Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 387 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 008,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 33 527 ,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 412,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8 069,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 008,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2025 года № 387
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тимирязевка Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 008,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 33 527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 412,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 069,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 008,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Тимирязев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 8 069,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Тимирязев ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Тимирязевка на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 8 069,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Тимирязевка на 2026 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.