимерлер негізіндегі, дисперсті немесе сулы емес ортада ерітілген өзге де бояулар мен лактар (эмальдар мен политураларды қоса алғанда) / осы топқа 4-ескертпеде2) көрсетілген ерітінділер
3208 10 900 0
22.
Синтетикалық полимерлер немесе химиялық түрлендірілген табиғи полимерлер негізіндегі, дисперсті немесе сулы емес ортада ерітілген өзге де бояулар мен лактар (эмальдар мен политураларды қоса алғанда) / осы топқа 4-ескертпеде2) көрсетілген ерітінділер
3208 90 190 9
23.
Синтетикалық полимерлер немесе химиялық түрлендірілген табиғи полимерлер негізіндегі, дисперсті немесе сулы емес ортада ерітілген өзге де бояулар мен лактар (эмальдар мен политураларды қоса алғанда) / осы топқа 4-ескертпеде2) көрсетілген ерітінділер / өзге де / синтетикалық полимерлер негізінде
3208 90 910 9
24.
Синтетикалық полимерлер немесе химиялық түрлендірілген табиғи полимерлер негізіндегі, дисперсті немесе сулы ортада / акрил немесе винил полимерлер негізінде ерітілген өзге де бояулар мен лактар (эмальдар мен политураларды қоса алғанда)
3209 10 000 9
25.
Шыны және бақша замазкалары, шайырлы цементтер, тығыздауға арналған құрамдар және өзге де мастикалар; бояу жұмыстарына арналған замазкалар; қасбеттердің беттерін, ғимараттардың ішкі қабырғаларын, едендерді, төбелерді дайындауға арналған отқа төзімді емес құрамдар немесе ұқсас, өзгелері
3214 10 100 9
26.
Негіз Pigment base, кг;
пигментті паста ақ White, сары Yellow, жасыл Green, қызыл Golden red, қызғылт сары Orange, қызғылт Pink, көк Blue, күлгін Violet, қара Black ink, кг
3215 19 000 0
27.
Бояуға арналған көпіршікті басқыш Defoment, кг
3215 19 000 0
28.
Жеңіл өнеркәсіп тауарларын өндіру үшін сублимациялық (дисперстік) басуға арналған сұйық сиялар, концентрацияланған немесе концентрацияланбаған
3215 90 000 1
29.
Бөлшек сауда үшін буып-түйілген немесе буып-түйілмеген беттік белсенді органикалық өзге де заттар: иондық емес
3402 42 000 0
29-1.
Беткі белсенді органикалық заттар (сабыннан басқа); беткі белсенді заттар, жуғыш заттар (қосалқы жуғыш заттарды қоса алғанда) және құрамында сабыны бар немесе жоқ тазартқыш құралдар (3401 тауар позициясының құралдарынан басқа): бөлшек сауда үшін буып-түйілген немесе буып-түйілмеген беткі белсенді органикалық өзге де заттар: иондық емес (Адъювант)
3402 42 000 0
30.
Майлы-силиконды эмульсия

Катионный краситель для производства бумаги Cromabasic Brown TP4258-19 Lig, т
3204 13 000 0
19.
Красящие вещества прочие; препараты, указанные в примечании 3 к данной группе1), отличные от препаратов товарной позиции 3203, 3204 или 3205; неорганические продукты, используемые в качестве люминофоров, определенного или неопределенного химического состава, прочие
3206 49 700 0
20.
Краски и лаки (включая эмали и политуры) на основе синтетических полимеров или химически модифицированных природных полимеров, диспергированные или растворенные в неводной среде / растворы, указанные в примечании 4 к данной группе2)
3208 10 100 0
21.
Прочие краски и лаки (включая эмали и политуры) на основе синтетических полимеров или химически модифицированных природных полимеров, диспергированные или растворенные в неводной среде / растворы, указанные в примечании 4 к данной группе2)
3208 10 900 0
22.
Прочие краски и лаки (включая эмали и политуры) на основе синтетических полимеров или химически модифицированных природных полимеров, диспергированные или растворенные в неводной среде / растворы, указанные в примечании 4 к данной группе2)
3208 90 190 9
23.
Прочие краски и лаки (включая эмали и политуры) на основе синтетических полимеров или химически модифицированных природных полимеров, диспергированные или растворенные в неводной среде / растворы, указанные в примечании 4 к данной группе2) / прочие / на основе синтетических полимеров
3208 90 910 9
24.
Прочие краски и лаки (включая эмали и политуры) на основе синтетических полимеров или химически модифицированных природных полимеров, диспергированные или растворенные в водной среде / на основе акриловых или виниловых полимеров
3209 10 000 9
25.
Замазки стекольная и садовая, цементы смоляные, составы для уплотнения и прочие мастики; шпатлевки для малярных работ; неогнеупорные составы для подготовки поверхностей фасадов, внутренних стен зданий, полов, потолков или аналогичные, прочие
3214 10 100 9
26.
Основа Pigment base, кг;
паста пигментная белая White, желтая Yellow, зеленая Green, красная Golden red, оранжевая Orange, розовая Pink, синяя Blue, фиолетовая Violet, черная Black ink, кг
3215 19 000 0
27.
Пеногаситель для краски Defoment, кг
3215 19 000 0
28.
Чернила жидкие для сублимационной (дисперсной) печати для производства товаров легкой промышленности, концентрированные или неконцентрированные
3215 90 000 1
29.
Прочие вещества поверхностноактивные органические, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи: неионогенные
3402 42 000 0
30.
Эмульсия масляно-силиконовая

3403 11 000 0
31.
Майлау материалдары (кесу құралдарына арналған майлау-салқындату эмульсияларын, болттарды немесе гайкаларды бұрап алуды жеңілдетуге арналған құралдарды, тотты кетіруге арналған құралдарды немесе майлау негізінде дайындалған бұйымдарды қалыптардан алуды жеңілдетуге арналған тоттануға қарсы құралдар мен препараттарды қоса алғанда) және тоқыма материалдарын, былғарыны, жүнді немесе өзге де материалдарды майлы немесе майлы өңдеуге пайдаланылатын құралдар, негізгі компоненттер ретінде 70 мас бар құралдардан басқа. битуминозды жыныстардан алынған мұнай немесе мұнай өнімдерінің % немесе одан көп, өзгелері
3403 99 000 0
32.
Жасанды және дайын балауыздар: авиациялық қозғалтқыштарды өндіруге арналған
3404 90 000 2
33.
Желімдер: құрамында салмағы 80% немесе одан көп крахмал немесе декстрин немесе басқа модификацияланған крахмал
3505 20 900 0
34.
3901-3913-тауар позициялары полимерлері немесе каучук негізіндегі өзге де адгезивтер
3506 91 000 0
35.
Мылтықтан басқа дайын жарылғыш заттар
3602 00 000 0
36.
Соққылы тұтатқыштар
3603 30 000 0
37.
Қағаз өнеркәсібіндегі өнеркәсіптік су жүйелеріне арналған биоцид, кг
3808 94 800 0
38.
Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрінің 05.08.2026 № 125 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
39.
Lycrid P129 бастапқы нысандағы акрил полимерлері, кг;
қағазды жабыстыру беттеріне арналған құрал PROSIZE SP, т
3809 92 000 0
40.
Металл беттерін оюға арналған препараттар; төмен температурада дәнекерлеуге, жоғары температурада дәнекерлеуге немесе дәнекерлеуге арналған флюстер мен өзге де қосалқы препараттар; металдан және өзге де материалдардан тұратын төмен температурада дәнекерлеуге, жоғары температурада дәнекерлеуге немесе дәнекерлеуге арналған ұнтақтар мен пасталар; дәнекерлеу электродтары немесе шыбықтар үшін өзектер немесе жабындар ретінде пайдаланылатын материалдар, өзгелері
3810 90 900 0
41.
Резеңке немесе пластмасса үшін құрама пластификаторлар
3812 20 000 0
42.
Резеңкеге немесе пластмассаға арналған өзге де құрамдас антиоксиданттар мен тұрақтандырғыштар, өзгелері
3812 39 000 0
43.
Күрделі органикалық, басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген өзге де еріткіштер мен сұйылтқыштар; бояуларды немесе лактарды кетіруге арналған дайын құрамдар
3814 00 900 0
44.
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген реакциялардың бастамашылары, реакциялардың үдеткіштері мен катализаторлары, өзгелері
3815 19 900 0
45.
Отқа төзімді цементтер, құрылыс ерітінділері, бетондар және ұқсас құрамдар, соның ішінде доломитті толтырғыш қоспасы

3403 11 000 0
31.
Материалы смазочные (включая смазочно-охлаждающие эмульсии для режущих инструментов, средства для облегчения вывинчивания болтов или гаек, средства для удаления ржавчины или антикоррозионные средства и препараты для облегчения выемки изделий из форм, изготовленные на основе смазок) и средства, используемые для масляной или жировой обработки текстильных материалов, кожи, меха или прочих материалов, кроме средств, содержащих в качестве основных компонентов 70 мас.% или более нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород, прочие
3403 99 000 0
32.
Воски искусственные и готовые воски: для производства авиационных двигателей
3404 90 000 2
33.
Клеи: содержащие 80 мас.% или более крахмалов или декстринов, или прочих модифицированных крахмалов
3505 20 900 0
34.
Прочие адгезивы на основе полимеров товарных позиций 3901-3913 или каучука
3506 91 000 0
35.
Вещества взрывчатые готовые, кроме пороха
3602 00 000 0
36.
Капсюли ударные
3603 30 000 0
37.
Биоцид для промышленных водных систем в бумажной промышленности, кг
3808 94 800 0
38.
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или изделий (например, ленты, обработанные серой, фитили и свечи, и бумага липкая от мух), прочие
3808 99 800 0
39.
Lycrid P129 Акриловые полимеры в первичных формах, кг;
средство для поверхностей проклейки бумаги PROSIZE SP, т
3809 92 000 0
40.
Препараты для травления металлических поверхностей; флюсы и препараты вспомогательные прочие для низкотемпературной пайки, высокотемпературной пайки или для сварки; порошки и пасты для низкотемпературной пайки, высокотемпературной пайки или для сварки, состоящие из металла и прочих материалов; материалы, используемые в качестве сердечников или покрытий для сварочных электродов или прутков, прочие
3810 90 900 0
41.
Пластификаторы составные для каучука или пластмасс
3812 20 000 0
42.
Антиоксиданты и стабилизаторы составные прочие для каучука или пластмасс, прочие
3812 39 000 0
43.
Прочие растворители и разбавители сложные органические, в другом месте не поименованные или не включенные; готовые составы для удаления красок или лаков
3814 00 900 0
44.
Инициаторы реакций, ускорители реакций и катализаторы, в другом месте не поименованные или не включенные, прочие
3815 19 900 0
45.
Цементы огнеупорные, растворы строительные, бетоны и аналогичные составы, включая доломитовую набивочную смесь

3917 39 000 8
76.
Өзге де фитингтер
3917 40 000 9
77.
Жарық шағылыстырғыш пленка
3919 90 000 0
78.
Этилен полимерлерінен жасалған, қалыңдығы 0,125 мм астам тесіксіз және нығайтылмаған, қабатталмаған, негізі жоқ және басқа материадармен ұқсас тәсілмен біріктірілмеген плиталар, беттер, пленка және жолақтар немесе ленталар, өзгелері
3920 10 890 9
79.
Пропилен полимерлерінен жасалған плиталар, парақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар, өзгелері: қалыңдығы 0,10 мм аспайтын, өзгелері
3920 20 290 0
80.
ПВХ жиек
3920 43 900 0
81.
Пластмассадан жасалған, тесіксіз және нығайтылмаған, қабатталмаған, негізі жоқ және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен біріктірілмеген/винилхлоридтен жасалған полимерден/ құрамының кемінде 6% пластификаторлар болатын/ қалыңдығы 1 мм-ден астам плиталар, беттер, пленка және жолақтар немесе ленталар, өзгелері
3920 43 900 0
82.
Пластмассадан жасалған, кеуекті емес және арматураланбаған, қабатсыз, субстратсыз және қалыңдығы 1 мм аспайтын басқа материалдармен ұқсас тәсілмен жалғанбаған өзге де плиталар, парақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар, икемді
3920 49 100 9
83.
ПВХ пленкасы
3920 49 100 9
84.
Пластмассадан жасалған, кеуекті емес және арматураланбаған, қабатсыз, субстратсыз және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен қосылмаған, қалыңдығы 0,35 мм аспайтын полиэтилентерефталаттан жасалған өзге де плиталар, парақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар
3920 62 190 5
85.
Пластмассадан жасалған, кеуекті емес және арматураланбаған, қабатсыз, субстратсыз және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен жалғанбаған өзге де плиталар, парақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар
3920 62 190 9
86.
Пластмассадан жасалған, кеуекті емес және арматураланбаған, қабатсыз, субстратсыз және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен жалғанбаған, қалыңдығы 0,35 мм-ден астам полиэтилентерефталаттан жасалған өзге де плиталар, парақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар
3920 62 900 9
87.
Пластмассадан жасалған, кеуекті емес және арматураланбаған, қабатсыз, субстратсыз және қалыңдығы 0,35 мм-ден асатын басқа материалдармен ұқсас тәсілмен жалғанбаған, өзге де күрделі полиэфирлерден жасалған плиталар, парақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар
3920 69 000 0
88.
Полиимидті парақ пен жолақ немесе таспа, жабылмаған немесе тек пластикпен жабылған
3920 99 210 0
89.
Пластмассадан жасалған, тесіксіз және нығайтылмаған, қабатталмаған, негізі жоқ және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен біріктірілмеген/өзге де пластмассадан/ өзге де плассмассадан жасалған плиталар, беттер, пленка және жолақтар немесе лнталар, өзгелері

3917 39 000 8
76.
Фитинги прочие
3917 40 000 9
77.
ПлҰнка светоотражающая
3919 90 000 0
78.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полимеров этилена, толщиной более 0,125 мм, прочие
3920 10 890 9
79.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из полимеров пропилена: толщиной не более 0,10 мм, прочие
3920 20 290 0
80.
Кромка ПВХ
3920 43 900 0
81.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами / из полимеров винилхлорида / содержащие не менее 6 мас.% пластификаторов / толщиной более 1 мм
3920 43 900 0
82.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, толщиной не более 1 мм, гибкие
3920 49 100 9
83.
ПлҰнка ПВХ
3920 49 100 9
84.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полиэтилентерефталата, толщиной не более 0,35 мм, прочая
3920 62 190 5
85.
Прочие плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами
3920 62 190 9
86.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полиэтилентерефталата, толщиной более 0,35 мм, прочая
3920 62 900 9
87.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, толщиной более 0,35 мм, из полиэфиров сложных прочих
3920 69 000 0
88.
Полиимидный лист и полоса или лента, непокрытые или покрытые только пластмассой
3920 99 210 0
89.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами / из прочих пластмасс / из прочих пластмасс / прочие

