Мәслихаттың 2025 жылғы 05 қаңтардағы № 172 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 219 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 05 қантардағы № 172 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарамеңді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213 337,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 021,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 195 316,5 мың теңге;
2) шығындар – 227 402,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 064,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 064,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 064,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 05 января 2025 года № 172 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 4 сентября 2025 года № 219
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2025-2027 годы" от 05 января 2025 года № 172 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 213 337,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –18 021,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 195 316,5 тысяч тенге;
2) затраты – 227 402,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -14 064,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 064,8 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 064,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата