Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 249 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 366 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 249 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жасылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 874,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 487,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 83 387,1 мың теңге;
2) шығындар – 103 875,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 249 "О бюджете Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 11 декабря 2025 года № 366
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 249 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 874,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 487,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 83 387,1 тысяч тенге;
затраты – 103 875,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысячи тенге;