3920 99 900 0
90.
Басқа пластмассадан жасалған плиталар, парақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар
3921 19 000 0
91.
Пластмассадан жасалған, тесікті винилхлорид полимерден жасалған плиталар, беттер, пленкалар және жолақтар немесе ленталар
3921 12 000 0
92.
Полиэтилен пленкасы
3921 13 100 0
93.
Полиқосылыс өнімдерінен пластмассадан жасалған плиталар, парақтар, пленкалар және жолақтар немесе таспалар
3921 90 600 0
94.
Пластмассадан жасалған өзге де плиталар, парақтар, пленкалар және жолақ немесе таспалар
3921 90 900 0
95.
Пластмассадан жасалған өзге де плиталар, парақтар, пленкалар және жолақ немесе ленталар
3921 90 900 0
96.
Пластмассадан жасалған пластиналар, табақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар, өзгелері / өзгелері / полипқосылу өнімдерінен
3921 90 600 0
97.
Қораптар, жәшіктер, себеттер және ұқсас бұйымдар
3923 10 000 0
98.
Электр тізбектеріне арналған магистральдық, арналық және кабельдік науалар
3925 90 200 0
99.
Қорғаныс торы
3926 30 000 0
100.
Табақ материалынан жасалған пластмассадан жасалған өзге де бұйымдар
3926 90 920 0
101.
Пластик тығын
3926 90 970 9
102.
Пластмассадан жасалған өзге де бұйымдар және 3901 – 3914-тауар позицияларының өзге де материалдарынан жасалған бұйымдар, өзгелері
3926 90 970 9
103.
Пластиналар, парақтар және жолақтар немесе таспалар, өзгелері
4005 91 000 0
104.
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған пластиналар, парақтар мен жолақтар немесе таспалар
4008 11 000 0
105.
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған құбырлар, түтіктер мен шлангілер, қатты резеңкеден басқа, арматураланбаған немесе өзге де тәсілмен өзге материалдармен біріктірілмеген, фитингтерсіз
4009 11 000 0
106.
Арматурасыз вулканизацияланған резеңкеден жасалған құбырлар, түтіктер және шлангтар
4009 31 000 0
107.
Тек тоқыма материалдарымен арматураланған конвейерлік таспалар немесе белтинг
4010 12 000 0
108.
Белбеулер немесе белбеулер, сыртқы шеңберінің ұзындығы 60 см-ден асатын, бірақ 180 см-ден аспайтын қырлы белдіктерден басқа, трапецияның көлденең қимасының шексіз жетек белдіктері (сына белдіктері)
4010 32 000 0
109.
Пневматикалық резеңке жаңа шиналар мен шиналар, өзгелері
4011 90 000 0
110.
Тығыздағыштар, шайбалар және өзге де тығыздағыштар, өзгелері
4016 93 000 5
111.
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған бұйымдар, қатты резеңкеден басқа, өзгелері / өзгелері / төсемдер, шайбалар және өзге де нығыздағыштар / өзгелері
4016 93 000 5
112.
Металлмен толтырылған резеңкеден жасалған бөлшектер, өзгелері
4016 99 520 9
113.
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған бұйымдар, қатты резеңкеден басқа, өзгелері / өзгелері / өзгелері / металлмен толтырылған резеңкеден жасалған бөлшектер / өзгелері

3920 99 900 0
90.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты из прочих пластмасс
3921 19 000 0
91.
Плиты, листы, пленки и полосы или ленты из пластмасс, пористые из полимеров винилхлорида
3921 12 000 0
92.
ПлҰнка полиэтиленовая
3921 13 100 0
93.
Плиты, листы, пленки и полосы или ленты из пластмасс из продуктов полиприсоединения
3921 90 600 0
94.
Прочие плиты, листы, пленки и полоса или ленты из пластмасс
3921 90 900 0
95.
Прочие плиты, листы, пленка и полосы или ленты из пластмасс, прочие
3921 90 900 0
96.
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты из пластмасс, прочие / прочие / из продуктов полиприсоединения
3921 90 600 0
97.
Коробки, ящики, корзины и аналогичные изделия
3923 10 000 0
98.
Магистральные, канальные и кабельные желоба для электрических цепей
3925 90 200 0
99.
Сетка защитная
3926 30 000 0
100.
Изделия прочие из пластмасс изготовленные из листового материала
3926 90 920 0
101.
Заглушка пластиковая
3926 90 970 9
102.
Изделия прочие из пластмасс и изделия из прочих материалов товарных позиций 3901 - 3914, прочие
3926 90 970 9
103.
Пластины, листы и полосы или ленты, прочие
4005 91 000 0
104.
Пластины, листы и полосы или ленты из вулканизованной резины
4008 11 000 0
105.
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины, кроме твердой резины, не армированные или не комбинированные иным способом с прочими материалами, без фитингов
4009 11 000 0
106.
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины без фитингов
4009 31 000 0
107.
Ленты или бельтинг, конвейерные армированные только текстильными материалами
4010 12 000 0
108.
Ремни или бельтинг, приводные бесконечные приводные ремни трапецеидального поперечного сечения (клиновые ремни), кроме ребристых, с длиной наружной окружности более 60 см, но не более 180 см
4010 32 000 0
109.
Шины и покрышки пневматические резиновые новы, прочие
4011 90 000 0
110.
Прокладки, шайбы и прочие уплотнители, прочие
4016 93 000 5
111.
Изделия из вулканизованной резины, кроме твердой резины, прочие / прочие / прокладки, шайбы и прочие уплотнители / прочие
4016 93 000 5
112.
Части из металлонаполненных резин, прочие
4016 99 520 9
113.
Изделия из вулканизованной резины, кроме твердой резины, прочие / прочие / прочие / прочие / части из металлонаполненных резин / прочие

4016 99 910 9
114.
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған бұйымдар, қатты резеңкеден басқа, өзгелері
4016 99 970 8
115.
Пиломатериалдар
4407,4403
116.
Ағаш, ЛАЖТ, АЖТ, Шере, МДФ, ХДФ
4407, 4410, 4411, 4412
117.
АЖТ ламинаттау (2 жақты қаптау)
4410, 4411
118.
Суықтай илемделген бет, ЛАЖТ
4411, 7209
119.
Жиһаз резеңкесі
4005 91 000 0
120.
Ірі қара мал (енекені қоса алғанда) терісінен жасалған былғары
4107 99 100 0
121.
4303-тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, жиналмаған немесе жиналған (басқа материалдарды қоспағанда) иленген немесе өңделген үлбір терілер (бастарды, құйрықтарды, табандарды және өзге де бөліктерді немесе қиықтарды қоса алғанда) / басы, құйрығы немесе табаны жоқ немесе бар, жиналмаған / өзге де / қойлар немесе қозылардың / өзгелердің тұтас терілері / қой терісінің үлбірі
4302 19 801 0
122.
Табиғи жүннен жасалған киім заттары, киімге керек-жарақтар және өзге де бұйымдар / өзгелері
4303 90 000 0
123.
Жасанды жүн және одан жасалған бұйымдар (табиғи жүннің тоқылған немесе тоқымадан имитацияларынан басқа (негізінен 5801 немесе 6001-тауар позициясы)
4304 00 000 0
124.
Блоктар, плиталар, барлар немесе пішінделген қалыптар түрінде сығымдалған ағаш
4413 00 000 0
125.
Тығын ұны
4501 90 000 0
126.
Полиграфиялық мақсатта пайдаланылатын, салмағы 80 г/м² орамдағы офсеттік қағаз
4802 55 900 0
127.
Электротехникалық оқшаулағыш крафт-қағаз
4804 31 510 0
128.
Салмағы 1 м2 225 г немесе одан көп, ағартылмаған өзге де Крафт-қағаз және крафт-картон
4804 51 000 0
129.
4802 немесе 4803 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа орамдарда немесе парақтарда қапталмаған крафт-қағаз және крафт-картон / ағартылмаған
4804 51 000 0
130.
Осы топқа 3-ескертпеде3) көрсетілгендей / салмағы 1 м2 150 г немесе одан кем, орамдарда немесе парақтарда қапталмаған өзге де қағаз және картон
4805 91 000 0
131.
Өзге де көп қабатты қағаз және картон (қағаздың немесе картонның жалпақ қабаттарын желімдеу жолымен желімдеу жолымен жасалған) беттік жабынсыз немесе сіңдірусіз, арматураланған немесе арматураланбаған, орамдарда немесе парақтарда
4807 00 800 0
132.
Борланған картон
4810 92 900
133.
Гуммирленген немесе жабысқақ, өздігінен жабысатын, өзгелері қағаз және картон
4811 41 900 0
134.
4803, 4809, 4810-тауар позициясы тауарларынан басқа, гуммирленген немесе желімді, кез келген мөлшердегі бумадағы немесе тікбұрышты (төртбұрышты қоса алғанда) бет өзге қағаздар және картон
4811 49 000 0
135.
Құйылған немесе престелген қағаз массасынан жасалған өзге де бұйымдар
4823 70 900 0
136.
Конденсаторлық қағаз
4823 90 851 0
137.
Көлемі немесе нысаны бойынша кесілген Қағаз, картон, целлюлоза жүні және целлюлоза талшықтарынан жасалған кенеп, өзгелері; қағаз массасынан, қағаздан, картоннан, целлюлоза жүнінен немесе целлюлоза талшықтарынан жасалған кенептен жасалған бұйымдар, өзгелері

4016 99 910 9
114.
Изделия из вулканизованной резины, кроме твердой резины, прочие:
4016 99 970 8
115.
Пиломатериалы
4407,4403
116.
Древесина, ЛДСП, ДСП, Фанера, МДФ, ХДФ
4407, 4410, 4411, 4412
117.
Ламинирование ДСП (2 - стороннее облицовывание)
4410, 4411
118.
Лист холоднокатанный, ЛДСП
4411, 7209
119.
Резина мебельная
4005 91 000 0
120.
Кожа из шкур крупного рогатого скота (включая буйволов)
4107 99 100 0
121.
Дубленые или выделанные меховые шкурки (включая головы, хвосты, лапы и прочие части или лоскут), несобранные или собранные (без добавления других материалов), кроме указанных в товарной позиции 4303 / шкурки целые, не имеющие или имеющие голову, хвост или лапы, несобранные / прочие / овец или ягнят / прочие / овчина меховая
4302 19 801 0
122.
Предметы одежды, принадлежности к одежде и прочие изделия, из натурального меха / прочие
4303 90 000 0
123.
Мех искусственный и изделия из него (кроме тканых или вязаных имитаций натурального меха (в основном товарная позиция 5801 или 6001)
4304 00 000 0
124.
Древесина прессованная в виде блоков, плит, брусьев или профилированных форм
4413 00 000 0
125.
Мука пробковая
4501 90 000 0
126.
Бумага офсетная в рулонах, используемая для полиграфических целей, массой 80 г/м2
4802 55 900 0
127.
Крафт-бумага электротехническая изоляционная
4804 31 510 0
128.
Крафт-бумага и крафт-картон прочие, массой 1 м² 225 г или более, небеленые
4804 51 000 0
129.
Крафт-бумага и крафт-картон немелованные, в рулонах или листах, кроме указанных в товарной позиции 4802 или 4803 / небеленые
4804 51 000 0
130.
Бумага и картон немелованные прочие, в рулонах или листах, без дальнейшей обработки или обработанные, как это указано в примечании 3 к данной группе 3) / массой 1 м² 150 г или менее
4805 91 000 0
131.
Прочие бумага и картон многослойные (изготовленные путем склеивания с помощью адгезива плоских слоев бумаги или картона) без поверхностного покрытия или пропитки, армированные или неармированные, в рулонах или листах
4807 00 800 0
132.
Мелованный картон
4810 92 900
133.
Бумага и картон гуммированные или клейкие, самоклеящиеся, прочие
4811 41 900 0
134.
Прочие бумага и картон гуммированные или клейкие, кроме товаров товарной позиции позиции 4803, 4809, 4810, в рулонах или прямоугольных (включая квадратные) листах любого размера
4811 49 000 0
135.
Прочие изделия из бумажной массы, литые или прессованные
4823 70 900 0
136.
Бумага конденсаторная
4823 90 851 0
137.
Бумага, картон, целлюлозная вата и полотно из целлюлозных волокон, прочие, нарезанные по размеру или форме; изделия из бумажной массы, бумаги, картона, целлюлозной ваты или полотна из целлюлозных волокон, прочие

4823 90 859 7
138.
Аппаратта иірілген жүннен жасалған жіптен немесе аппаратта иірілген жануарлардың биязы жүнінен жасалған жіптен дайындалған / өзге де, негізінен немесе химиялық талшықтармен ғана аралас / беткі тығыздығы 300 г /м² аспайтын маталар
5111 30 100 0
139.
Аппаратта иірілген жүннен жасалған жіптен немесе аппаратта иірілген жануарлардың биязы жүнінен жасалған жіптен дайындалған / өзге де, негізінен немесе химиялық талшықтармен ғана араласқан / беткі тығыздығы 300 г /м² асатын / беткі тығыздығы 450 г /м² асатын маталар
111 30 800 9
140.
Тарақпен иірілген жүннен жасалған жіптен немесе тарақпен иірілген жануарлардың биязы жүнінен жасалған жіптен дайындалған / өзге де, негізінен немесе химиялық талшықтармен ғана араласқан / беткі тығыздығы 200 г /м² астам / беткі тығыздығы 200 г /м² астам, бірақ 375 г /м² аспайтын маталар
5112 30 800 1
141.
Тарақпен иірілген жүннен жасалған жіптен немесе жануарлардың тарақпен иірілген биязы жүнінен жасалған жіптен дайындалған / өзге де / өзге де / беткі тығыздығы 200 г /м² астам маталар
511 90 980 0
142.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/ағартылған/ жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден аспайтын / өзге де мақта маталар
5208 21 900 0
143.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/ағартылған / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден асатын / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 135 г/м²-ден асатын және ені / 165 г/м2 аспайтын мақта маталар
5208 22 90 0
144.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/ағартылған / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден аспайтын мақта маталар
5208 31 000 0
145.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/ағартылған / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден асатын / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден асатын, бірақ 130 г/м²- аспайтын және және ені / 165 г/м2 аспайтын мақта маталар
5208 32 160 0
146.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/ағартылған / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден асатын / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 130 г/м²-ден асатын және ені / 165 г/м2 аспайтын мақта маталар
5208 32 960 0
147.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын, боялған, кері саржаны қоса алғанда, 3 немесе 4 жіпті саржалы өрімді мақта маталар
5208 33 00 0

4823 90 859 7
138.
Ткани из шерстяной пряжи аппаратного прядения или пряжи аппаратного прядения из тонкого волоса животных / прочие, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами / с поверхностной плотностью не более 300 г/м²
5111 30 100 0
139.
Ткани из шерстяной пряжи аппаратного прядения или пряжи аппаратного прядения из тонкого волоса животных / прочие, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами / с поверхностной плотностью более 300 г/м² / с поверхностной плотностью более 450 г/м²
5111 30 800 9
140.
Ткани из шерстяной пряжи гребенного прядения или пряжи гребенного прядения из тонкого волоса животных / прочие, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами / с поверхностной плотностью более 200 г/м² / с поверхностной плотностью более 200 г/м², но не более 375 г/м²
5112 30 800 1
141.
Ткани из шерстяной пряжи гребенного прядения или пряжи гребенного прядения из тонкого волоса животных / прочие / прочие / с поверхностной плотностью более 200 г/м²
5112 90 980 0
142.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / отбеленные / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м² / прочие
5208 21 900 0
143.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / отбеленные / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м² / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 130 г/м² и шириной / не более 165 см
5208 22 960 0
144.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / окрашенные / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м²
5208 31 000 0
145.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / окрашенные / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м² / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м², но не более 130 г/м² и шириной / не более 165 см
5208 32 160 0
146.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / окрашенные / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м² / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 130 г/м² и шириной / не более 165 см
5208 32 960 0
147.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, окрашенные, 3 - или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
5208 33 000 0

148.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/боялған, өзге де мақта маталар
5208 39 000 0
149.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/басылған / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден аспайтын мақта маталар
5208 51 000 0
150.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын/басылған / жаймалық өрімді, беткі тығыздығы 100 г/м²-ден асатын мақта маталар
5208 52 000 0
151.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден асатын/боялған, кері саржаны қоса алғанда, 3 және 4 жіпті саржалы өрімді мақта маталар
5209 32 000 0
152.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден асатын, боялған мақта маталар/ өзге де
5209 39 000 0
153.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, негізінен немесе химиялық талшықтармен ғана араласқан, беткі тығыздығы 200 г/м²-ден астам, боялған, өзге де мақта маталар
5211 39 000 0
154.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, негізінен немесе химиялық талшықтармен ғана араласқан, беткі тығыздығы 200 г/м² астам/әртүрлі түсті жіпті/ дением немесе джинсий жіп мақта маталар
5211 42 000 0
155.
Құрамының салмағы 85% немесе одан астамы мақта талшықтарынан тұратын, негізінен немесе химиялық талшықтармен ғана араласқан, беткі тығыздығы 200 г/м² астам, басылған, өзге мақта маталар
5211 59 000 0
156.
Беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын, боялған, негізінен немесе зығыр талшықтарымен ғана араласқан өзге де мақта маталар
5212 13 100 0
157.
Беткі тығыздығы 200 г/м²-ден аспайтын / боялған / аралас өзге де мақта маталар
5212 13 900 0
158.
Беткі тығыздығы 200 г/м²-ден асатын, боялған, негізінен немесе зығыр талшықтарымен ғана араласқан өзге де мақта маталар
5212 23 100 0
159.
Синтетикалық жіптерден жасалған, өзегі бар, бөлшек сауда үшін өлшеніп салынбаған тігін жіптері
5401 10 140 0
160.
Синтетикалық жіптерден жасалған, бөлшек сауда үшін өлшеніп салынбаған өзге де тігін жіптері
5401 10 180 0
161.
Синтетикалық жіптерден жасалған, бөлшек сауда үшін өлшеніп салынған тігін жіптері
5401 10 900 0
162.
Полиэстер жіп
5401 10 900 0
163.
Химиялық жіптерден жасалған, бөлшек сауда үшін өлшеніп салынған немесе өлшеніп салынбаған / жасанды жіптерден жасалған / бөлшек сату үшін өлшеніп салынбаған тігін жіптері

148.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, окрашенные, прочие
5208 39 000 0
149.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / напечатанные / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м²
5208 51 000 0
150.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / напечатанные / полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м²
5208 52 000 0
151.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, окрашенные, 3 - или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
5209 32 000 0
152.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, окрашенные/ ткани, прочие
5209 39 000 0
153.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие менее 85 мас.% хлопковых волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, окрашенные, прочие
5211 39 000 0
154.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие менее 85 мас.% хлопковых волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами, с поверхностной плотностью более 200 г/м² / из пряжи различных цветов / деним, или джинсовая ткань
5211 42 000 0
155.
Ткани хлопчатобумажные, содержащие менее 85 мас.% хлопковых волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, напечатанные, прочие
5211 59 000 0
156.
Ткани хлопчатобумажные прочие с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, окрашенные, смешанные в основном или исключительно с льняными волокнами
5212 13 100 0
157.
Ткани хлопчатобумажные прочие / с поверхностной плотностью не более 200 г/м² / окрашенные / смешанные прочие
5212 13 900 0
158.
Ткани хлопчатобумажные прочие с поверхностной плотностью более 200 г/м2, окрашенные, смешанные в основном или исключительно с льняными волокнами
5212 23 100 0
159.
Прочие нитки швейные из синтетических нитей, с сердечником, не расфасованные для розничной продажи
5401 10 140 0
160.
Прочие нитки швейные из синтетических нитей, не расфасованные для розничной продажи
5401 10 180 0
161.
Нитки швейные, из синтетических нитей, расфасованные для розничной продажи
5401 10 900 0
162.
Нить полиэстер
5401 10 900 0
163.
Нитки швейные из химических нитей, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи / из искусственных нитей / не расфасованные для розничной продажи

5401 20 100 0
164.
Бөлшек сауда үшін өлшеніп салынған, жасанды жіптерден жасалған тігін жіптері
5401 20 900 0
165.
Беріктігі жоғары нейлон немесе басқа полиамидтерден жасалған, текстураланған немесе текстураланбаған, арамидтерден жасалған жіптер
5402 11 000 0
166.
Бұрамасы 50 кр/м-ден асатын, полиэфирлі өзге де жалғыз жіптер
5402 52 000 0
167.
Сызықтық тығыздығы 67 дтекс немесе одан астам және көлденең қимасының өлшемі 1 мм аспайтын синтетикалық моножіптер; ені 5 мм аспайтын синтетикалық тоқыма материалдарынан жасалған жалпақ және ұқсас жіптер (мысалы, жасанды сабан) / моножіптер / эластомерлі
5404 11 000 0
168.
Полипропилен монофиламенті
5404 90 100 0
169.
Бөлшек сауда үшін өлшеніп салынған жиынтықтық химиялық жіптер (тігін жіптерінен басқа),
5406 00 000 0
170.
Полипропилен мата
5407 20 110 0
171.
5404-тауар позициясының материалдарынан дайындалатын маталарды қоса алғанда, синтетикалық жиынтық жіптерден жасалған маталар / өзге де / боялған маталар
5407 92 000 0
172.
Синтепух
5502 10 000 0
173.
Кардо -, тарақпен немесе иіру үшін басқа дайындықтан өтпеген синтетикалық талшықтар, полиэфирлі
5503 20 000 0
174.
Синтетикалық, иіру үшін кардо -, тарақпен тарауға немесе дайындаудың басқа да түріне ұшырамаған өзге де талшықтар
5503 90 000 0
175.
Химиялық синтетикалық талшықтардан жасалған, бөлшек сауда үшін өлшеніп салынған тігін жіптері
из 5508 10
176.
Химиялық талшықтардан жасалған, бөлшек сауда үшін өлшеніп салынған немесе өлшеніп салынбаған / синтетикалық талшықтардан жасалған / бөлшек сауда үшін өлшеніп салынған тігін жіптері
5508 10 900 0
177.
Синтетикалық талшықтардан жасалған (тігін жіптерінен басқа), бөлшек сауда үшін өлшеніп салынбаған жіп/ құрамының 85% салм. немесе одан астамы синтетикалық талшықтардан тұратын өзге жіп / көп бұралған (бұралған) немесе бір бұралған жіп
5509 42 000 0
178.
Синтетикалық талшықтардан жасалған (тігін жіптерінен басқа), бөлшек сауда үшін өлшеніп салынбаған жіп/ полиэфирлік талшықтардан жасалған / негізінен немесе жасанды талшықтармен ғана араласқан өзге жіп
5509 51 000 0
179.
Синтетикалық талшықтардан жасалған (тігін жіптерінен басқа), бөлшек сауда үшін өлшеніп салынбаған жіп/ полиэфирлік талшықтардан жасалған өзге / өзге жіп
5509 59 000 0
180.
Синтетикалық талшықтардан жасалған (тігін жіптерінен басқа), бөлшек сауда үшін өлшеніп салынбаған жіп/ акрил немесе модакрил талшықтардан жасалған өзге жіп / негізінен жүнмен немесе жануарлардың биязы жүнімен араласқан жіп
5509 61 000 0
181.
Синтетикалық талшықтардан жасалған (тігін жіптерінен басқа), бөлшек сауда үшін өлшеніп салынбаған жіп /акрил немесе модакрил талшықтардан жасалған өзге / өзге жіп

5401 20 100 0
164.
Нитки швейные из искусственных нитей, расфасованные для розничной продажи
5401 20 900 0
165.
Нити высокой прочности нейлоновые или из других полиамидов, текстурированные или нетекстурированные, из арамидов
5402 11 000 0
166.
Нити прочие одиночные, с круткой более 50 кр/м, полиэфирные
5402 52 000 0
167.
Мононити синтетические линейной плотности 67 дтекс или более и с размером поперечного сечения не более 1 мм; плоские и аналогичные нити (например, искусственная соломка) из синтетических текстильных материалов с шириной не более 5 мм / мононити / эластомерные
5404 11 000 0
168.
Мононити полипропиленовые
5404 90 100 0
169.
Нити комплексные химические
(кроме швейных ниток), расфасованные для розничной продажи
5406 00 000 0
170.
Ткань полипропиленовая
5407 20 110 0
171.
Ткани из синтетических комплексных нитей, включая ткани, изготавливаемые из материалов товарной позиции 5404 / ткани прочие / окрашенные
5407 92 000 0
172.
Синтепух
5502 10 000 0
173.
Волокна синтетические, не подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения, полиэфирные
5503 20 000 0
174.
Прочие волокна синтетические, не подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения
5503 90 000 0
175.
Нитки швейные из химических синтетических волокон, расфасованные для розничной продажи
из 5508 10
176.
Нитки швейные из химических волокон, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи / из синтетических волокон / расфасованные для розничной продажи
5508 10 900 0
177.
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи / пряжа прочая, содержащая 85 мас.% или более синтетических волокон / многокруточная (крученая) или однокруточная пряжа
5509 42 000 0
178.
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи / пряжа прочая из полиэфирных волокон / смешанная в основном или исключительно с искусственными волокнами
5509 51 000 0
179.
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи / пряжа прочая из полиэфирных волокон / прочая
5509 59 000 0
180.
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи / пряжа прочая из акриловых или модакриловых волокон / смешанная в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных
5509 61 000 0
181.
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи / пряжа прочая из акриловых или модакриловых волокон / прочая

5509 69 000 0
182.
Синтетикалық талшықтардан жасалған, құрамының салмағы 85% және одан астамы полиэфирлік талшықтар тұратын, өзге де басылған маталар
5512 19 100 0
183.
Құрамының салмағы 85% синтетикалық талшықтардан немесе одан астам полиэфир талшықтардан тұратын, өзге маталар
5512 19 900 0
184.
Құрамының салмағы 85% азы осы синтетикалық талшықтардан тұратын, негізінен немесе мақта талшықтарымен ғана араласқан, беткі тығыздығы 170 г/м2-ден аспайтын / ағартылған немесе ағартылмаған / полиэфир талшықтарынан, жаймалық өрімді / ені 165 см немесе одан аз маталар
5513 11 200 0
185.
Құрамының салмағы 85% азы осы синтетикалық талшықтардан тұратын, негізінен немесе мақта талшықтарымен ғана араласқан, беткі тығыздығы 170 г/м2-ден астам / басылған маталар / полиэфир талшықтарынан жасалған маталар, өзге де
5514 43 000 0
186.
Негізінен немесе вискоза талшықтарымен ғана араласқан полиэфир талшықтардан жасалған өзге де маталар
5515 11 900 9
187.
Синтетикалық талшықтардан тұратын өзге де/ полиэфир талшықтардан /негізінен немесе жүнмен немесе жануарлардың биязы жүнімен ғана араласқан / негізінен немесе кардтық таралған жүнмен немесе жануарлардың биязы жүнімен (аппаратпен иіру) ғана араласқан / өзге де мата
5515 13 190 0
188.
Өзге де синтетикалық талшықтардан жасалған маталар / өзге де / негізінен немесе химиялық жіптермен ғана араласқан, өзге де маталар
5515 91 900 0
189.
Спанбонд
5601 22 900 0
190.
Өңделген немесе өңделмеген, жабулы, қатырмаланған немесе қатырмаланбаған, химикалық жіптерден жасалған, беткі тығыздығы 25 г/м2-ден асатын, бірақ 70 г/м2-ден аспайтын беймата материалдар
5603 12 100 0
191.
Өңделген немесе өңделмеген, жабулы немесес жабусыз, қатырмаланған немесе қатырмаланбаған / химикалық жіптерден жасалған / беткі тығыздығы 25 г/м2-ден асатын, бірақ 70 г/м2-ден аспайтын/ өзге де беймата материалдар
5603 12 900 0
192.
Өңделген немесе өңделмеген, жабусыз, қатырмаланған немесе қатырмаланбаған, химикалық жіптерден жасалған, беткі тығыздығы 75 г/м2-ден асатын, бірақ 150 г/м2-ден аспайтын беймата материалдар
5603 13 900 0
193.
Өңделген немесе өңделмеген, жабулы немесе жабусыз, қатырмаланған немесе қатырмаланбаған / химикалық жіптерден жасалған / беткі тығыздығы 150 г/м2-ден астам, өзге де беймата материалдар
5603 14 900 0
194.
Өңделген немесе өңделмеген, жабулы немесе жабусыз, қатырмаланған немесе қатырмаланбаған / өзге де / беткі тығыздығы 70 г/м2-ден астам, 150 г/м2-ден аспайтын / өзге де беймата материалдар
5603 93 900 0
195.
Өңделген немесе өңделмеген, жабусыз, қатырмаланған немесе қатырмаланбаған, өзге де, беткі тығыздығы 150 г/м2-ден астам беймата материалдар

