"Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтерге арналған бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2024 жылғы 17 шілдедегі № 165-Ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 104-Ө бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтерге арналған бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2024 жылғы 17 шілдедегі № 165-Ө бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтерге арналған бағалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Нысанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрінің
2025 жылғы 23 сәуірдегі
№ 104-Ө бұйрығына
1-қосымша
Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтерге арналған бағалар
р/с
Орман орналастыру жұмыстарының атауы
1 гектардың бағасы, теңге (ҚҚС есебінсіз)
Дайындық жұмыстары
1.
I разрядты орман орналастыру (жазық ормандар)

О внесении изменений в приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 17 июля 2024 года № 165-Ө "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства"
Приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 23 апреля 2025 года № 104-П
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 17 июля 2024 года № 165-Ө "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства" следующие изменения:
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства утвержденные вышеуказанным приказом изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного введения "Институт законодательства и правовых информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Нысанбаев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
от 23 апреля 2025 года № 104-П
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства
№ п/п
Наименование лесоустроительных работ
Цены за 1 гектар, тенге
(без учета НДС)
Подготовительные работы
1.
I разряд лесоустройства (равнинные леса,)