Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Маяк ауылы 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 383 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 888,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 321,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 362,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 689,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 516,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 972,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 084,7 мың теңге;

О бюджете села Маяк Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2025 года № 383.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 888,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 321,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 362,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 689,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 516,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 972,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 084,7 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 084,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5 084,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 22.05.2026 № 429 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Маяк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 21 516,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 084,7 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 084,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.05.2026 № 429 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Маяк на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 21 516,0 тысяч тенге.