5509 69 000 0
182.
Ткани из синтетических волокон, содержащие 85 мас.% или более полиэфирных волокон, прочие, напечатанные
5512 19 100 0
183.
Ткани из синтетических волокон, содержащие 85 мас.% или более полиэфирных волокон, прочие
5512 19 900 0
184.
Ткани из синтетических волокон, содержащие менее 85 мас.% этих волокон, смешанные в основном или исключительно с хлопковыми волокнами, имеющие поверхностную плотность не более 170 г/м² / неотбеленные или отбеленные / из полиэфирных волокон, полотняного переплетения / шириной 165 см или менее
5513 11 200 0
185.
Ткани из синтетических волокон, содержащие менее 85 мас.% этих волокон, смешанные в основном или исключительно с хлопковыми волокнами, имеющие поверхностную плотность более 170 г/м² / напечатанные / ткани из полиэфирных волокон прочие
5514 43 000 0
186.
Прочие ткани из полиэфирных волокон, смешанные в основном или исключительно с вискозными волокнами
5515 11 900 9
187.
Ткани из синтетических волокон прочие / из полиэфирных волокон / смешанные в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных / смешанные в основном или исключительно с подвергнутыми кардочесанию шерстью или тонким волосом животных (аппаратное прядение) / прочие
5515 13 190 0
188.
Ткани из синтетических волокон прочие / ткани прочие / смешанные в основном или исключительно с химическими нитями / прочие
5515 91 900 0
189.
Спанбонд
5601 22 900 0
190.
Нетканые материалы, пропитанные или непропитанные, с покрытием, дублированные или недублированные, из химических нитей, с поверхностной плотностью более 25 г/м2, но не более 70 г/м2
5603 12 100 0
191.
Нетканые материалы, пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, дублированные или недублированные / из химических нитей / с поверхностной плотностью более 25 г/м², но не более 70 г/м² / прочие
5603 12 900 0
192.
Нетканые материалы, пропитанные или непропитанные,без покрытия, дублированные или недублированные, из химических нитей, с поверхностной плотностью более 70 г/м, но не более 150 г/м
5603 13 900 0
193.
Нетканые материалы, пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, дублированные или недублированные / из химических нитей / с поверхностной плотностью более 150 г/м² / прочие
5603 14 900 0
194.
Нетканые материалы, пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, дублированные или недублированные / прочие / с поверхностной плотностью более 70 г/м², но не более 150 г/м² / прочие
5603 93 900 0
195.
Нетканые материалы, пропитанные или непропитанные, без покрытия, дублированные или недублированные, прочие, с поверхностной плотностью более 150 г/м2

5603 94 900 0
196.
Тоқыма жабуы бар резеңке жіп және бау; 5404 немесе 5405-тауар позициясының өңделген, жабулы немесе қапталған немесе резеңкеден немесе пластмассадан жасалған қабығы бар тоқыма жіптер, тегіс және ұқсас жіптер / тоқыма жабулы резеңке жіп және бау
5604 10 000 0
197.
Мата қаптамасы бар резеңке жіптер мен шнурлар; 5404 немесе 5405 тауар позицияларындағы тегіс және соған ұқсас тоқыма жіптер, резеңке немесе пластмасса сіңдірілген, қапталған немесе қабықпен қапталған
5604 90 900 0
198.
5404 немесе 5405-тауар позициясының тоқыма жібі немесе тегіс немесе ұқсас жіп болып табылатын, жіп, жолақ немесе таспа немесе ұнтақ түріндегі металмен біріктірілген немесе металмен жабылған металдандырылған, оқа жіпті немесе оқа жіпсіз жіп
5605 00 000 0
199.
Шпагат ПП
5607 41 000 0
200.
Өрілген немесе өрілмеген немесе өрілмеген және орамды немесе орамсыз және өңделген немесе өңделмеген, жабулы немесе жабусыз, резеңкеден немесе пластмассадан жасалған қабықтағы немесе қабықсыз, өзге де синтетикалық талшықтардан жасалған жіп арқандар, жіптер, арқандар, және тростар
5607 50 900 0
201.
Велкро (тоқыма бекіткіші)
5806 10 000 0, 5806 20 000 0
202.
5807-тауар позициясы бұйымдарынан басқа, құрамының салмағы 5% немесе одан астамы эластомерлік немесе резеңке жіптерден тұратын өзге де енсіз маталар
5806 20 000 0
203.
5807-тауар позициясындағы бұйымдардан басқа енсіз маталар; дәлдеусіз, желіммен (болдюк) бекітілген енсіз маталар
5806 31 000 0
204.
5807-тауар позициясындағы бұйымдардан басқа енсіз маталар; дәлдеусіз, желіммен (болдюк) бекітілген енсіз маталар / өзге маталар / химиялық жіптерден жасалған / мата жиекті
5806 32 100 0
205.
5807-тауар позициясындағы бұйымдардан басқа енсіз маталар; дәлдеусіз, желіммен (болдюк) бекітілген енсіз маталар / өзге маталар / химиялық жіптерден жасалған / өзге де
5806 32 900 0
206.
5807-тауар позициясындағы бұйымдардан басқа енсіз маталар; дәлдеусіз, желіммен (болдюк) бекітілген енсіз маталар / өзге / өзге де тоқыма материалдардан жасалған маталар
5806 39 000 0
207.
Тоқыма материалдарынан жасалған, қиық, таспа түрінде немесе пішіні мен мөлшеріне қарай кесілген, бірақ тігілмеген / тоқылған / тоқыма жазулары бар ярлыктар, эмблемалар, ұқсас бұйымдар
5807 10 100 0
208.
Тоқыма материалдардан жасалған, қиық, таспа түрінде немесе пішіні мен мөлшеріне қарай кесілген, бірақ тігілмеген / тоқылған / өзге де ярлыктар, эмблемалар, ұқсас бұйымдар
5807 10 900 0
209.
Тоқыма материалдарынан жасалған, қиық, таспа түрінде немесе пішіні мен мөлшеріне қарай кесілген, бірақ тігілмеген / өзге де ярлыктар, эмблемалар, ұқсас бұйымдар

5603 94 900 0
196.
Резиновые нить и шнур, с текстильным покрытием; текстильные нити, плоские и аналогичные нити товарной позиции 5404 или 5405, пропитанные, с покрытием или имеющие оболочку из резины или пластмассы / резиновые нить и шнур, с текстильным покрытием
5604 10 000 0
197.
Резиновые нить и шнур, с текстильным покрытием; текстильные нити, плоские и аналогичные нити товарной позиции 5404 или 5405, пропитанные, с покрытием или имеющие оболочку из резины или пластмассы, прочие
5604 90 900 0
198.
Нить металлизированная, позументная или непозументная, являющаяся текстильной нитью или плоской или аналогичной нитью товарной позиции 5404 или 5405, комбинированной с металлом в виде нити, полосы или ленты или порошка, или покрытая металлом
5605 00 000 0
199.
Шпагат ПП
5607 41 000 0
200.
Бечевки , веревки, канаты и тросы, плетеные или неплетеные, или в оплетке или без оплетки и пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, в оболочке или без оболочки из резины или пластмассы, из прочих синтетических волокон
5607 50 900 0
201.
Велькро (текстильная застҰжка)
5806 10 000 0, 5806 20 000 0
202.
Узкие ткани, кроме изделий товарной позиции 5807, прочие, содержащие 5 мас.% или более эластомерных или резиновых нитей
5806 20 000 0
203.
Узкие ткани, кроме изделий товарной позиции 5807; узкие ткани безуточные, скрепленные склеиванием (болдюк) / ткани
5806 31 000 0
204.
Узкие ткани, кроме изделий товарной позиции 5807; узкие ткани безуточные, скрепленные склеиванием (болдюк) / ткани прочие / из химических нитей / с тканой кромкой
5806 32 100 0
205.
Узкие ткани, кроме изделий товарной позиции 5807; узкие ткани безуточные, скрепленные склеиванием (болдюк) / ткани прочие / из химических нитей / прочие
5806 32 900 0
206.
Узкие ткани, кроме изделий товарной позиции 5807; узкие ткани безуточные, скрепленные склеиванием (болдюк) / ткани прочие / из прочих текстильных материалов
5806 39 000 0
207.
Ярлыки, эмблемы и аналогичные изделия из текстильных материалов, в кусках, в лентах или выкроенные по форме или размеру, но не вышитые / тканые / с ткаными надписями
5807 10 100 0
208.
Ярлыки, эмблемы и аналогичные изделия из текстильных материалов, в кусках, в лентах или выкроенные по форме или размеру, но не вышитые / тканые / прочие
5807 10 900 0
209.
Ярлыки, эмблемы и аналогичные изделия из текстильных материалов, в кусках, в лентах или выкроенные по форме или размеру, но не вышитые / прочие / прочие

5807 90 900 0
210.
Қиықтардан өрілген ызба; машинамен немесе қолмен тоқылған тоқымадан басқа өңдеу материалдары; шашақтар, бумашашақтар және ұқсас бұйымдар/ қиықтардан өрілген ызба
5808 10 000 0
211.
Қиықтардан өрілген ызба; машинамен немесе қолмен тоқылған тоқымадан басқа өңдеу материалдары; шашақтар, бумашашақтар және ұқсас / өзге бұйымдар
5808 90 000 0
212.
Өзге тоқыма материалдарынан жасалған, өзге де кестелер
5810 99 900 0
213.
Калька, сурет салуға арналған астарланған холст; шляпалардың тіректеріне арналған арқау және басқа да қатты тоқыма материалдар, өзге де
5901 90 000 0
214.
5902-тауар позициясын қоспағанда, поливинилхлорид сіңдірілген тоқыма материалдар
5903 10 -нан
215.
Тор мата
5903 10 900 9
216.
5902-тауар позициясының материалдарынан басқа, поливинилхлорид жабынды немесе пластмассамен қатырмаланған өзге де тоқыма материалдар
5903 10 900 9
217.
Жасанды былғары
5903 20 900 0
218.
5902 тауар позициясының материалдарынан басқа, полиуретан жабынды немесе пластмассамен қатырмаланған тоқыма материалдар
5903 20 900 0
219.
Өңделген, целлюлоза немесе басқа пластмасса заттармен, беткі жағын құрайтын тоқыма материалмен жабулы немесе қатырмаланған тоқыма материалдар
5903 90 910 0
220.
5902-тауар позициясының материалдарынан басқа, пластмасса заттармен жабулы немесе қатырмаланған өзге де тоқыма материалдар
5903 90 990 0
221.
Басқаша тәсілмен өңделген немесе жабулы тоқыма материалдар; театрлық декорациялар, суретшілер студиясы үшін фондық суреттер болып табылатын сурет салынған жайғақтар немесе ұқсас материалдар
5907 00 000 0
222.
Ұзын түкті, трикотаж, машинамен немесе қолмен тоқылған жайма
6001 10 000 0
223.
Түкті, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, өзге де тоқыма материалдардан жасалған, өзге де жайма
6001 99 000 0
224.
Машинамен немесе қолмен тоқылған, ені 30 см-ден аспайтын, салмағы 5% немесе одан астам эластомер жіптерден тұратын, бірақ 6001-тауар позициясының жаймаларынан басқа, құрамында резеңке жіптер болмайтын трикотаж жайма
6002 40 000 0
225.
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де / мақта-мата жіптен / боялған трикотаж жаймалар
6006 22 000 0
226.
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де синтетикалық жіптен / ағартылмаған немесе ағартылған / өзге де жаймалар
6006 31 900 0
227.
Машинамен немесе қолмен тоқылған, синтетикалық жіптен, боялған өзге де трикотаж жаймалар
6006 32 900 0
228.
Машинамен немесе қолмен тоқылған, өзге де трикотаж жаймалар
6006 90 000 0
229.
Химиялық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаждан жасалған өзге де киім заттары
6114 30 000 0
230.
Киім пішуді қоса алғанда киізден немесе фетрден жасалған, өзге де дайын бұйымдар,

5807 90 900 0
210.
Тесьма плетеная в куске; отделочные материалы без вышивки в куске, кроме трикотажных машинного или ручного вязания; кисточки, помпоны и аналогичные изделия / тесьма плетеная в куске
5808 10 000 0
211.
Тесьма плетеная в куске; отделочные материалы без вышивки в куске, кроме трикотажных машинного или ручного вязания; кисточки, помпоны и аналогичные изделия, прочие
5808 90 000 0
212.
Вышивки из прочих текстильных материалов, прочие
5810 99 900 0
213.
Калька, загрунтованный холст для живописи; бортовка и аналогичные жесткие текстильные материалы для каркасов шляп, прочие
5901 90 000 0
214.
Текстильные материалы, кроме товарной позиции 5902, пропитанные поливинилхлоридом
из 5903 10
215.
Ткань сетка
5903 10 900 9
216.
Прочие текстильные материалы, с покрытием поливинилхлоридом или дублированные пластмассами, кроме материалов товарной позиции 5902
5903 10 900 9
217.
Кожзаменитель
5903 20 900 0
218.
Текстильные материалы с полиуретановым покрытием или дублированные пластмассами, кроме материалов товарной позиции 5902
5903 20 900 0
219.
Текстильные материалы, пропитанные, с покрытием или дублированные производными целлюлозы или другими пластмассами, с текстильным материалом, образующим лицевую сторону
5903 90 910 0
220.
Прочие текстильные материалы с покрытием или дублированные пластмассами, кроме материалов товарной позиции 5902
5903 90 990 0
221.
Текстильные материалы, иным способом пропитанные или покрытые; расписанные холсты, являющиеся театральными
декорациями, задниками для художественных студий, или аналогичные
5907 00 000 0
222.
Длинноворсовое полотно, трикотажное, машинного или ручного вязания
6001 10 000 0
223.
Ворсовые полотна, трикотажные машинного или ручного вязания, из прочих текстильных материалов, прочие
6001 99 000 0
224.
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более 30 см, содержащие 5 мас.% или более эластомерных нитей, но не содержащие резиновых нитей, кроме полотен товарной позиции 6001
6002 40 000 0
225.
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие / из хлопчатобумажной пряжи / окрашенные
6006 22 000 0
226.
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие / из синтетических нитей / неотбеленные или отбеленные / прочие
6006 31 900 0
227.
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания, из синтетических нитей, окрашенные, прочие
6006 32 900 0
228.
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания, прочие
6006 90 000 0
229.
Предметы одежды прочие, трикотажные из химических нитей, машинного или ручного вязания
6114 30 000 0
230.
Готовые изделия, включая выкройки одежды, из войлока или фетра, прочие

6307 90 910 0
231.
Киізден немесе фетрден жасалған, қалыпталмаған, жиексіз шляпа қалыптары, шляпа дайындамалары және қалпақтар; киізден немесе фетрден жасалған жалпақ және цилиндрлік дайындамалар (бойлық тіліктіні қоса алғанда)
6501 00 000 0
232.
Бас киімдерге арналған таспалар, астарлар, қаптар, негіздер, тіректер, қалқаншалар және байлаулар
6507 00 000 0
233.
Тегістеу дискісі
6805 20 000 0
234.
Минералды мақта субстраты Belagro мат
6806 10 000 1
235.
Минералды мақта субстраты Belagro текше
6806 10 000 1
236.
Шлак мақтасы, минералды силикатты мақта және ұқсас минералды мақталар: қабатталған вермикулит, кеңейтілген саздар, көбіктендірілген шлак және ұқсас кеңейтілген минералды өнімдер; жылу оқшаулағыш, дыбыс оқшаулағыш немесе дыбыс сіңіргіш минералды материалдардан жасалған қоспалар мен бұйымдар, бірақ 6811 немесе 6812 тауар позицияларына не 69 топқа кіретін бұйымдардан басқа, өзгеде бұйымдар
6806 90 000 0
237.
Агломерацияланған немесе регенерацияланған слюдадан жасалған, оған негізделген немесе онсыз пластиналар, парақтар мен таспалар
6814 10 000 0
238.
Ровингтер
7019 12 000 0
239.
Шыны талшықты таспалар (шыны жүнді қоса алғанда)
7019 13 000 1
240.
Өзге де иірілген жіп, таспалар, өзгелері
7019 13 000 9
241.
Механикалық бекітілген материалдар, өзгелері
7019 69 000 9
242.
Өзге де шыны талшық (шыны жүнді қоса алғанда) және одан жасалған бұйымдар (мысалы, иірілген жіп, ровингтер, маталар)
7019 90 009 9
243.
Феррохром құрамында салмағы 0,05% асатын, бірақ салмағы 0,5% аспайтын көміртегі
7202 49 500 0
244.
Феррохром құрамында салмағы 0,5% асатын, бірақ салмағы 4% аспайтын көміртегі
7202 49 900 0
245.
Құм атуға арналған металл гранула
7205 10 000 0
246.
Үздіксіз құю арқылы илектелген немесе алынған темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған жартылай фабрикаттар
7207 20 520 0
247.
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабыны жоқ, қалыңдығы 3 мм немесе одан да көп, бірақ 4,75 мм-ден кем жалпақ илем
7208 38 000 0
248.
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, плакацияланбаған, гальваникалық немесе басқа жабыны жоқ / орамдарда емес, ыстық илектеуден басқа, одан әрі өңдеусіз, өзге де / қалыңдығы 3 мм немесе одан да көп, бірақ 4,75 мм / өзге де
7208 53 900 0
249.
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суықтай күйінде Сығылған), плакаланбаған, гальваникалық немесе басқа жабыны жоқ / орамдарда емес, одан әрі өңдеусіз, суық илектеуден (суықтай күйінде сығымдаудан) басқа / қалыңдығы 0,5 мм немесе одан да көп, бірақ 1 мм / өзгелері аспайтын тегіс илемдеу / өзге де

6307 90 910 0
231.
Шляпные формы, шляпные
заготовки и колпаки из войлока или фетра, неформованные, без полей; плоские и цилиндрические
заготовки (включая с продольным разрезом) из войлока или фетра
6501 00 000 0
232.
Ленты, подкладки, чехлы, основы, каркасы, козырьки и завязки для головных уборов
6507 00 000 0
233.
Диск шлифовальный
6805 20 000 0
234.
Субстрат минералватный Belagro мат
6806 10 000 1
235.
Субстрат минералватный Belagro кубик
6806 10 000 1
236.
Шлаковата, минеральная силикатная вата и аналогичные минеральные ваты; вермикулит расслоенный, глины вспученные, шлак вспененный и аналогичные вспученные минеральные продукты; смеси и изделия из теплоизоляционных, звукоизоляционных или звукопоглощающих минеральных материалов, кроме изделий товарной позиции 6811 или 6812 или группы 69, прочие
6806 90 000 0
237.
Пластины, листы и ленты из агломерированной или регенерированной слюды, на основе или без нее
6814 10 000 0
238.
Ровинги
7019 12 000 0
239.
Ленты из стекловолокна (включая стекловату)
7019 13 000 1
240.
Прочая пряжа, ленты, прочие
7019 13 000 9
241.
Материалы, скрепленные механически, прочие
7019 69 000 9
242.
Прочие стекловолокно (включая стекловату) и изделия из него (например, пряжа, ровинги, ткани)
7019 90 009 9
243.
Феррохром содержащий более 0,05 мас.%, но не более 0,5 мас.% углерода
7202 49 500 0
244.
Феррохром содержащий более 0,5 мас.%, но не более 4 мас.% углерода
7202 49 900 0
245.
Гранула металлическая для пескоструя
7205 10 000 0
246.
Полуфабрикаты из железа или нелегированной стали, катаные или полученные непрерывным литьем
7207 20 520 0
247.
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия, толщиной 3 мм или более, но менее 4,75 мм
7208 38 000 0
248.
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия / не в рулонах, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, прочий / толщиной 3 мм или более, но менее 4,75 мм / прочий
7208 53 900 0
249.
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия / не в рулонах, без дальнейшей обработки, кроме холодной прокатки (обжатия в холодном состоянии) / толщиной 0,5 мм или более, но не более 1 мм / прочий

7209 27 900 9
250.
Ені 600 мм немесе одан көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа жабыны бар / өзге тәсілмен мырышталған / өзге де / өзге де жалпақ илем
7210 49 000 9
251.
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа жабыны бар, электролиттік мырышталған жалпақ илек
7212 20 000 0
252.
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа жабыны бар, өзге тәсілмен мырышталған жалпақ илем
7212 30 000 0
253.
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа жабыны бар, боялған, лакталған немесе пластмассамен қапталған, өзге де жалпақ илем
7212 40 800 0
254.
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған бұрыштар, фасонды және арнайы профильдер / бұрыштар, фасонды және арнайы профильдер, одан әрі өңдеусіз, ыстық илемдеуден, ыстық сүйреуден немесе экструдтаудан басқа, өзге де
7216 50 990 0
255.
Максималды көлденең өлшемі 0,8 мм немесе одан жоғары мырышталған темір немесе легирленбеген болат сым
7217 20 300 0
256.
Құрамында салмағы 0,25% мырышталған темір немесе легирленбеген болат сым немесе одан көп, бірақ салмағы 0,6% кем көміртегі
7217 20 500 0
257.
Құрамында салмағы 0,6% мырышталған темір немесе легирленбеген болат сым немесе одан көп көміртегі
7217 20 900 0
258.
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған, құрамында салмағы 0,25% кем көміртегі бар сым
7217 90 200 0
259.
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған, құрамында салмағы 0,25% немесе көп, бірақ салмағы 0,6%-дан кем көміртегі бар сым
7217 90 500 0
260.
Ені 600 мм немесе одан асатын, қалыңдығы 10 мм-ден асатын, коррозияға төзімді болаттан жасалған басқа да жалпақ прокат, өзге де
7219 21 100 9
261.
Ені 600 мм немесе одан асатын, қалыңдығы 1 мм-ден асатын, бірақ 3 мм-ден кем, өзге де коррозияға төзімді болаттан жасалған жалпақ илем
7219 33 100 9
262.
Ені 600 мм немесе одан көп, қалыңдығы 0,5 мм немесе одан көп, бірақ 1 мм-ден аспайтын коррозияға төзімді болаттан жасалған жалпақ илем
7219 34 000 0
263.
Ені 600 мм-ден кем, қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп коррозияға төзімді болаттан жасалған жалпақ прокат
7220 11 000 0
264.
Ені 600 мм-ден кем, қалыңдығы 0,35 мм-ден аспайтын, құрамында салмағы 2,5% мас болатын коррозияға төзімді болаттан жасалған жалпақ илем немесе одан көп никель, өзге де
7220 20 810 9
265.
Диаметрі 25 мм немесе одан көп, бірақ 80 мм-ден аз, құрамында салмағы 2,5% болатын суық күйдегі деформациядан немесе әрлеуден басқа, одан әрі өңдеусіз шыбықтар немесе одан көп никель

7209 27 900 9
250.
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием / оцинкованный иным способом / прочий
7210 49 000 9
251.
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, плакированный, с гальваническим или другим покрытием, электролитически оцинкованный
7212 20 000 0
252.
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, плакированный, с гальваническим или другим покрытием, оцинкованный иным способом
7212 30 000 0
253.
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, плакированный, с гальваническим или другим покрытием, окрашенный, лакированный или покрытый пластмассой, прочий
7212 40 800 0
254.
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали / уголки, фасонные и специальные профили, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, прочие / прочие / прочие
7216 50 990 0
255.
Проволока из железа или нелегированной стали, оцинкованная с максимальным поперечным размером 0,8 мм или более
7217 20 300 0
256.
Проволока из железа или нелегированной стали, оцинкованная, содержащая 0,25 мас.% или более, но менее 0,6 мас.% углерода
7217 20 500 0
257.
Проволока из железа или нелегированной стали, оцинкованная, содержащая 0,6 мас.% или более углерода
7217 20 900 0
258.
Проволока из железа или нелегированной стали, содержащая менее 0,25 мас.% углерода
7217 90 200 0
259.
Проволока из железа или нелегированной стали, содержащая 0,25 мас.% или более, но менее 0,6 мас.% углерода
7217 90 500 0
260.
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, шириной 600 мм или более, толщиной более 10 мм, прочий
7219 21 100 9
261.
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, шириной 600 мм или более, толщиной более 1 мм, но менее 3 мм, прочий
7219 33 100 9
262.
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, шириной 600 мм или более, толщиной 0,5 мм или более, но не более 1 мм
7219 34 000 0
263.
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, шириной менее 600 мм, толщиной 4,75 мм или более
7220 11 000 0
264.
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, шириной менее 600 мм, толщиной не более 0,35 мм, содержащий 2,5 мас.% или более никеля, прочий
7220 20 810 9
265.
Прутки, без дальнейшей обработки, кроме холодной деформации или отделки в холодном состоянии диаметром 25 мм или более, но менее 80 мм, содержащие 2,5 мас.% или более никеля

7222 20 210 0
266.
Легирленген болаттың басқа түрлерінен, ені 600 мм немесе одан да көп / кремнийлі электротехникалық болаттан / бағдарланған дәнмен текстураланған жалпақ илемдеу
7225 11 000 0
267.
Легирленген Болаттың басқа түрлерінен, ені 600 мм-ден аз / кремнийлі электротехникалық болаттан / бағдарланған дәнмен текстураланған жалпақ илемдеу
7226 11 000 0
268.
Легирленген болаттардың басқа түрлерінен жасалған, ені 600 мм-ден кем, қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп жалпақ прокат
7226 91 910 0
269.
Диаметрі 80 мм немесе одан да көп ыстық илемдеуден, ыстық сүйреуден немесе дөңгелек қиманы экструдтаудан басқа, одан әрі өңдеусіз өзге де шыбықтар
7228 30 410 0
270.
Ыстық илемдеуден, ыстық сүйреуден немесе дөңгелек қиманы экструдтаудан басқа, одан әрі өңдеусіз өзге де шыбықтар, өзге де
7228 30 490 0
271.
Легирленген болаттардың басқа түрлерінен жасалған сым, өзге де
7229 90 900 0
272.
Шойын құюдан жасалған қуыс құбырлар, түтіктер және профильдер, өзге де
7303 00 900 0
273.
Сыртқы диаметрі 406,4 мм аспайтын мұнай немесе газ құбырларына арналған құбырлар
7304 11 000 5
274.
Қуыс, жіксіз, қара металдардан (шойын құюдан басқа) жасалған құбырлар, түтіктер және профильдер, өзге де
7304 19 100 9
275.
Коррозияға төзімді болаттан жасалған дөңгелек көлденең қимасы қара металдардан (шойын құюдан басқа) жасалған қуыс, жіксіз құбырлар, түтіктер және профильдер, өзге де
7304 41 000 8
276.
Сыртқы диаметрі 168,3 мм аспайтын қара металдардан (шойын құюдан басқа) жасалған қуыс, жіксіз құбырлар, түтіктер мен профильдер
7304 49 930 9
277.
Қуыс, жіксіз, қара металдардан (шойын құюдан басқа) жасалған құбырлар, түтіктер және профильдер, өзге де
7304 90 000 9
278.
Құбырларға немесе құбырларға арналған фитингтер (мысалы, қосылыстар, тізе, қадалар), қара металдардан / өзгелері, коррозияға төзімді болаттан / фланецтер / өзге де
7307 21 000 9
279.
Өзге де фланецтер
7307 21 000 9
280.
Өзге де жіппен жабдықталған фланецтер
7307 29 100 8
281.
Фланецтер
7307 91 000 0
282.
Максималды сыртқы диаметрі 609,6 мм-ден асатын жіптермен жабдықталған фланецтер
7307 99 100 0
283.
Бұралған сым, кабельдер мен арқандар, өзге де
7312 10 200 9
284.
Максималды көлденең қимасы бар бұралған сым, кабельдер мен арқандар: 3 мм-ден аспайды, өзге де
7312 10 410 9
285.
Жабыны жоқ немесе көлденең қимасының ең жоғары мөлшерімен тек мырышталған арқандар мен арқандар (жабық конструкциялы арқандарды қоса алғанда), өзге де
7312 10 810 8
286.
Маталар, торлар, торлар және қоршаулар, өзге де
7314 49 000 0
287.
Өзге де тізбектер
7315 89 000 0
288.
Қара металдардан жасалған бұрандалар, болттар, жаңғақтар, глухари, бұрандалы ілгектер, тойтармалар, кілттер, шплинттер, шайбалар (серіппелерді қоса алғанда) және ұқсас бұйымдар

