Науырзым ауданы Қожа ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 178 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қожа ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38969,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4458,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 34511,0 мың теңге;
2) шығындар – 42913,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3944,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3944,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 3944,0 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 26.11.2025 № 246 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13 января 2025 года № 178.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кожа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38969,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4458,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34511,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42913,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3944,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3944,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3944,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26.11.2025 № 246 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға арналған Қожа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 34511,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 13 қаңтардағы
№ 178 шешіміне
1-қосымша
Қожа ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 26.11.2025 № 246 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

2. Учесть, что в бюджете села Кожа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 34511,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 13 января 2025 года
№ 178
Бюджет села Кожа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26.11.2025 № 246 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы