Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 31 шілдедегі № 116 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18 - бабына, 69 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 - бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының аумағында орналасқан жалпы ауданы 8,600 гектар жер учаскесінде "Урицк-Барвиновка" ӘЖ-35 кВ, "Сорочинка-Маяк" ӘЖ-35 кВ қос тізбекті учаскесін салу үшін "Межрегионэнерготранзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға әкім қол қойған күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде осы қаулы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберіледі;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданының әкімі М. Шымырбеков

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 31 июля 2025 года № 116
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Межрегионэнерготранзит" публичный сервитут для строительства двухцепного участка ВЛ-35 кВ "Урицк-Барвиновка", ВЛ-35 кВ "Сорочинка-Маяк" на земельном участке общей площадью 8,600 гектар, расположенном на территории Сарыкольского района Костанайской области.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Сарыкольского района" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня подписания настоящего постановления акимом, данное постановление направляется на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) разместить настоящее постановление на интернет - ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сарыкольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района М. Шымырбеков