7222 20 210 0
266.
Прокат плоский из других видов легированных сталей, шириной 600 мм или более / из кремнистой электротехнической стали / текстурированной с ориентированным зерном
7225 11 000 0
267.
Прокат плоский из других видов легированных сталей, шириной менее 600 мм / из кремнистой электротехнической стали / текстурированной с ориентированным зерном
7226 11 000 0
268.
Прокат плоский из других видов легированных сталей, шириной менее 600 мм толщиной 4,75 мм или более
7226 91 910 0
269.
Прутки прочие, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования круглого сечения, диаметром 80 мм или более
7228 30 410 0
270.
Прутки прочие, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования круглого сечения, прочие
7228 30 490 0
271.
Проволока из других видов легированных сталей, прочие
7229 90 900 0
272.
Трубы, трубки и профили полые, из чугунного литья, прочие
7303 00 900 0
273.
Трубы для нефте- или газопроводов наружным диаметром не более 406,4 мм
7304 11 000 5
274.
Трубы, трубки и профили полые, бесшовные, из черных металлов (кроме чугунного литья), прочие
7304 19 100 9
275.
Трубы, трубки и профили полые, бесшовные, из черных металлов (кроме чугунного литья) круглого поперечного сечения из коррозионностойкой стали, прочие
7304 41 000 8
276.
Трубы, трубки и профили полые, бесшовные, из черных металлов (кроме чугунного литья) наружным диаметром не более 168,3 мм
7304 49 930 9
277.
Трубы, трубки и профили полые, бесшовные, из черных металлов (кроме чугунного литья), прочие
7304 90 000 9
278.
Фитинги для труб или трубок (например, соединения, колена, сгоны), из черных металлов / прочие, из коррозионностойкой стали / фланцы / прочие
7307 21 000 9
279.
Фланцы прочие
7307 21 000 9
280.
Фланцы снабженные резьбой прочие
7307 29 100 8
281.
Фланцы
7307 91 000 0
282.
Фланцы с максимальным наружным диаметром более 609,6 мм снабженные резьбой
7307 99 100 0
283.
Скрученная проволока, тросы и канаты, прочие
7312 10 200 9
284.
Cкрученная проволока, тросы и канаты, с максимальным размером поперечного сечения: не более 3 мм, прочие
7312 10 410 9
285.
Канаты и тросы (включая канаты закрытой конструкции) без покрытия или только оцинкованные, с максимальным размером поперечного сечения, прочие
7312 10 810 8
286.
Ткани, решетки, сетки и ограждения, прочие
7314 49 000 0
287.
Цепи прочие
7315 89 000 0
288.
Винты, болты, гайки, глухари, ввертные крюки, заклепки, шпонки, шплинты, шайбы (включая пружинные) и аналогичные изделия, из черных металлов

7413 00 000 8
314.
Мыстан жасалған өзге де бұйымдар
7419 80 000 0
315.
Қайталама алюминий қорытпаларынан, құймаларда немесе сұйық күйдегі алюминий қорытпалары
7601 20 800 2
316.
Алюминий сым, өзге де
7605 29 000 9
317.
Қалыңдығы 3 мм-ден кем алюминийден жасалған алюминий / тікбұрышты (квадратты қоса алғанда) / плиталар, парақтар, жолақтар немесе таспалар
7606 11 910 0
318.
Қалыңдығы 0,2 мм-ден астам / тікбұрышты (квадратты қоса алғанда) / легирленбеген алюминийден жасалған / өзге де, қалыңдығы 3 мм-ден кем емес, бірақ 6 мм-ден кем алюминий плиталар, табақтар, жолақтар немесе таспалар
7606 11 930 0
319.
Алюминий Фольга (негізсіз немесе қағаздан, картоннан, пластмассадан немесе ұқсас материалдардан жасалған) қалыңдығы (негізді есептемегенде) 0,2 мм-ден аспайтын, илектелген, бірақ одан әрі өңдеусіз, қалыңдығы 0,0046 мм-ден кем
7607 11 190 1
320.
Алюминий Фольга (негізсіз немесе қағаздан, картоннан, пластмассадан немесе ұқсас материалдардан жасалған) қалыңдығы (негізді есептемегенде) 0,2 мм-ден аспайтын, илектелген, бірақ одан әрі өңдеусіз, қалыңдығы 0,0046 мм-ден кем емес, бірақ 0,021 мм-ден кем емес
7607 11 190 9
321.
Алюминий Фольга (негізсіз немесе қағаздан, картоннан, пластмассадан немесе ұқсас материалдардан жасалған) қалыңдығы (негізді есептемегенде) 0,2 мм-ден аспайтын, илектелген, бірақ одан әрі өңдеусіз, қалыңдығы 0,021 мм-ден кем емес, бірақ 0,2 мм-ден аспайтын
7607 11 900 0
322.
Алюминий Фольга (негізсіз немесе қағаздан, картоннан, пластмассадан немесе ұқсас материалдардан жасалған) қалыңдығы (негізді есептемегенде) 0,2 мм-ден аспайтын, илектелген, бірақ негізімен әрі қарай өңдеусіз, қалыңдығы (негізді есептемегенде) 0,021 мм-ден кем емес
7607 20 100 0
323.
Алюминий фольга (негізсіз немесе қағаздан, картоннан, пластмассадан немесе ұқсас материалдардан жасалған) қалыңдығы (негізді есептемегенде) 0,2 мм-ден аспайтын, илектелген, бірақ одан әрі негізбен өңдеусіз, қалыңдығы (негізді есептемегенде) 0,021 мм-ден кем емес, бірақ 0,2 мм-ден аспайтын
7607 20 900 0
324.
Шегелер, түймелер, қапсырмалар (8305 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа), бұрандалар, болттар, жаңғақтар, бұрандалы ілгектер, тойтармалар, кілттер, шплинттер, шайбалар және ұқсас бұйымдар
7616 10 000 0
325.
Өзге де алюминийден жасалған бұйымдар
7616 99 900 8
326.
Шыбықтар, профильдер мен сымдар; құбырлар, түтіктер және құбыр немесе құбыр арматурасы (мысалы, муфталар, тізелер, фланецтер)
7806 00 800 1
327.
Легирленбеген қалайы
8001 10 000 0
328.
Құрамында магний бар салмағы 99,8% кем емес өңделмеген магний
8104 11 000 0
329.
Басқа материалдардан жұмыс бөлігі бар металды тартуға немесе экструдтауға арналған иіргіштер

7413 00 000 8
314.
Изделия из меди прочие
7419 80 000 0
315.
Сплавы алюминиевые из вторичных алюминиевых сплавов, в слитках или в жидком состоянии
7601 20 800 2
316.
Проволока алюминиевая, прочая
7605 29 000 9
317.
Плиты, листы, полосы или ленты алюминиевые / прямоугольные (включая квадратные) / из алюминия нелегированного / прочие, толщиной менее 3 мм
7606 11 910 0
318.
Плиты, листы, полосы или ленты алюминиевые толщиной более 0,2 мм / прямоугольные (включая квадратные) / из алюминия нелегированного / прочие, толщиной / не менее 3 мм, но менее 6 мм
7606 11 930 0
319.
Фольга алюминиевая (без основы или на основе из бумаги, картона, пластмассы или аналогичных материалов) толщиной (не считая основы) не более 0,2 мм, катаная, но без дальнейшей обработки, толщиной менее 0,0046 мм
7607 11 190 1
320.
Фольга алюминиевая (без основы или на основе из бумаги, картона, пластмассы или аналогичных материалов) толщиной (не считая основы) не более 0,2 мм, катаная, но без дальнейшей обработки, толщиной не менее 0,0046 мм, но менее 0,021 мм
7607 11 190 9
321.
Фольга алюминиевая (без основы или на основе из бумаги, картона, пластмассы или аналогичных материалов) толщиной (не считая основы) не более 0,2 мм, катаная, но без дальнейшей обработки, толщиной не менее 0,021 мм, но не более 0,2 мм
7607 11 900 0
322.
Фольга алюминиевая (без основы или на основе из бумаги, картона, пластмассы или аналогичных материалов) толщиной (не считая основы) не более 0,2 мм, катаная, но без дальнейшей обработки с основой, толщиной (не считая основы) менее 0,021 мм
7607 20 100 0
323.
Фольга алюминиевая (без основы или на основе из бумаги, картона, пластмассы или аналогичных материалов) толщиной (не считая основы) не более 0,2 мм, катаная, но без дальнейшей обработки с основой, толщиной (не считая основы) не менее 0,021 мм, но не более 0,2 мм
7607 20 900 0
324.
Гвозди, кнопки, скобы (кроме указанных в товарной позиции 8305), винты, болты, гайки, ввертные крюки, заклепки, шпонки, шплинты, шайбы и аналогичные изделия
7616 10 000 0
325.
Изделия из алюминия прочие
7616 99 900 8
326.
Прутки, профили и проволока; трубы, трубки и фитинги для труб или трубок (например, муфты, колена, фланцы)
7806 00 800 1
327.
Олово нелегированное
8001 10 000 0
328.
Магний необработанный содержащий не менее 99,8 мас.% магния
8104 11 000 0
329.
Фильеры для волочения или экструдирования металла с рабочей частью из других материалов

8207 20 900 0
330.
Металға арналған диск
8207 30 100 0
331.
Таспа араға арналған жаймалар
8208 10 000 0
332.
Жиһаз тұтқасы
8301 30 000 0
333.
Құлып
8301 30 000 0
334.
Өзге де құлыптар
8301 40 900 0
335.
Топсалар
8302 10 000 0
336.
Айқастырма
8302 20 000 0
337.
Ілмек
8302 30 000 9
338.
Креслоға арналған доңғалақ
8302 30 000 9
339.
Жиһаз бекіткіші
8302 42 000 0
340.
Бағыттағыштар
8302 42 000 0
341.
Жиһазға, есіктерге, баспалдақтарға, терезелерге, перделерге, көлік құралдарының салондарында, қайың бұйымдарында, чемодандарда, қораптарда, қораптарда немесе ұқсас бұйымдарда қолданылатын бекітпе арматура, фурнитура және бағалы емес металдардан жасалған ұқсас бұйымдар; бас киімдерге арналған ілгіштер, шляпаларға арналған ілгектер, кронштейндер және бағалы емес металдардан жасалған ұқсас бұйымдар; бекітпелері бар жиһаз дөңгелектері есіктерді жабуға арналған қымбат емес металдардан жасалған автоматты құрылғылар / бекіту арматурасы, фурнитура және өзге де ұқсас бөлшектер / өзге де
8302 49 000 9
342.
Жиһазға арналған қапсырма
8305 20 000 0
343.
Бағалы емес металдардан жасалған, фитингтері бар немесе оларсыз өзге де бағалы емес металдардан жасалған икемді құбырлар, өзгелері
8307 90 000 9
344.
Киім-кешекке немесе киім-кешек заттарына, аяқ киімге, әшекей бұйымдарға, қол сағаттарына, кітаптарға, тенттерге, былғары бұйымдарға, жолға қажетті заттарға немесе ер-тұрманға немесе басқа да дайын бұйымдарға пайдаланылатын бағалы емес металдардан жасалған ілгектер, сақиналар және бекіткіштер
8308 10 000 0
345.
Киім-кешекке немесе киім-кешек заттарына, аяқ киімге, әшекей бұйымдарға, қол сағаттарына, кітаптарға, тенттерге, былғары бұйымдарға, жолға қажетті заттарға немесе ер-тұрманға немесе басқа да дайын бұйымдарға пайдаланылатын бағалы емес металдардан жасалған ілмектер, ілмекті жақтаулар, тоғалар, тоға-ілмектер және ұқсас бұйымдар; бағалы емес металдардан жасалған мойыншақтар мен жылтырақтар, бөліктерін қоса алғанда өзге де
8308 90 000 0
346.
Стационарлық дәнекерлеу
8311 10 000 9
347.
Жартылай автоматпен дәнекерлеу
8311 10 000 9
348.
Дәнекерлеу сымы
8311 20 000 0
349.
Бу немесе басқа да бу өндіретін қазандықтар (сонымен қатар бу өндіре алатын орталықтан жылытуға арналған төмен қысымды су қазандықтарын қоспағанда); қыздырылған су қазандықтары
8402
350.
Өнімділігі сағатына 45 тоннадан астам бу өндіретін су құбырлары қазандықтары, өзге де
8402 11 000 9
351.
Номиналды шығыс қуаты 40 мВт-тан астам су буымен жұмыс істейтін турбиналар және өзге де бу турбиналары
8406 81 000 0
352.
Су буындағы турбиналардың бөліктері және өзге де бу турбиналары
8406 90 000 0

8207 20 900 0
330.
Диск по металлу
8207 30 100 0
331.
Полотна для ленточных пил
8208 10 000 0
332.
Ручка мебельная
8301 30 000 0
333.
Замок
8301 30 000 0
334.
Замки прочие
8301 40 900 0
335.
Шарниры
8302 10 000 0
336.
Крестовина
8302 20 000 0
337.
Петля
8302 30 000 9
338.
Колесо для кресел
8302 30 000 9
339.
Крепление мебельное
8302 42 000 0
340.
Направляющие
8302 42 000 0
341.
Крепежная арматура, фурнитура и аналогичные изделия из недрагоценных металлов, используемые для мебели, дверей, лестниц, окон, штор, в салонах транспортных средств, шорных изделий, чемоданов, ящиков, шкатулок или аналогичных изделий; вешалки для шляп, крючки для шляп, кронштейны и аналогичные изделия из недрагоценных металлов; мебельные колеса с крепежными приспособлениями из недрагоценных металлов; автоматические устройства из недрагоценных металлов для закрывания дверей / крепежная арматура, фурнитура и аналогичные детали прочие / прочие
8302 49 000 9
342.
Скоба мебельная
8305 20 000 0
343.
Трубы гибкие из недрагоценных металлов, с фитингами или без них из прочих недрагоценных металлов, прочие
8307 90 000 9
344.
Крючки, колечки и блочки, из недрагоценных металлов, используемые для одежды или принадлежностей одежды, обуви, ювелирных изделий, наручных часов, книг, тентов, изделий из кожи, дорожных принадлежностей или шорно- седельных изделий или других готовых изделий
8308 10 000 0
345.
Застежки, рамы с застежками, пряжки, пряжки-застежки и аналогичные изделия, из недрагоценных металлов, используемые для одежды или принадлежностей одежды, обуви, ювелирных изделий, наручных часов, книг, тентов, изделий из кожи, дорожных принадлежностей или шорно- седельных изделий или других готовых изделий; бусины и блестки, из недрагоценных металлов, прочие, включая части
8308 90 000 0
346.
Сварка стационарная
8311 10 000 9
347.
Сварка полуавтомат
8311 10 000 9
348.
Проволока сварочная
8311 20 000 0
349.
Котлы паровые или другие паропроизводящие котлы (кроме водяных котлов центрального отопления, способных также производить пар низкого давления); котлы перегретой воды
8402
350.
Котлы водотрубные производительностью более 45 т пара в час, прочие
8402 11 000 9
351.
Турбины на водяном пару и турбины паровые прочие, номинальной выходной мощностью более 40 мвт
8406 81 000 0
352.
Части турбин на водяном пару и турбины паровые прочие
8406 90 000 0

