Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджетi туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 388 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 999,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 16 826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 252,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 8 921,0 мың теңге;
арнайы түсімдер - 0,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 993,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 994,7 мың теңге;

О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2025 года № 388.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьҰй 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьҰй 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 999,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 826,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 252,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 8 921,0 тысяча тенге;
специальным поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 993,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 994,7 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 1 994,7 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражатының қалдықтары - 1 994,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 22.05.2026 № 433 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Урожайное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9 999,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 994,7 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 994,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.05.2026 № 433 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Урожайное на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 9 999,0 тысяч тенге.