8483 60 800 0
419.
Басқа материалмен ұштастыра отырып немесе металдың екі немесе одан да көп қабаттарынан тұратын қаңылтыр металдан жасалған төсемдер және ұқсас қосқыш элементтер, өзге де
8484 10 000 9
420.
Механикалық тығыздағыштар
8484 20 000 0
421.
Осы топтың басқа жерінде аталмаған немесе енгізілмеген электр қосқыштары, изоляторлары, контактілері, катушкалары немесе басқа да электр бөлшектері жоқ жабдықтың өзге де бөліктері
8487 90 900 0
422.
Электр қозғалтқыштары мен генераторлары (электр генераторлық қондырғылардан басқа) / өзге де көп фазалы айнымалы ток қозғалтқыштары / номиналды шығу қуаты 750 Вт аспайтын / асинхронды
8501 51 000 1
423.
Номиналды шығу қуаты 750 Вт аспайтын көп фазалы айнымалы ток қозғалтқыштары, өзге де
8501 51 000 9
424.
Электр қозғалтқыштары мен генераторлары (электр генераторлық қондырғылардан басқа) / өзге де көп фазалы айнымалы ток қозғалтқыштары / номиналды шығыс қуаты 750 Вт-тан астам, бірақ номиналды шығыс қуаты 750 Вт - тан аспайтын, бірақ 7,5 кВт-тан аспайтын / асинхронды
8501 52 200 1
425.
Айнымалы ток қозғалтқыштары номиналды қуаты 7,5 кВт-тан асатын, бірақ 37 кВт-тан аспайтын көп фазалы
8501 52 300 0
426.
Номиналды шығыс қуаты 75 квт астам, бірақ 375 квт аспайтын көпфазалы айнымалы ток қозғалтқышы, өзге де
8501 53 810 0
427.
Номиналды шығыс қуаты 375 квт астам, бірақ 750 квт аспайтын көпфазалы айнымалы ток қозғалтқышы, өзге де
8501 53 940 0
428.
Номиналды шығыс қуаты 750 квт астам айнымалы ток қозғалтқышы көпфазалы қозғалтқыштар, өзге де
8501 53 990 0
429.
Электр генераторлық қондырғылар және айналмалы электр түрлендіргіштері
8502
430.
Тек қана немесе негізінен 8501 немесе 8502 тауар позициясының машиналарына арналған бөлшектер, өзгелері
8503 00 980 0
431.
Қуаты 1 кВА аспайтын өлшеу трансформаторлары, өзгелері
8504 31 800 7
432.
Статикалық түрлендіргіштер, өзге де
8504 40 300 8
433.
Қуаты 7,5 кВА аспайтын инверторлар
8504 40 850 0
434.
Басқа статикалық түрлендіргіштер
8504 40 910 0
435.
Трансформаторлардың, индуктивтілік катушкаларының және дроссельдердің өзге де бөліктері
8504 90 170 0
436.
Басқа түрлендіргіштер
8504 90 980 0
437.
Тұрақты магниттер және магниттелгеннен кейін тұрақты магниттерге айналдыруға арналған бұйымдар, өзге де
8505 19 900 0
438.
Электромагниттік іліністер, муфталар және тежегіштер
8505 20 000 0
439.
Сепараторлар
8507 90 300 0
440.
Электр аккумуляторларының бөліктері, олар үшін сепараторларды қоса алғанда, тікбұрышты (оның ішінде шаршы) немесе өзге де нысандағы, өзге де
8507 90 800 0
441.
Жарықтандыру немесе көрнекі Дабыл беру аспаптары өзге де
8512 20 000 9
442.
Жинақтаушы (сыйымдылықты) электр су жылытқыштар және батырмалы электр жылытқыштар, өзге де

8483 60 800 0
419.
Прокладки и аналогичные соединительные элементы из листового металла в сочетании с другим материалом или состоящие из двух или более слоев металла, прочие
8484 10 000 9
420.
Механические уплотнения
8484 20 000 0
421.
Части оборудования, не имеющие электрических соединений, изоляторов, контактов, катушек или других электрических деталей, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные, прочие
8487 90 900 0
422.
Двигатели и генераторы электрические (кроме электрогенераторных установок) / двигатели переменного тока многофазные прочие / номинальной выходной мощностью не более 750 Вт / асинхронные
8501 51 000 1
423.
Двигатели переменного тока многофазные номинальной выходной мощностью не более 750 Вт, прочие
8501 51 000 9
424.
Двигатели и генераторы электрические (кроме электрогенераторных установок) / двигатели переменного тока многофазные прочие / номинальной выходной мощностью более 750 Вт, но не более 75 кВт / номинальной выходной мощностью более 750 Вт, но не более 7,5 кВт / асинхронные
8501 52 200 1
425.
Двигатели переменного тока многофазные номинальной выходной мощностью более 7,5 кВт, но не более 37 кВт
8501 52 300 0
426.
Двигатели переменного тока многофазные прочие, номинальной выходной мощностью более 75 квт, но не более 375 квт
8501 53 810 0
427.
Двигатели переменного тока многофазные прочие, номинальной выходной мощностью более 375 квт, но не более 750 квт
8501 53 940 0
428.
Двигатели переменного тока многофазные прочие, номинальной выходной мощностью более 750 квт
8501 53 990 0
429.
Электрогенераторные установки и вращающиеся электрические преобразователи
8502
430.
Части, предназначенные исключительно или в основном для машин товарной позиции 8501 или 8502, прочие
8503 00 980 0
431.
Трансформаторы измерительные, мощностью не более 1 кВА, прочие
8504 31 800 7
432.
Преобразователи статические, прочие
8504 40 300 8
433.
Инверторы, мощностью не более 7,5 кВА
8504 40 850 0
434.
Прочие преобразователи статические
8504 40 910 0
435.
Части трансформаторов, катушек индуктивности и дросселей, прочие
8504 90 170 0
436.
Преобразователей прочие
8504 90 980 0
437.
Магниты постоянные и изделия, предназначенные для превращения в постоянные магниты после намагничивания, прочие
8505 19 900 0
438.
Электромагнитные сцепления, муфты и тормоза
8505 20 000 0
439.
Сепараторы
8507 90 300 0
440.
Части аккумуляторов электрических, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, прочие
8507 90 800 0
441.
Приборы освещения или визуальной сигнализации прочие
8512 20 000 9
442.
Электрические водонагреватели накопительные (емкостные) и электронагреватели погружные, прочие

8516 10 800 0
443.
Дауысты, суреттерді немесе коммутациялық құрылғылар мен маршрутизаторларды қоса алғанда, басқа да деректерді қабылдауға, түрлендіруге және беруге немесе қалпына келтіруге арналған машиналар, өзге де
8517 62 000 9
444.
Барлық типтегі антенналар мен антенналық шағылыстырғыштар; осы бұйымдармен бірге пайдаланылатын бөлшектер, өзгелері
8517 71 190 0
445.
Сұйық кристалдардағы немесе жарықдиодтардағы (LED) құрылғыларды қамтитын индикаторлық панельдер, өзгелері
8531 20 950 0
446.
Тұрақты сыйымдылықтағы тантал конденсаторлары
8532 21 000 0
447.
Тұрақты сыйымдылықтағы көп қабатты керамикалық конденсаторлар
8532 24 000 0
448.
Қағаз немесе пластмасса диэлектрикі бар тұрақты сыйымдылықтағы конденсаторлар
8532 25 000 0
449.
Тұрақты сыйымдылықтағы конденсаторлар, өзге де
8532 29 000 0
450.
Қыздыру элементтерінен басқа электрлік резисторлар (реостаттар мен потенциометрлерді қоса алғанда)
8533 29 000 0
451.
Реостаттар мен потенциометрлерді қоса алғанда, өзге де айнымалы резисторлар
8533 40 900 0
452.
Баспа схемалары, өзгелері
8534 00 190 0
453.
72,5 кВ кем кернеуге автоматты ажыратқыштар
8535 21 000 0
454.
Автоматты ажыратқыштар, өзгелері
8535 29 000 0
455.
Найзағай өткізгіштер, кернеуді шектегіштер және кернеудің жоғарылауын сөндіргіштер
8535 40 000 0
456.
110 кВ кем емес кернеуге бір немесе бірнеше электродтары бар, бірақ орталықтары диаметрі 330 мм кем емес, бірақ 680 мм аспайтын шеңберде орналасқан бекіту тесіктері бар сыртқы аппаратураны қосуға арналған монтаждық фланецті сақинасы бар алюминий қорытпасынан жасалған корпуста 550 кВ аспайтын өту изоляторлары
8535 90 000 1
457.
Электр тізбектерін коммутациялауға немесе қорғауға немесе электр тізбектеріне немесе электр тізбектеріне қосуға арналған өзге де электр аппаратурасы (мысалы, ажыратқыштар, ажыратқыштар, ажыратқыштар, балқитын сақтандырғыштар, найзағай бұрғыштар, кернеуді шектегіштер, кернеу секірулерін сөндіргіштер, ток қабылдағыштар, ток түсіргіштер және өзге де қосқыштар, қосқыш қораптар) 1000 В-тан астам кернеуге
8535 90 000 8
458.
Автоматты ажыратқыштар, ток күшіне 63 А аспайтын, өзгелері
8536 20 100 7
459.
Автоматты ажыратқыштар, ток күшіне 63 А астам, өзгелері
8536 20 900 7
460.
Реле, өзге де
8536 49 000 0
461.
Коаксиалды кабельдерге арналған шам ұстағыштар, штепсельдер және розеткалар
8536 69 100 0
462.
Шамдарға арналған патрондар, коаксиалды кабельдерге арналған штепсельдер мен розеткалар, өзгелері
8536 69 900 8
463.
3901-3914 тауар позицияларының материалдарынан жасалған оптикалық талшықтарға, талшықты – оптикалық жгуттарға немесе кабельдерге арналған қосқыштар

8516 10 800 0
443.
Машины для приема, преобразования и передачи или восстановления голоса, изображений или других данных, включая коммутационные устройства и маршрутизаторы, прочие
8517 62 000 9
444.
Антенны и антенные отражатели всех типов; части, используемые вместе с этими изделиями, прочие
8517 71 190 0
445.
Панели индикаторные, включающие в себя устройства на жидких кристаллах или на светодиодах (LED), прочие
8531 20 950 0
446.
Танталовые конденсаторы постоянной емкости
8532 21 000 0
447.
Конденсаторы постоянной емкости керамические многослойные
8532 24 000 0
448.
Конденсаторы постоянной емкости с бумажным или пластмассовым диэлектриком
8532 25 000 0
449.
Конденсаторы постоянной емкости, прочие
8532 29 000 0
450.
Резисторы электрические (включая реостаты и потенциометры), кроме нагревательных элементов, прочие
8533 29 000 0
451.
Резисторы переменные прочие, включая реостаты и потенциометры, прочие
8533 40 900 0
452.
Схемы печатные, прочие
8534 00 190 0
453.
Выключатели автоматические на напряжение менее 72,5 кВ
8535 21 000 0
454.
Выключатели автоматические, прочие
8535 29 000 0
455.
Молниеотводы, ограничители напряжения и гасители скачков напряжения
8535 40 000 0
456.
Проходные изоляторы с одним или несколькими электродами на напряжение не менее 110 кВ, но не более 550 кВ в корпусе из алюминиевого сплава, содержащем монтажное фланцевое кольцо для подсоединения внешней аппаратуры с крепежными отверстиями, центры которых расположены на окружности диаметром не менее 330 мм, но не более 680 мм
8535 90 000 1
457.
Прочая аппаратура электрическая для коммутации или защиты электрических цепей или для подсоединений к электрическим цепям или в электрических цепях (например, выключатели, переключатели, прерыватели, плавкие предохранители, молниеотводы, ограничители напряжения, гасители скачков напряжения, токоприемники, токосъемники и прочие соединители, соединительные коробки) на напряжение более 1000 В
8535 90 000 8
458.
Выключатели автоматические, на силу тока не более 63 А, прочие
8536 20 100 7
459.
Выключатели автоматические, на силу тока более 63 А, прочие
8536 20 900 7
460.
Реле, прочие
8536 49 000 0
461.
Патроны для ламп, штепсели и розетки для коаксиальных кабелей
8536 69 100 0
462.
Патроны для ламп, штепсели и розетки для коаксиальных кабелей, прочие
8536 69 900 8
463.
Соединители для оптических волокон, волоконно-оптических жгутов или кабелей из материалов товарных позиций 3901 – 3914

8536 70 000 1
464.
Сымдар мен кабельдерге арналған қосқыштар мен байланыс элементтері
8536 90 100 0
465.
8535 немесе 8536 тауар позициясының екі немесе одан да көп құрылғыларымен жабдықталған, электр тогын басқаруға немесе таратуға арналған өзге де пульттер, панельдер, консольдер, үстелдер, тарату қалқандары мен электр аппаратурасына арналған негіздер, оның ішінде 8517 тауар позициясының коммутациялық құрылғыларынан басқа, 90-топтың аспаптары немесе құрылғылары мен цифрлық басқару аппараттары кіретін өзге де
8537 10 980 0
466.
8536 90 200 0 субпозициясының жартылай өткізгіш пластиналарын тексеруге арналған өзге де зондтар
8538 90 000 0
467.
8535 30 900 қосалқы позициясы бұйымдарына арналған алюминий қорытпасынан жасалған, бірақ монтаждық фланецтері бар тиісті аппаратурамен жинақталмаған корпустар, өзгелері
8538 90 990 8
468.
Жарықдиодты шамдар (LED), өзге де
8539 52 000 9
469.
Фотодиодтардан немесе жарықдиодтардан (LED) басқа диодтар
8541 10 000 9
470.
Жиналған пьезоэлектрлік кристалдар
8541 60 000 0
471.
Сақтау құрылғылары
8542 32 900 0
472.
Интегралды монолитті схемалар
8542 39 901 0
473.
Монолитті интегралды схемалар, өзгелері
8542 39 909 0
474.
80 В-қа дейінгі кернеуге арналған, жалғастыру құрылғыларымен жабдықталған өзге де электр өткізгіштер
8544 42 900 7
475.
Өзге де электродтар
8545 19 000 0
476.
Кез келген материалдардан / керамикадан жасалған электрлік оқшаулағыштар
8546 20 000 0
477.
Пластмассадан жасалған электрлік оқшаулағыштар
8546 90 100 0
478.
Пластмассадан оқшаулағыш арматура, өзгелері
8547 20 000 9
479.
Осы топтың басқа жерлерінде аталмаған немесе қосылмаған электр жабдығының немесе аппаратурасының бөліктері, өзге де
8548 00 900 0
480.
Теміржол локомотивтерінің немесе жылжымалы құрамының бөліктері
8607
481.
Арбалардың, жүріс баланстық арбалардың және осыған ұқсас арбалардың бөліктері, өзгелері
8607 19 900 9
482.
Дифференциалды жинағы бар немесе трансмиссияның басқа элементтерінен бөлек жетекші көпірлер және белгісіз көпірлер, өзгелері
8708 50 350 9
483.
Белгісіз көпірлерге арналған бөліктер
8708 70 990 1
484.
Жұлдыз тәрізді, қара металдардан жасалған тұтас құйылған дөңгелектердің түбі, өзге де
8708 70 990 9
485.
Түп
8716 90 900 0
486.
Медицина, хирургия, стоматология немесе ветеринариядан басқада қолдануға арналған рентгенографиялық немесе радиотерапиялық аппараттарды қоса алғанда рентген сәулесінің негізіндегі өзге де аппараттар
9022 19 000 0
487.
Сұйықтықтардың немесе газдардың шығынын, деңгейін, қысымын немесе басқа да ауыспалы сипаттамаларын өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптар мен аппаратура (мысалы, Шығын өлшегіштер, деңгей көрсеткіштері, манометрлер, жылу өлшегіштер), электрондық, өзге де

8536 70 000 1
464.
Соединители и контактные элементы для проводов и кабелей
8536 90 100 0
465.
Прочие пульты, панели, консоли, столы, распределительные щиты и основания для электрической аппаратуры прочие, оборудованные двумя или более устройствами товарной позиции 8535 или 8536, для управления или распределения электрического тока, в том числе включающие в себя приборы или устройства группы 90 и цифровые аппараты управления, кроме коммутационных устройств товарной позиции 8517
8537 10 980 0
466.
Прочие зондов для проверки полупроводниковых пластин подсубпозиции 8536 90 200 0:
8538 90 000 0
467.
Корпуса из алюминиевого сплава для изделий подсубпозиции 8535 30 900, но не укомплектованные соответствующей аппаратурой, содержащие монтажные фланцы, прочие
8538 90 990 8
468.
Лампы светодиодные (LED), прочие
8539 52 000 9
469.
Диоды, кроме фотодиодов или светодиодов (LED) прочие
8541 10 000 9
470.
Кристаллы пьезоэлектрические собранные
8541 60 000 0
471.
Запоминающие устройства
8542 32 900 0
472.
Схемы интегральные монолитные
8542 39 901 0
473.
Схемы интегральные монолитные, прочие
8542 39 909 0
474.
Проводники электрические на напряжение не более 80 в прочие, оснащенные соединительными приспособлениями
8544 42 900 7
475.
Электроды прочие
8545 19 000 0
476.
Изоляторы электрические из любых материалов / керамические
8546 20 000 0
477.
Изоляторы электрические из пластмассы
8546 90 100 0
478.
Арматура изолирующая из пластмасс, прочая
8547 20 000 9
479.
Части электрические оборудования или аппаратуры, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные, прочие
8548 00 900 0
480.
Части железнодорожных локомотивов или подвижного состава
8607
481.
Части тележек, ходовых балансирных тележек и аналогичных тележек, прочие
8607 19 900 9
482.
Мосты ведущие с дифференциалом в сборе или отдельно от других элементов трансмиссии и мосты неведущие, прочие
8708 50 350 9
483.
Части для неведущих мостов
8708 70 990 1
484.
Ступицы колес звездообразной формы, цельнолитые из черных металлов, прочие
8708 70 990 9
485.
Ступица
8716 90 900 0
486.
Прочая аппаратура на основе рентгеновского излучения, включая аппаратуру рентгенографическую или радиотерапевтическую, предназначенную для другого использования, кроме медицины, хирургии, стоматологии или ветеринарии
9022 19 000 0
487.
Приборы и аппаратура для измерения или контроля расхода, уровня, давления или других переменных характеристик жидкостей или газов (например, расходомеры, указатели уровня, манометры, тепломеры), электронные, прочие

9026 10 890 0
488.
Оптикалық сәулелену (күлгін, спектрдің, инфрақызылдың көрінетін бөлігі) әсерінің негізіндегі спектрометрлер, спектрофотометрлер және спектрографтар
9027 30 000 0
489.
Спидометрлер мен тахометрлердің өзге де бөліктері мен керек жарақтары
9029 90 000 9
490.
Геометриялық шамаларды өлшеуге немесе бақылауға арналған Электрондық аспаптар, өзге де
9031 80 980 0
491.
Автоматты реттеуге немесе басқаруға арналған өзге де құралдар мен құрылғылар
9032 89 000 0
492.
Өзге де патрондар және олардың бөліктері
9306 30 900 0
493.
Өзге де патрондар және олардың әскери мақсаттарға арналған бөліктері, өзге де
9306 90 100 9
494.
Орындықтың тірегі
9401 79 000 9
495.
Тербеліс амплитудасы бар көбелек
9401 99 000 9
496.
Қол тіреуіш
9401 99 000 9
497.
Креслоға арналған профиль
9401 99 000 9
498.
Жиһаздың сирағы
9401 99 000 9
499.
Үстелдің тірегі
9403 91 000 0
500.
Үстелге арналған бөлу қабырғасы
9403 99 000 1
501.
Жиһаз тетігі
9403 99 000 1
502.
Жалпы дене шынықтырумен, гимнастикамен, жеңіл атлетикамен, спорттың өзге де түрлерімен (үстел теннисін қоса алғанда) немесе ашық ауада ойнауға арналған, осы топта аталмаған немесе кірмеген өзге де мүкамал және жабдықтар; жүзу бассейндері және балаларға арналған бассейндер
9506 99 900 0
503.
Батырмалар, түймелеулер-қапсырмалар және олардың бөлшектері
9606 10 000 0
504.
Түймелер, батырмалар, түймелеулер-қапсырмалар, түймеге арналған нысандар және осы бұйымдардың өзге де бөліктері; түймеге арналған дайындамалар / түймелер / пластиктен жасалған, тоқыма жабуы жоқ
9606 21 000 0
505.
Түймелер, батырмалар, түймелеулер-қапсырмалар, түймеге арналған нысандар және осы бұйымдардың өзге де бөліктері; түймеге арналған дайындамалар / түймелер / бағалы емес металдардан жасалған, тоқыма жабуы жоқ
9606 22 000 0
506.
Бағалы емес металдан жасалған тістері бар сыдырма түймелеулер
9607 11 000 0
507.
Өзге де "сыдырма" түймелеулер
9607 19 000 0
508.
Сыдырма-түймелеулер және олардың бөліктері/ сыдырма-түймелеулер / өзге де
9607 19 000 0
509.
Жазу машиналарына арналған, сиямен қаныққан немесе өзгеше тәсілмен өңделген, іздерді алуға арналған, шығыршықтағы, кассетадағы немесе оларсыз таспалар немесе ұқсас таспалар; сиямен қаныққан немесе қанықпаған, қораптарда немесе қораптарсыз штемпельдік төсемдер / таспалар / өзге де
9612 10 800 0
Ескерту:
1) 3203 – 3206 тауарлық позицияларына, сондай-ақ бояғыш заттарға негізделген өнімдер (соның ішінде 3206 тауарлық позициясы жағдайында, 2530 немесе 28 топтың тауарлық позицияларындағы бояғыш пигменттер, металл ұнтақтары немесе металл үлпектері) да енгізіледі. Бұл өнімдер кез келген материалды бояу үшін немесе бояғыш орталарды өндіру кезінде құрамдас бөлік ретінде қолданылады. Алайда бұл тауарлық позицияларға су емес ортада диспергирленген, бояуларды (оның ішінде эмальдарды) өндіру кезінде пайдаланылатын сұйық немесе паста түріндегі пигменттер (3212 тауарлық позициясы), сондай-ақ 3207 – 3210, 3212, 3213 және 3215 тауарлық позицияларындағы өзге де өнімдер енгізілмейді.

9026 10 890 0
488.
Спектрометры, спектрофотометры и спектрографы, основанные на действии оптического излучения (ультрафиолетового, видимой части спектра, инфракрасного)
9027 30 000 0
489.
Части и принадлежности спидометров и тахометров, прочие
9029 90 000 9
490.
Приборы электронные для измерения или контроля геометрических величин, прочие
9031 80 980 0
491.
Прочие приборы и устройства для автоматического регулирования или управления
9032 89 000 0
492.
Патроны прочие и их части
9306 30 900 0
493.
Патроны прочие и их части для военный целей, прочие
9306 90 100 9
494.
Каркас стула
9401 79 000 9
495.
Бабочка с амплитудой качания
9401 99 000 9
496.
Подлокотник
9401 99 000 9
497.
Профиль для кресла
9401 99 000 9
498.
Ножка мебельная
9401 99 000 9
499.
Каркас стола
9403 91 000 0
500.
Перегородка для стола
9403 99 000 1
501.
Механизм для мебели
9403 99 000 1
502.
Прочий инвентарь и оборудование для занятий общей физкультурой, гимнастикой, легкой атлетикой, прочими видами спорта (включая настольный теннис) или для игр на открытом воздухе, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные; бассейны плавательные и бассейны для детей
9506 99 900 0
503.
Кнопки, застежки-защелки и их части
9606 10 000 0
504.
Пуговицы, кнопки, застежки-защелки, формы для пуговиц и прочие части этих изделий; заготовки для пуговиц / пуговицы / пластмассовые, без текстильного покрытия
9606 21 000 0
505.
Пуговицы, кнопки, застежки-защелки, формы для пуговиц и прочие части этих изделий; заготовки для пуговиц / пуговицы / из недрагоценного металла, без текстильного покрытия
9606 22 000 0
506.
Застежки "молнии" с зубцами из недрагоценного металла
9607 11 000 0
507.
Прочие застежки "молнии"
9607 19 000 0
508.
Застежки-молнии и их части / застежки-молнии / прочие
9607 19 000 0
509.
Ленты для пишущих машинок или аналогичные ленты, пропитанные чернилами или обработанные иным способом, предназначенные для получения отпечатков, в катушках, кассетах или без них; подушки штемпельные, пропитанные или не пропитанные чернилами, в коробках или без коробок / ленты / прочие
9612 10 800 0
Примечания:
1) В товарные позиции 3203 – 3206 включаются также продукты, изготовленные на основе красящих веществ (включая, в случае товарной позиции 3206, красящие пигменты товарной позиции 2530 или группы 28, металлические хлопья или металлические порошки), используемые для крашения любого материала или в качестве компонентов при производстве красящих средств. В эти товарные позиции не включаются, однако, пигменты, диспергированные в неводных средах, жидкие или пастообразные, используемые при производстве красок, включая эмали (товарная позиция 3212), или иные продукты товарных позиций 3207 – 3210, 3212, 3213 и 3215.

2) 3208 тауарлық позициясына ұшпа органикалық еріткіштердегі 3901-3913 тауарлық позицияларындағы кез келген өнімдерден тұратын (коллодийлерден басқа) ерітінділер енгізіледі, егер еріткіштің мөлшері ерітіндінің жалпы массасының 50%-нан асатын болса.
3) 4801-4805 тауарлық позицияларына каландрлау, суперкаландрлау, жылтырату немесе соған ұқсас әрлеу, сутаңба салу немесе беттік желімдеу тәсілдерімен өңделген қағаз бен картон, сондай-ақ боялған немесе кез келген тәсілмен мәрмәр түріндегі әрленген қағаз, картон, целлюлоза мамығы және целлюлоза талшықтарынан жасалған мата енгізіледі. 4803 тауарлық позициясында ерекше көрсетілген жағдайларды қоспағанда, бұл тауарлық позицияларға өзге өңдеуден өткен қағаз, картон, целлюлоза мамығы немесе целлюлоза талшықтарынан жасалған мата енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
2025 жылғы 28 қарашадағы
№ 126 бұйрығына 2 қосымша
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, қайта өңдеуге арналған тауарларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының аумағына өнім өндіру мақсатында импортталатын Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрінің 05.08.2026 № 125 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с
Салық төлеушінің атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
1
2
3
1.
"Кентау трансформаторлық зауыты" акционерлік қоғамы

2) В товарную позицию 3208 включаются растворы (кроме коллодиев), состоящие из любых продуктов товарных позиций 3901 – 3913 в летучих органических растворителях, если содержание растворителя превышает 50% массы раствора.
3) В товарные позиции 4801 – 4805 включаются бумага и картон, подвергнутые каландрированию, суперкаландрированию, лощению или аналогичной отделке, нанесению водяных знаков или поверхностной проклейке, а также бумага, картон, целлюлозная вата и полотно из целлюлозных волокон, окрашенные или отделанные под мрамор в массе любыми способами. За исключением особо оговоренных в товарной позиции 4803 случаев, в эти товарные позиции не включаются бумага, картон, целлюлозная вата или полотно из целлюлозных волокон, прошедшие иную обработку.
Приложение 2 к приказу
Заместитель Премьер-
Министра – Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
от 28 ноября 2025 года № 126
Перечень налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих на территорию Республики Казахстан товары для целей производства продукции за исключением товаров, импортируемых с территории государств – членов Евразийского экономического союза, предназначенные для переработки
№ п/п
Наименование налогоплательщика
Бизнес-идентификационный номер
1
2
3
1.
Акционерное общество "Кентауский трансформаторный завод"